Hulu: 38 بهترین سریال تلویزیونی برای پخش امشب

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-13-at-9-56-24-am.png

بیلی لورد در یکی از قسمت های داستان های ترسناک آمریکا حضور دارد.


FX

ظاهراً این فصل ترسناک است این هفته در Hulu – American Horror Stories ، بخشی از داستان ترسناک آمریکایی ، پنج قسمت دو قسمت به نمایش در آمد. رایان مورفی ، خالق AHS ، بار دیگر وظیفه نوشتن را بر عهده دارد ، با بازیگران از جمله مت بومر ، بیلی لورد ، کوین مک هیل و دنی Trejo در قسمت های خودآزمایی مستقل. مراقب نام مورد علاقه AHS Sarah Paulson در تیتراژ کارگردانی سری جدید باشید.

Paul McCartney و طرفداران The Beatles روز جمعه با یک معاشرت روبرو می شوند: مک کارتنی ۳،۲،۱ (۲۰۲۱) نوازنده را می بیند که با تهیه کننده موسیقی Rick نشسته است روبین برای غوطه وری عمیق در حرفه خاص خود. هفته گذشته شاهد حضور گسترده ای در فصل دوم کامل این راه Up ، درام تحسین گردیده با بازی آیسلینگ بی (که همچنین در فیلم زندگی با خودتان نتفلیکس نیز بازی کرد) بود. این سریال یک زن ایرلندی را دنبال می کند که دچار یک ناراحتی عصبی گردیده و خواهر بزرگترش که نگران آن است ، با بازی شارون هورگان.

سایر ورودی های اخیر شامل فصل ۴ سریال مستند Grown-ish است. فصل ۲ درام مشهور فوق طبیعی Motherland: Fort Salem؛ کمدی دیو؛ عشق ، ویکتور ؛ آقای Inbetween؛ و نوع پررنگ برای اطلاعات بیشتر ، به پایین پیمایش کرده و سایر نمایش های اصلی را در Hulu مرور کنید. امیدوارم یک جواهر شگفت آور پیدا کنید.

بیشتر بخوانید بیشتر : ۱۰ فیلم خوب برای تماشای در هولو | هر آنچه برای ثبت نام در Hulu

بهترین سریال تلویزیونی اصلی Hulu

کمدی

هولو

از نویسنده The Favorite یک درام دوره منحصر به فرد دیگری می آید که اعضای سلطنتی جملاتی را می گویند ، “همیشه من از قلب لطیف و خروس عظیم الجثه هستم.” اِل فانینگ در روزهای نخست زندگی اش در نقش کاترین بزرگ در حال عزیمت به روسیه برای زندگی در کنار همسر جدیدش ، که اثبات می کند بسیار کمتر از آنچه قلب ساده لوحانه اش انتظار داشت ، عاشقانه بازی می کند. The Great با برداشتن جایی که The Favorite متوقف گردیده است ، پر از خطوط شگفت آور ناشایست است که توسط غیر منتظره ترین شخصیت ها ارائه گردیده است.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت