Alto's Odyssey: The Lost City ماجراهای جدید خود را به Apple Arcade می آورد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 altos-odyssey.png

Alto's Odyssey: The Lost City به سمت Apple Arcade هدایت می شود.


Apple

Alto's Odyssey: The Lost City به جمعه Apple Arcade – سرویس بازی ۵ دلار ماهانه اپل – رسید. این پیروی از موفقیت آلتو در سال ۲۰۱۸ و دونده اصلی و بی پایان Alto's Adventure در سال ۲۰۱۵ ، آلتو و دوستانش را در یک ماجراجویی با شن و ماسه در تپه های شنی کویر بادی دنبال می کند ، اما با محتوای جدید و فضای جدید مرموز.

بازی بازیکنان را به جستجوی شهر گمگردیده می فرستد تا دره ها ، معابد را جستجو کنند و با بالن های هوای گرم و لباس های بال به آسمان بروند. این بازی همچنین یک بایوم جدید – خود شهر گمگردیده – را ارائه می دهد و به حالت ذن محبوب خود ادامه می دهد که امتیازات ، سکه ها و قدرت را برای تجربه آرامش بیشتر از بین می برد.

پیش از آغاز بازی ، CNET با مدیر عامل شرکت Snowman ریان کش ، هری نسبیت ، خالق مشترک ادیسه آلتو و جوئل هربر ، برنامه ریز ارگردید بازی صحبت کرد. این تیم می گوید چه برای اولین بار به ادیسه Alto می آیید ، چه طرفدار سرسختی باشید ، گیم پلی پیشرفته ای برای همه وجود دارد.

“شهر گمگردیده به نوعی نسخه ویژه ای از ادیسه آلتو است”. “ما سعی کرده ایم این تعادل را بین ارزش افزوده بازیکنان موجود پیدا کنیم ، بنابراین حتی اگر ادیسه را به پایان برسانید ، چیزهای جدید زیادی برای درگیر کردن در این بازی وجود دارد.”

تیم امیدوار است که بازی بیومد جدید شهر گمگردیده مانند کشف یک رمز و راز باگردید ، طبق گفته نسبیت ، چیزی کاملاً متمایز – یک شهر پر جنب و جوش ، زنده و نفس گیر – از دیگر بیوم های بازی. بیوم جدید همچنین توسط تصاویر و موسیقی های اصلاح گردیده ارتقا یافته است.

 ao-lost-city-1

هرچه بیشتر بازی کنید ، روسری شما نیز طولانی تر می شود.


سیب

فناوری جدید ، هنوز zen

در حالی که سری Alto همیشه یک تجربه صلح آمیز و مراقبه را ارائه می داد ، تیم اعلام کرد این همه گیری باعث می شود که آنها از ظروف نرم افزاری بازیکنانی استفاده کنند که از بازی ها به عنوان یک مزاحمت یا مکانیزم کنار آمدن استفاده می کنند. سال گذشته ، سازندگان Alto's Adventure و Alto's Odyssey را برای بارگیری رایگان در میان فاصله های اجتماعی ، قرنطینه ها و قفل ها برای مدت زمان محدود رایگان کردند. این بازی ها به بازیکنان امکان فرار از نوع ماجراجویی در هنگام گیرکردن در داخل و یا جلوگیری از استرس هنگام بازی در حالت ذن را می دهند. به گفته هربر ، این آشفتگی جهانی در هنگام شیوع همه گیر همچنین تیم را به سمت بررسی مجدد بازی های ویدئویی برای لذت بردن از بازی آنها سوق داد.

در حالی که Alto's Odyssey: The Lost City سرگرم کننده دونده بی پایان کلاسیک را در یک فضای خنک و بی صدا ارائه می دهد ، جدیدترین سخت افزار اپل نیز به بازی یک درخشش اضافی می بخگردید. قابلیت های تراشه Aion bionic آیفون ۱۲ و قابلیت های ۵G به معنای گیم پلی نرم و گرافیک صیقلی است ، اما تیم می گوید بازیکنانی که از دستگاه های سطح پایین استفاده می کنند ، همچنان تجربه خوبی در بازی Alto خواهند داشت. ۲ ” height=”615″ width=”1092″/>

Alto's Odyssey: The Lost City گیم پلی سنتی یا حالت آرامش بخش ذن را ارائه می دهد.


Apple

“نسبیت در مورد حفظ دنیای نانوشته آلتو می گوید:” هر بار که به دنیای [Alto series] برمی گردیم و سعی می کنیم کمی آن را گسترش دهیم ، می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که با توجه به آنچه قبلاً انجام داده ایم این کار را انجام می دهیم قوانین ، روایت و داستان

در حالی که سرانجام سری Alto در PC و Mac ، iOS ، Android و کنسول ها گسترش یافت ، Alto's Odyssey: The Lost City را به Apple Arcade آورد گزینه دیگری برای بازیکنان برای تجربه بازی در جایی که راحت ترند ، به بازیکنان می دهد. تیم از دیدن آمادگی و انتظار مخاطب و همچنین مخاطب آینده ای که می تواند بسازد هیجان زده است.

مجموعه Alto همچنان بین Snowman و استودیوی Nesbitt در انگلستان Land & Sea همکاری دارد. Snowman's Skate City ، Where Cards Fall و Pok Pok نیز برای بازی در Apple Arcade در دسترس هستند.

Cash می گوید: “من فکر می كنم كه این بازی خود بازی خوبی برای Apple Arcade است. “این بازی است که می توانید برای مدت زمان طولانی بازی کنید.”

پیش نمایش تبلیغاتی اصلی را در زیر ببینید:

با راه اندازی Alto's Odyssey: The Lost City ، Doodle God Universe و Angry Birds Reloaded ، Apple Arcade در حال نزدیک گردیدن به ۲۰۰ بازی است که بازی دیگر هنوز در دسترس نیستند.

اگر می خواهید Apple Arcade را امتحان کنید ، می توانید با خرید یک دستگاه جدید سه ماهه نسخه آزمایشی رایگان Apple Arcade یا یک ماه به صورت رایگان در اولین بار ثبت نام کنید. App Store را باز کرده و روی نماد کوچک جوی استیک در پایین صفحه ضربه بزنید تا سرویس راه اندازی شود.

گزینه دیگر بسته اشتراک Apple One است که سال گذشته راه اندازی گردید. Apple One دسترسی به شش سرویس اشتراک اپل را که شامل Apple Arcade است با یک قیمت آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. اخیراً ، این سرویس با همکاری Verizon برای ارائه اشتراک یک ساله رایگان با برنامه های نامحدود همکاری کرده است.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کنید که Apple Arcade هنوز بازیهای گیمرهای معمولی را ارائه می دهد و چگونگی Apple Arcade 32 بازی جدید ، NBA 2K21 ، Fantasian و راه اندازی مجدد کلاسیک اضافه کرد.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت