نرخ های پالایش مجدد در ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 032-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جان گریم / گتی

نرخ های چندگانه معیار بازپرداخت امروز کاهش یافته است. هر دو پالایشگاه ۱۵ ساله ثابت و ۳۰ ساله ثابت ۳۰ درصد شاهد کاهش متوسط ​​نرخ بهره خود بودند. در همان زمان ، نرخ های متوسط ​​برای پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافت. اگرچه نرخ های refinance همیشه در حال تغییر هستند ، اما اخیراً بسیار پایین بوده است. اگر قصد دارید خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنید ، اکنون زمان مناسبی برای بدست آوردن نرخ مناسب است. اما مثل همیشه ، مطمئن شوید که ابتدا اهداف شخصی و شرایط خود را قبل از گرفتن سرمایه مجدد در نظر بگیرید و پیشنهادات را با یکدیگر مقایسه کنید تا وام دهنده ای پیدا کنید که بتواند به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

نرخ های ۳۰ ساله پالایش مجدد ثابت

برای پالایشگاه های ثابت ۳۰ ساله ، نرخ متوسط ​​در حال حاضر ۳٫۱۰٪ است که نسبت به آنچه یک هفته پیش شاهد بودیم ، ۳ واحد پایه کاهش می یابد. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) بازپرداخت سرمایه برای وام ثابت ۳۰ ساله با مدت زمان کوتاهتر وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. این امر باعث می شود که بازپرداخت ۳۰ ساله برای افرادی که در پرداخت ماهیانه خود با مشکل روبرو هستند یا فقط کمی فضای تنفس بیشتری می خواهند ، خوب باگردید. البته توجه داشته باشید که نرخ بهره در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله معمولاً بالاتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کمتری پرداخت خواهید کرد.

پالایش مجدد ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ پالایش مجدد ثابت ۱۵ ساله در حال حاضر ۲٫۴۲٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۲ واحد پایه کاهش دارد. یک بازپرداخت ثابت ۱۵ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام ۳۰ ساله افزایش می دهد. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا سریعتر وام خود را پرداخت می کنید. نرخ های پالایش مجدد ۱۵ ساله به طور معمول کمتر از نرخ های سرمایه گذاری ۳۰ ساله است که به شما کمک می کند در دراز مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

پالایش مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله در حال حاضر ۲٫۴۴٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۳ واحد پایه کاهش دارد. شما هر ماه با بازپرداخت ثابت ده ساله در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله یا ۱۵ ساله بیشتر پرداخت خواهید کرد – اما نرخ بهره کمتری نیز خواهید داشت. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند معامله خوبی باگردید ، زیرا پرداخت زودتر خانه شما به شما کمک می کند تا در دراز مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با این حال ، شما باید بودجه و وضعیت مالی فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مطمئن شوید توانایی پرداخت ماهانه بالاتر را دارید.

کجا نرخ ها هدایت می شوند

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روند نرخ های سرمایه گذاری مجدد را ردیابی می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ های بازپرداخت ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است: ۳٫۱۳٪ -۰٫۰۳ اصلاح ۱۵ ساله ثابت ۲٫۴۲٪ ۲٫۴۴٪ -۰٫۰۲ اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۲٫۴۴٪ ۲٫۴۷ -۰٫۰۳

نرخ ها از ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ است.

نحوه خرید نرخ های پالایش مجدد

هنگام جستجوی نرخ های پالایش مجدد ، بدانید که نرخ خاص شما ممکن است با آنهایی که در اینترنت تبلیغ می شوند متفاوت باگردید. شرایط بازار تنها عامل در نرخ بهره نیست. تاریخچه اعتبار و برنامه خاص شما نیز نقش زیادی دارد.

برای دستیابی به بهترین نرخ بهره ، معمولاً به نمره اعتباری بالا ، ضریب استفاده کم اعتبار و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع نیاز خواهید داشت. به طور کلی می توانید نسبت به نرخ های بهره متوسط ​​بصورت آنلاین احساس خوبی داشته باشید ، اما برای دیدن نرخ های مشخصی که واجد شرایط هستید ، حتماً با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است هزینه سنگینی از قبل داشته باگردید فراموش نکنید.

همچنین لازم به ذکر است که در ماه های اخیر ، وام دهندگان در مورد الزامات خود سختگیرانه ترند. اگر نمره اعتباری پایینی داشته باشید یا سابقه اعتباری ضعیفی داشته باشید ، ممکن است در گرفتن سرمایه مجدد با پایین ترین نرخ بهره مشکل داشته باشید.

یکی از راه های دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت ، تقویت برنامه وام گیرنده شما است. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری بدهی و نظم دادن به امور مالی قبل از اقدام برای بازپرداخت انجام دهید. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کرده و برای خرید بهترین نرخ خرید می کنید.

چه موقع باید سرمایه گذاری مجدد انجام دهم؟

برای اینکه یک سرمایه گذاری مجدد منطقی باگردید ، به طور کلی می خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. جدا از نرخ بهره ، تغییر مدت وام شما دلیل دیگری برای تأمین مالی مجدد است. درست است که در سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مجدد ، حتما عوامل دیگری را علاوه بر نرخ بهره بازار در نظر بگیرید.

مطمئن شوید که اهداف و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه چه مدت قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید. داشتن یک هدف خاص برای بازپرداخت مالی – مانند کاهش پرداخت ماهانه یا تنظیم مدت وام – مفید است. و در مورد هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن ، که می تواند جمع شود ، فراموش نکنید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای شیوع همه گیر ، شرایط خود را سخت تر کرده اند. اگر نمره اعتباری مطلوبی نداشته باشید ، ممکن است بهترین نرخ را نداشته باشید. اگر می توانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، سرمایه گذاری مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید. اما ابتدا نکات مثبت و منفی را به دقت بسنجید تا مطمئن شوید مناسب شرایط شماست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت