با افزایش موارد COVID ، لس آنجلس مأموریت داخلی را احیا می کند

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 002-ماسک-دو-توصیه-جدید-مأموریت-n95-kn95-پارچه-پزشکی-ماسک-صورت

مردم در ایالت LA باید از شنبه دوباره در داخل خانه ماسک بزنند.


Sarah Tew / CNET

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

مقامات بهداشت روز پنجشنبه گفتند كه شهرستان لس آنجلس از روز شنبه مردم را ملزم به ماسك زدن در داخل خانه می كند. دستور ماسک در نتیجه افزایش موارد COVID-19 از زمان بازگشایی کالیفرنیا در ۱۵ ژوئن است.

دانشگاه کالیفرنیا همچنین هگردیدار داد که واکسن های برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی مورد نیاز است به گزارش LA Times ، قبل از شروع دوره پاییز.

پرونده های ایالت در ماه گذشته تقریباً سه برابر گردیده است و به ۳۰۰۰ مورد جدید در روز می رسد ، نیویورک تایمز گزارش داد ، اما بسیار کمتر از اوج زمستان با بیش از ۴۴۰۰۰ نفر باقی مانده است.

“ما انتظار داریم که تا زمانی که شاهد پیشرفت در انتقال COVID-19 در جامعه نیستیم ، الزامات پوششی را حفظ کنیم.” مونتو دیویس در انتشار گفت. “ماسک زدن در داخل خانه ، بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون ، باید توسط همه دوباره عادی شود تا بتوانیم روند و سطح انتقال را که در حال حاضر مشاهده می کنیم متوقف کنیم.” و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت