Lordstown Motors اکنون تحت تحقیقات فدرال در مورد پیش سفارش ها ، ادغام است

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

جاده ناهموار LMC ادامه دارد.


Sean Szymkowski / Roadshow

اخبار ترش تر برای استارت آپ Lordstown Motors در حالی که در ساخت این اولین وانت های برقی Endurance خود در ماه سپتامبر کار می کند. روز جمعه ، این شرکت تأیید کرد که تحت تحقیقات فدرال است. دولت اکنون در حال بررسی دقیق پیش فروش وسایل نقلیه این شرکت و نحوه ادغام آن با یک شرکت پوسته برای فهرست عمومی سهام است.

رویترز اولین خبر را روز پنجشنبه گزارش داد ، با اشاره به اینکه تحقیقات با دادستان های فدرال در منهتن در حال انجام است . Lordstown در بیانیه ای گفت ، “Lordstown Motors متعهد به همکاری با هرگونه تحقیق و تحقیق نظارتی یا دولتی است. ما مشتاقانه منتظر هستیم که این فصل را ببندیم تا رهبر جدید ما – و کل تیم اختصاصی – بتوانند فقط بر تولید اولین و بهترین وانت تمام برقی تمام اندازه ، Lordstown Endurance. “

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنین از این شرکت درخواست کرد اسنادی را در رابطه با اعداد پیش سفارش کدورت و ادغام ارائه دهد.

Hindenburg Research ، شرکت تحقیقاتی سرمایه گذاری که ساخت سر و صدا در سال گذشته با روشن کردن جزئیات ناخوشایند در مورد یکی دیگر از استارت آپ های کامیون برقی ، نیکولا ، گزارشی در مارس منتشر کرد که نشان می داد موقعیت فروش کوتاهی در لردستان دارد. این ادعا كرد كه این شركت برای تهیه منابع مالی ، بیش از پیش سفارشات و سلامت عمومی شركت را بیش از حد ارزیابی كرده است. Lordstown بعداً این جزئیات را تأیید كرد.

به دنبال جدیدترین گزارش مالی شركت ، لردستاون دید كه بنیانگذار و مدیر عامل آن استیو برنز نقش خود را ترك كرد . مدیر ارگردید مالی خولیو رودریگز نیز استعفا داد. گزارش مالی برجسته تحقیقات داخلی شرکت است که نشان می دهد این استارتاپ بیش از تعداد سفارشات دریافتی برای کامیون الکتریکی را برآورد کرده و روشن است که دستورات الزام آور آن صفر است. Lordstown همچنین گفت که ممکن است سرمایه کافی نداشته باگردید تا در ماه سپتامبر تولید کامیون را به عنوان جستجوی سرمایه گذاری جدید آغاز کند.

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت