درگیری موزه گیبلی در مدت ۲۴ ساعت بیش از هدف سرمایه گذاری جمعی است

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 studio-ghibli-pop-up-shop0327

در سال ۲۰۱۸ استودیو گیبلی یک فروشگاه popup را در سانفرانسیسکو افتتاح کرد


Tania González / CNET

موزه گیبلی پس از درخواست کمک های مالی برای زنده نگه داشتن مجموعه انیمیشن های محبوب خود ، روزانه از اهداف مالی خود فراتر رفته است.

پیامی در صفحه توییتر موزه گیبلی می گوید این مرکز تحت تأثیر بیماری همه گیر قرار گرفته است و ترجمه از طریق BoingBoing می گوید: “اگر ما همچنان از منابع مالی خود استفاده کنیم ، ما معتقدیم که تسهیلات و نگهداری برنامه ریزی گردیده به خطر خواهد افتاد “.

لیست ۱۵ ژوئیه در سایت مالیات زادگاه Furusato Tax مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ین (۹۰،۸۱۴٫۱۵ $ USD) درخواست کرده است ، و تا زمان نوشتن این مقاله ۱۳۳٪ هدف را بدست آورده است.

Studio Ghibli یک خانه انیمیشن است که مسئولیت فیلم هایی مانند Spirited Away ، همسایه من Totoro و فیلم موعود How You Live (برنده اسکار) را دارد. موزه استودیو گیبلی در اکتبر ۲۰۰۱ افتتاح گردید و در توکیو ، محل بازی های المپیک توکیو واقع گردیده است. در همین حال یک پارک موضوعی استودیو گیبلی قرار است در پاییز ۲۰۲۲ افتتاح شود.

لیست موزه تا ۳۱ ژانویه باز است ، اما متاسفانه به نظر می رسد ساکنان غیر ژاپنی قادر به کمک مالی نیستند. مالیات زادگاه یک سیستم ژاپنی است که به مالیات دهندگان اجازه می دهد برای دریافت اعتبارات مالیاتی در پروژه های خاص مشارکت داشته باشند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت