عمیق ترین استخر جهان ، شهر پهناور و غرق شده ۲۰۰ فوت زیر آب را پنهان می کند

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 میز استخر زیر آب در Deep Dive Dubai

چرا بله ، در واقع این یک میز استخر زیر آب است.


عکس ویدیویی Deep Dive Dubai توسط لسلی کاتز / CNET

فکر کردید استخر شنای همسایه تان با شناورهای لوکس فانتزی است؟ به دیپ غواصی دبی بروید ، یک مرکز غواصی داخلی که عمق آن ۶۰ متر (۱۹۷ فوت) است و به اندازه شش استخر شنای اندازه المپیک پر از آب است.


GIF توسط لسلی کاتز / CNET

استخر غواصی – که توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان عمیق ترین استخر شنا برای غواصی نامیده می شود – در تاریخ ۲۹ ژوئیه برای عموم باز می شود. با این وجود “استخر غواصی” واقعاً این عدالت را اجرا نمی کند. آن را به عنوان یک جهان عظیم زیر آب و پر از جاذبه های زیر آب شناخته کنید.

سرآمد این مناطق ، منطقه ای است که شبیه به یک شهر فرورفته و غرق گردیده ساخته گردیده است ، و دارای ساختمانهای خراب ، دیوارهای پوشیده از دیوار ، اتاقهای کاملاً مبله و ماشین غرق گردیده است. ۱۴ میلیون لیتر آب شیرین در سراسر استخر غول پیکر در دمای مناسب ۳۰ درجه سانتیگراد (۸۶ درجه فارنهایت) باقی می ماند – بدون لباس لباس مورد نیاز است.

شما هرگز قبلاً شیرجه نکشیده اید ، با وحشت فریاد می زنید. جارود جابلونسکی ، مدیر Deep Dive Dubai ، می گوید این مرکز برای همه مناسب است ، مربیان غواصی و غواصی آزاد برای راهنمایی افراد تازه وارد و فعالیت های زیاد در آب های کم عمق برای کسانی که نمی خواهند عمیق شوند ، برای همه مناسب است. این سایت می گوید: “استخر مجهز به ۵۶ دوربین است تا از ایمنی غواصان اطمینان حاصل کند.”

همچنین می توان فعالیت را از خشكی از طریق پنجره های بزرگ یا مانیتورهای واقع در سراسر تاسیسات مشاهده كرد.

جابلسونكی در گزارش تصویری از خلیج تایمز می گوید: “ما واقعاً برای این كار آماده گردیده ایم كه از افراد بی تجربه در تمام كار متخصصان استفاده كنیم.”

Deep Dive دبی حدود ۱۵ دقیقه با مرکز شهر دبی و ۲۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. دبی البته جاذبه های دیدنی بزرگتر از زندگی را دارد ، از جمله برج خلیفه ، بلندترین ساختمان جهان با ۸۲۸ متر ارتفاع (۲،۷۱۷ فوت).

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت