معاملات قهوه: K-Mini Keurig با کمترین قیمت تاکنون

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

جمعه است و ما در برخی از معاملات عالی قهوه که در سراسر وب تولید می شود قفل کرده ایم. Keurig K-Mini – یکی از مدل های فوق العاده فشرده این برند – با ۴۰ دلار کاهش به قیمت کم سابقه ۶۰ $ در Bed Bath & Beyond به قیمت کم سابقه و اگر به دنبال معامله در مورد قهوه واقعی هستید ، Keurig تعداد زیادی مورد Green Mountain Coffee pod (19459004] (24) با قیمت کمتر از ۱۲ دلار – با ۲۵ درصد کاهش – دارد. [۱۹۶۵۹۰۰۲] اطلاعات بیشتر در مورد این معاملات جاوا را در زیر بخوانید و تابستان خود را به یک لرزش بسیار ضروری بدهید.

بیشتر بخوانید : بهترین اشتراک های قهوه و کلوپ های ماهانه ۲۰۲۱

Keurig

این یکی از پایین ترین قیمت هایی است که ما شاهد کاهش کوریگ K-Mini جمع و جور هستیم. این تقریباً به آسانی قهوه سازگار است و با صدها غلاف موجود سازگار است. این یک مخزن آب ذخیره ندارد ، بنابراین هر بار دوباره پر می شوید ، اما فقط با ارتفاع ۱ فوت و عرض ۴ اینچ ، می توانید آن را به هر ترتیب آشپزخانه بکشید یا آن را روی میز خود قرار دهید. همچنین در شش رنگ برای مطابقت با طرح شما موجود است.

Keurig

اگر شما Keurig از قبل و فقط به غلاف نیاز دارد ، کل فنجان های قهوه سبز کوهستان از طریق Keurig.com برای فروش وجود دارد. شما می توانید یک بسته ۲۴ تایی را با قیمت بیش از ۱۱ دلار تهیه کنید ، که در یک دسته کباب و طعم دهنده از جمله وانیل فرانسوی ، سحر و جادو و مخلوط صبحانه موجود است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت