امروز می توانید مقیاس هوشمند Eufy را با ۱۹ دلار دریافت کنید

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 eufy-smart-scale-c1

Eufy

برای برخی از ما ، اطلاعات بیشتر در مورد سلامتی ما همیشه بهتر است. شاید این باعث می شود که سالم ماندن بیشتر شبیه یک بازی ویدیویی باگردید ، یا شاید اطلاعات اضافی در مورد نحوه کار بدن ما زمینه را برای اینکه چرا چیزها به همان شکلی که دارند نشان می دهند. مقیاس هوشمند اغلب راهی عالی برای بدست آوردن برخی از این اطلاعات اضافی است ، اما بسیاری از آنها کمی گران قیمت هستند. اگر می خواهید از ایجاد تغییرات بزرگی در وزن کیف پول خود جلوگیری کنید ، مقیاس هوشمند Eufy امروز با قیمت ۱۹ دلار به فروش می رسد.

این مقیاس هوشمند یک صفحه شیشه ای و پلاستیکی مجهز به بلوتوث با باتری است. می توانید روی ترازو بایستید و شماره های روی صفحه نمایش کوچک را مثل همیشه بخوانید ، یا می توانید تلفن خود را با ترازو جفت کنید و درباره چربی بدن ، BMI ، توده استخوان ، توده عضلانی و چند جزئیات دیگر بیشتر بدانید. این اطلاعات هر بار که از برنامه استفاده می کنید با برنامه همگام سازی می شود و به شما امکان می دهد پیشرفت خود را در طول زمان ردیابی کنید. و اگر قبلاً از Apple Health ، Google Fit یا برنامه Fitbit استفاده می کنید ، خواهید فهمید که داده های این مقیاس به راحتی منتقل می شوند ، بنابراین یک مکان برای جستجوی همه اطلاعات سلامتی خود دارید.

بیشتر بخوانید : بهترین مقیاس هوشمند برای سال ۲۰۲۱: مقایسه گردیده با Withings ، Fitbit ، Garmin و Eufy

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت