گزارش می گوید ، اپل کنترل خود را در کار از راه دور محکم می کند

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-iphone-11-0011

آنجلا لنگ / CNET

اپل انتظار دارد كه كارمندانش در سپتامبر بازگشت به دفتر را شروع كنند ، و حالا گفته می شود كه این شركت مشغول ادامه كار از راه دور است. بر اساس گزارش روز پنجشنبه ، برخی از کارمندان می گویند از سال ۱۹۴۵۹۰۱۱ تصویب کار از راه دور دشوارتر است.

فرهنگ سازمانی اپل در کل سیلیکون ولی کاملاً مخفیانه شناخته گردیده است ، زیرا سازنده آیفون اغلب به کارمندان خود در محل کار احتیاج دارد. به گزارش The Verge ، برخی موارد استثنایی وجود داشت و برخی از تیم ها در کار از راه دور نرم تر بودند. این خبرگزاری گفت ، اکنون ، برخی از این موارد استثنایی قبلی دیگر مجاز نیستند.

در ماه ژوئن ، اپل به کارمندان خود گفت که انتظار دارد حداقل سه روز در هفته در دفتر باشند. گزارش گردیده است كه كاركنان اين طرح را پس زدند و از مديرعامل تيم كوك براي انعطاف پذيري بيشتر درخواست كردند. گفته می شود که اپل درخواست را رد کرده و به کارمندان گفته است که “همکاری حضوری برای فرهنگ و آینده ما ضروری است.”

برخی از کارمندان اپل گفته اند که به دلیل سیاست کار ترکیبی ، Verge گزارش داد ، با استناد به پیام های موجود در یک شرکت کانال Slack.

اپل تنها شرکت فناوری نیست که با قصد دارد به دنبال همه گیری COVID-19 به دفتر بازگردد. گوگل ، که به طور مشابه از اکثر کارمندان می خواهد سه روز در هفته در دفتر کار باشند ، کارمندان را با آنچه سیاست های کار از راه دور انعطاف ناپذیر و کدر نشان می دهد ، ناامید کرده است. ماه گذشته ، فیس بوک گزینه های کار از راه دور را به همه کارمندان خود گسترش داده و توییتر گفته است که همه کارمندان این امکان را دارند که به طور دائم از خانه کار کنند.

اپل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت