۲۳andMe امروز با قیمت ۹۹ دلار در معرض فروش است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 23andMe Health + کیت پیشینیان

پشت پرده زیرچشمی بکشید.


۲۳andMe

با تف دادن به یک لوله کوچک جمع آوری گردیده از ۲۳andMe ، می توانید دریابید که DNA شما به چه شکل ممکن است شکل بگیرد: ترکیب عضلانی ، تنظیمات میان وعده ، عادت های خواب و حتی استعدادهای احتمالی شما برای شرایط سلامتی مانند دیابت نوع ۲ و سلیاک مرض. و امروز ، می توانید همه کارها را با ۵۰ درصد تخفیف انجام دهید.

کیت آزمایش ژنتیک ۲۳andMe Health + Ancestry که شامل ریشه خانوادگی شما در بیش از ۲۰۰۰ منطقه است ، به طور معمول ۱۹۹ دلار است. اما این Prime Day ، ۲۳andMe قیمت را به نصف کاهش داده است ، به شما امکان می دهد فقط با ۹۹ دلار یکی از آمازون را بگیرید. (این یک معامله نادر است: در پنج سال گذشته ، برای جمعه سیاه قیمت آمازون فقط یک بار کاهش یافته است.)

تست کیت برای انواع ژن که ممکن است شانس شما برای تجربه بیماری مزمن کلیه ، سن – کاهش بینایی مرتبط ، بیماری پارکینسون و سایر موارد بهداشتی. آگاهی از این خطرات می تواند به شما کمک کند تا در مورد سبک زندگی خود تصمیمات آگاهانه تری بگیرید: بیش از ۷۵٪ از مشتریان + سلامت نیاکان گزارش داده اند که پس از دریافت نتایج آزمایش ، گزینه های سالم تری را انتخاب کرده اند. [۲۳andMe] در یک نظرسنجی دریافت کرد. به شما امکان کنترل اطلاعات شخصی خود را می دهد. شما می توانید برای ارائه داده های خود برای تحقیق شرکت کنید ، اما به دلیل انتخاب نکردن مجازات نمی شوید.

اگر کنجکاو هستید که ۲۳andMe چگونه با AncestryDNA و سایر رقبا سنجیده می شود ، بررسی جاستین جافه ، سردبیر ارگردید CNET ، را بررسی کنید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد س questionsالاتی که ممکن است در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشید ، همیشه با یک پزشک یا یک ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت