تلویزیون OLED قابل رویت ال جی در آمریکا با قیمت گزاف ۱۰۰۰۰۰ دلار در فروش است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 lg-rollable-oled-tv-44

تلویزیون نورد LG به زودی در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.


Sarah Tew / CNET

تلویزیون رول کننده آینده LG وارد گردیده است. تلویزیون LG Signature OLED R اکنون با قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار در ایالات متحده در دسترس است – تقریباً ۵۰ برابر بیشتر از تلویزیون OLED 4K متوسط ​​شما.

اما این تلویزیون متوسط ​​شما نیست. این یک صفحه نمایش OLED نازک و انعطاف پذیر ۶۵ اینچی دارد. “فاکتور واو” این توانایی تلویزیون است که وقتی در حال تماشای فیلم یا بازی های ویدیویی با کیفیت ۴K نیستید ، در واحد مسکونی خود قرار بگیرد. همچنین با یک سیستم صوتی همراه با Dolby Atmos و Sound Pro همراه است و دارای دستیار Google و آمازون الکسا برای کنترل صدا می باگردید. پوشش سرگرمی خانگی ما.

تلویزیون سه حالت مشاهده دارد: LG آنها را “نمای کامل” ، http://www.cnet.com/ “دید صفر” و “نمای خط” می نامد. در نمای کامل ، تلویزیون کاملاً از پایه باز می شود. در نمای صفر ، پشتیبان گیری می شود و به شما امکان می دهد فقط از بلندگوی Dolby Atmos استفاده کنید. در نمای خط ، تقریباً یک چهارم صفحه از تلویزیون باز می شود. این بخش لغو گردیده می تواند یک ساعت ، آب و هوا یا عکس ها را نشان دهد.

سال گذشته ، تلویزیون با قیمت کمی پایین تر ، اما هنوز هم شیب دار ، ۸۷۰۰۰ دلار ، در کره جنوبی در دسترس قرار گرفت. تلویزیون LG Signature OLED R از جمعه در وب سایت ال جی برای خرید در دسترس است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تلویزیون های OLED 2020 ال جی قابل پخش هستند ، ۸K و شستشو۶:۰۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت