ایموجی های گوگل در آندروید ۱۲ در پاییز امسال چهره خود را بالا می برند

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 world-emoji-day-2021-hero-image-max-1000x1000

گوگل می گوید که شکلک به روز گردیده آن نمای بین المللی تری است.


Google

ایموجی های گوگل در حال ظهور ظاهر جدیدی هستند که قرار است با ورود سیستم عامل تلفن همراه اندروید ۱۲ آن در پاییز امسال شروع به کار کنند. و نیازی نیست که به شکلک ایمان باشید تا دلیل آن را بفهمید. گوگل روز جمعه آن را در یک پست وبلاگ نوشت.

در پست وبلاگ آمده است: “Emoji ها مخاطبان جهانی دارند و برای آنها مهم است که در سطح جهانی مرتبط باشند.”

Google به عنوان نمونه شکلک پای را نشان می دهد. در حال حاضر یک تکه کدو تنبل را تقلید می کند ، که مورد علاقه ایالات متحده است اما در سطح بین المللی چندان شناخته گردیده نیست. گوگل می گوید که شکلک به روز گردیده کاملاً شبیه یک پای ناقص است و می تواند “پای سیب ، پای زغال اخته ، پای توت فرنگی ، پای گیلاس ، پای قابلمه مرغ ، گوشت گاو و قارچ باگردید …”. گوگل می گوید.

بخوانید بیشتر: با معنای شکلک اشتباه گرفته اید؟ در اینجا یک ترفند ساده برای درست کردن آن وجود دارد ¯ _ (ツ) _ / ¯

صورتک ماسک صورت دستخوش تغییر ظریف و در عین حال قابل توجهی خواهد گردید: چشمانش که یک بار به طور جدی بسته می شوند ، اکنون باز خواهند بود. برخی از شکلک ها مانند ایموجی بزرگراه که دارای خطوط اشتباه رنگی بودند ، به روزرسانی های اصلاحی دریافت کردند. دیگران وقتی در حالت تاریک مشاهده می شوند ، مانند شکلک های خورشید و ماه پویا می شوند و تغییر می کنند.

صورتک جدید ماسک صورت گوگل چشم باز خواهد داشت.


Google

اما برای دیدن شکلک های جدید لازم نیست منتظر Android 12 باشید – Google می گوید از اواخر این ماه به روزرسانی ها در Gmail و Google Chat شروع می شود. همچنین نیازی به نصب آندروید ۱۲ روی دستگاه خود نخواهید داشت. همه برنامه هایی که از Appcompat پشتیبانی می کنند به طور خودکار به روزرسانی را دریافت می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت