ضبط صدا اتومبیل Forza Horizon 5 به نظر یک کار عالی و جذاب است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این تمام است ، من این کنسرت را می خواهم. من در مورد ضبط صدا صدای اسکوات را نمی دانم ، اما حاضرم یاد بگیرم. من در مورد این موضوع صحبت می کنم که چگونه Playground Games ، استودیویی که در پشت امتیاز بازی تحسین گردیده بازی ویدیویی Forza Horizon قرار دارد ، صدای اتومبیل را ضبط می کند. طراح اصلی صدا ، Fraser Strachan در یک ویدیوی جدید منتشر گردیده در این هفته به ما نشان می دهد که چگونه استودیو برای ثبت و ترجمه آنها به دنیای دیجیتال در Forza Horizon 5 ، از اتومبیل های دنیای واقعی (در آن اتومبیل های شگفت انگیز) ثبت نام می کند.

برخی از آنها واقعا مبهم هستند و اتومبیل های عالی در این ویدئو نشان داده می شوند ، از جمله مورد علاقه شخصی من ، یک Jaguar XJ220. مسئول بودن برای گفتن: “بله ، آن را مستقیم بکش!” برای انجام یک کار ، یک لذت واقعی است. به هر حال ، میکروفون ها و تجهیزات به ماشین های مختلفی متصل می شوند که رانندگان در مسیرهای بسته سرعت می گیرند ، دور می رانند و برای اندازه گیری خوب پیراشکی درست می کنند. گیمرها در Forza Horizon 5 کارهای دیوانه وار زیادی انجام خواهند داد ، بنابراین وجود صوتی در تقریباً همه موارد از اهمیت بالاتری برخوردار است. و ما در مورد انواع مختلف جدی اتومبیل صحبت می کنیم. از XJ220 ذکر گردیده گرفته تا اتومبیل رالی لانچیا ، تویوتا سوپرا و موارد دیگر ، خوب است که تیم جزییات مربوط به این سواری را عرق می کند.

هر چند فقط صداهای موتور و اگزوز نیست. اگر با سری Forza آشنایی دارید ، می دانید که بازیکنان می توانند در بازی برای باز کردن درها ، باز کردن هود و موارد دیگر عملی شوند. هک ، شما حتی می توانید در صندلی راننده پایین بیایید و ماشین را به آتش بکشید. می بینیم که دو تیم از این کلیپ های صوتی نیز برخوردار هستند که جالب است. بنابراین ، بدانید که وقتی در بازی یک فولکس واگن گلف GTI را می بندید ، معامله واقعی است. Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر با کنسول ها و رایانه های شخصی Xbox راه اندازی می شود ، بنابراین در این زمان است که می توانیم در آخرین ورودی کرک کنیم. اوه ، اما در زیر بررسی کنید تا ببینید که چگونه صوتی دنیای واقعی در یک فیلم جداگانه به برخی از تصاویر بازی ترجمه می شود. بسیار زیبا است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت