Angry Birds Reloaded جنون تیرکمان بچه گانه را به Apple Arcade می آورد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 angry-birds-reloaded

Angry Birds Reloaded برای بازی در Apple Arcade در دسترس است.


Apple

هنگامی که من برای اولین بار وارد بازی های موبایل گردیدم ، Angry Birds Star Wars یکی از اولین بازی هایی بود که بارگیری کردم. من ساعتها وقت صرف پرتاب پرندگان به درون ساختارهای ناپایدار کهکشانی کردم و سعی در شکستن سربازان خوک داشتم.

بیش از یک دهه است که بازی موبایل اصلی Angry Birds دنیا را طوفانی کرده است. در بازی نمادین Rovio Entertainment بیش از ۴٫۵ میلیارد بارگیری مشاهده گردیده است و در دو فیلم ، بازی های spinoff و تعداد زیادی کالا ایجاد گردیده است. با حضور Angry Birds Reloaded به فهرست گسترده بازیهای Apple Arcade – سرویس بازی ۵ ماهانه اپل – در روز جمعه ، حق رای دادن همچنان ادامه دارد.

Angry Birds Reloaded یک ازدواج است بن ماتس ، معاون ارگردید آینده بازی و استراتژی Angry Birds ، به گیم پلی کلاسیک مبتنی بر فیزیک Angry Birds مبتنی بر فیزیک ، به CNET گفت.

ماتس در نامه الكترونيكي گفت: “هم بايد هواداران پرندگان عصباني اصلي فوراً نوستالژيك شوند و هم احساس سرحالي ، شيك و جديدي كنند.”

 angry-birds-reloaded-3

نسخه تازه گردیده Angry Birds هنوز برای برداشتن آشنا است.


Apple

در Angry Birds Reloaded ، پادشاه خوک و افراد عقابش تخمهای دزدیده گردیده اند ، و پرندگان باید قبل از اینکه خیلی دیر شود آنها را بازیابی کنند. بازی Remastered شخصیت های جدید ، چالش ها ، حالت های گیم پلی پویا و پیشرفت های بصری را به ارمغان می آورد. اما هنوز هم می توانید Red ، Chuck ، Bomb ، Silver و بقیه باند Angry Birds را تیرکمان کنید.

قدرت ماندن پرندگان خشمگین تا حدی به دلیل جهانی بودن و قابلیت دسترسی آن است که از بازیکنان در هر سنی استقبال می کند ، ماتس گفت. اما در پشت سادگی آن نیاز به استراتژی نهفته است که به بازی عمق می بخگردید و افراد را بازگرداند.

با بهره گیری از فناوری جدید

Angry Birds Reloaded در زمانی اجرا می شود که دستگاه ها کار می کنند دور آنهایی که در انتشار آن در سال ۲۰۰۹ وجود دارد دور است. قابلیت های ۵G ، تراشه A14 Bionic اپل در آیفون ۱۲ و سایر ویژگی ها بازی های موبایل را به اوج جدیدی رسانده است. Mattes می گوید این سری نمادین هم در دستگاه های سطح بالا و هم پایین قابل پخش است و از برخی ویژگی های سخت افزاری مستقل است.

“البته بازی با ۵G سریعتر نصب می شود و شروع می شود. A14 عالی است ، اما بازی های ما ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می کنند سخت افزارهای بسیار قدیمی تر نیز ، بنابراین نیازی نیست که کسی FOMO را احساس کند. ”

 angry-birds-reloaded-4

ویژگی های سخت افزاری جدید اپل باعث ایجاد صنوبر در بازی می شود ، اما بازی هنوز هم برای افرادی که از دستگاه های قدیمی استفاده می کنند کار می کند.


Apple

حتی اگر تصور شخصی که حداقل نام پرندگان عصبانی را نشنیده باگردید دشوار است ، روویو هنوز فکر می کند که جای رگردید دارد. به گفته ماتس ، Angry Birds Reloaded فرصتی است که یک نسل کامل از بچه ها با حق رای دادن محبوب دیدار می کنند. اما طرفداران اصلی را خسته نکنید: Rovio همچنان در حال کار بر روی تجربیات متناسب با کسانی است که از زمان راه اندازی اولین بازی کرده اند.

ماتس گفت: “ما كاملاً احساس می كنیم كه پرندگان خشمگین در طول تاریخ لبخند و شادی را برای همه سنین به وجود آورده است و ما سخت تلاش می كنیم كه هرگز تغییر نكند.”

با راه اندازی Angry Birds Reloaded ، Doodle God Universe و Alto's Odyssey ، Apple Arcade در حال نزدیک گردیدن به ۲۰۰ بازی است که بازی دیگر هنوز در دسترس نیست.

اگر می خواهید Apple Arcade را امتحان کنید ، می توانید با خرید یک دستگاه جدید سه ماهه نسخه آزمایشی رایگان Apple Arcade یا یک ماه به صورت رایگان در اولین بار ثبت نام کنید. App Store را باز کرده و روی نماد کوچک جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید تا سرویس راه اندازی شود.

گزینه دیگر بسته اشتراک Apple One است که سال گذشته راه اندازی گردید. Apple One دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل را که شامل Apple Arcade است با یک قیمت آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. اخیراً ، این سرویس با همکاری Verizon برای ارائه اشتراک یک ساله رایگان با برنامه های نامحدود همکاری کرده است.

برای اطلاعات بیشتر ، به مراجعه کنید Apple Arcade هنوز در حال ارائه خدمات برای گیمرهای معمولی و آن را Apple Arcade 2.0 بنامید ، با ۳۲ بازی جدید ، NBA 2K21 ، Fantasian و ریبوت های کلاسیک .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

این ویژگی های شگفت انگیز را در بتا iOS 15 پیدا کردیم۱۷:۳۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت