مرسدس بنز دو فراخوان جزئی صادر کرد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ممکن است ناهموار باگردید ، اما G550 از فراخوان مصون نیست.


Andrew Krok / Roadshow

اگر صاحب مرسدس بنز هستید ، مراقب اخطار احتمالی فراخوان باشید. دو اقدام کوچک در روز دوشنبه صادر گردید.

بزرگتر از این تماس ها فقط در خجالتی بودن ۱۷۰۰ وسیله نقلیه تأثیر می گذارد ، به طور خاص GLB250 SUV های سال ۲۰۲۰ موضوع چیست؟ یک مبدل ولتاژ نادرست ممکن است در پریز برق لوازم جانبی ردیف دوم نصب گردیده باگردید. این می تواند ولتاژ بیش از حد پورت را ایجاد کند که خطر آتش سوزی را ایجاد می کند. اگر GLB250 شما تحت تأثیر این فراخوان قرار بگیرد ، خودروساز تا ۳ سپتامبر به شما اطلاع می دهد. برای رفع مشکل ، نمایندگی ها به طور رایگان مبدل ولتاژ را بررسی و در صورت لزوم تعویض می کنند. برای مرجع ، شماره کمپین اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی برای این اقدام ۲۱V526000 است.

دومین فراخوانی مرسدس بنز که در این هفته صادر گردیده مربوط به طیف وسیعی از وسایل نقلیه است – ۱۵ نمونه مختلف از سالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ . خوشبختانه فقط ۵۴۲ اتومبیل منفرد و SUV تحت تأثیر قرار گرفته اند. اگر صاحب AMG CLS53 ، AMG E53 ، AMG G63 ، AMG GLC63 ، AMG GT43 ، AMG GT53 ، CLS450 ، E350 ، E450 ، G550 ، GLC300 ، S450 یا S560] انتظار از طریق نامه الکترونیکی در حدود ۱۰ سپتامبر.

مسئله این وسایل نقلیه اتصالات سنسور خرابی جانبی است که ممکن است شل کار کرده باشند. اگر این ابزارها به درستی نصب نگردیده باشند ، ممکن است هنگام تصادف به درستی کار نکنند و از عملکرد کمربندهای ایمنی و کیسه های هوا جلوگیری کنند ، این امر احتمال آسیب دیدگی یا مرگ را بسیار افزایش می دهد. اگر مرسدس بنز شما تحت تأثیر این عمل قرار بگیرد ، نمایندگی ها حسگرهای تصادف تصادفی را به صورت رایگان بررسی و تعویض می کنند. شماره کمپین NHTSA برای این فراخوان ۲۱V527000 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این فراخوان ها ، با شماره تلفن ۱-۸۰۰-۳۶۷-۶۳۷۲ با خدمات مشتری مرسدس بنز تماس بگیرید. اگر می خواهید مستقیماً با NHTSA تماس بگیرید ، با شماره ۱-۸۸۸-۳۲۷-۴۲۳۶ تماس بگیرید یا از وب سایت آن ، nhtsa.gov دیدن کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۲ مرسدس بنز EQS: استقبال از لوکس بزرگ به EV …۸:۵۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت