توییتر زیرنویس های خودکار توییت های صوتی را پس از واکنش شدید قابلیت دسترسی ، رول می کند

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 012-twitter-app-logo-on-phone-2021

توییت های صوتی دسترسی بیشتری پیدا می کنند.


Sarah Tew / CNET

توییتر روز پنجشنبه زیر انتقاداتی مبنی بر اینکه این ویژگی که سال گذشته به نمایش درآمد ، برای افراد معلول قابل دسترسی نیست ، زیرنویس های خودکار توییت های صوتی را در iOS روشن کرد.

“ما نظرات شما را دریافت کردیم و کار را ادامه می دهیم. برای بهبود ویژگی های قابلیت دسترسی ، زیرنویس های توییت های صوتی امروز در حال پخش است ،” توییتر در توییتی گفت. “اکنون هنگام ضبط صدای توئیت ، زیرنویس ها به طور خودکار تولید و نمایان می شوند. برای مشاهده زیرنویس ها در وب ، روی دکمه” CC “کلیک کنید.”

توییتر تابستان گذشته آزمایش توییت های صوتی را آغاز کرد ، اما بسیاری از آنها از پلت فرم رسانه های اجتماعی انتقاد کرد که چرا همه نیازهای کاربران را قبل از انتشار در نظر نگرفته است.

“متأسفیم درباره آزمایش توییت های صوتی بدون پشتیبانی از افرادی که کم بینا ، ناشنوا و کم شنوا هستند ، “شرکت در ماه ژوئن توییت کرد. “معرفی این آزمایش بدون این پشتیبانی نادیده گرفته گردیده بود. دستیابی نباید فکر پسینی باگردید.” در ماه سپتامبر ، شرکت گفت “در تلاش است نسخه رونویسی را برای دسترسی بیشتر توییت های صوتی در دسترس داشته باگردید.”

رئیس دسترسی جهانی توییتر ، گورپریت کور در بیانیه ای گفت ، “اگرچه هنوز خیلی زود است و می دانیم که در ابتدا کامل نخواهد بود ، اما این یکی از بسیاری از اقداماتی است که ما برای گسترش و تقویت قابلیت دسترسی در سراسر سرویس خود انجام می دهیم ، و ما مشتاقانه منتظر ادامه سفر خود برای ایجاد یک سرویس کاملاً شامل هستیم. “

توییت های صوتی هنوز در Android در دسترس نیستند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت