ویرجینیا ۷۰۰ میلیون دلار برای گسترش باند پهن به همه افراد در ایالت تا سال ۲۰۲۴ سرمایه گذاری کرد

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 windows-laptop-how-to-tech-tip-cnet-2021-10-lenovo-yoga-c740

ویرجینیا در تلاش است تا سال ۲۰۲۴ دسترسی باند پهن را برای همه خانه های ایالت فراهم کند.


Sarah Tew / CNET

رالف نورتهام ، فرماندار ویرجینیا ، روز جمعه گفت كه دولت قصد دارد ۷۰۰ میلیون دلار از بودجه برنامه نجات آمریكا را به منظور کمک به انتقال باند پهن به مناطق كم محاصره طی سه سال آینده هدایت كند. این اقدام به منظور تسریع در برنامه ۱۰ ساله نورتهام برای فراهم كردن دسترسی به اینترنت برای همه افراد در ایالت انجام می شود ، و هدف را از سال ۲۰۲۸ تا ۲۰۲۴ پیش می برد.

نورتهم همچنین گفت كه ویرجینیا “با موفقیت از بین بردن نیمی از اختلاف دیجیتال ، با ۲۳۳،۵۰۰ مکان سرویس نگردیده باقی مانده ، “طبق یک نسخه.

“وقت آن است که شکاف دیجیتالی در کشورهای مشترک المنافع خود را برطرف کنیم و خدمات اینترنت را مانند ضرورت قرن بیست و یکم درمان کنیم. نورتهام در بیانیه ای گفت: “این فقط برای بعضی ها لوکس نیست ، بلکه یک ابزار اساسی برای همه است.” “همه گیری تقویت کرده است که باند پهن باند با کیفیت بالا برای بهداشت ، آموزش و فرصت اقتصادی مهم است و ما نمی توانیم هیچ جامعه ای را پشت سر بگذاریم.”

طرح نجات فدرال آمریکا ، پاسخی به COVID -19 بیماری همه گیر ، با هدف ارائه کمک به کارگران آمریکایی و کمک به بهبود اقتصادی ، که شامل انتشار پرداخت محرک است. قفل همه گیر همچنین نشان داد که بستن شکاف دیجیتال تا چه حد حیاتی است ، زیرا آمریکایی ها برای دستیابی به کارهای سریع اینترنت در حالی که در خانه گیر کرده بودند ، به دسترسی سریع به اینترنت متکی گردیدند.

از سال ۲۰۱۸ ، ویرجینیا می گوید ، این جایزه در حدود ۱۲۴ میلیون دلار کمک باند پهن و بیش از ۱۴۰،۰۰۰ خانه ، مشاغل و مراکز اجتماعی را بهم متصل کرد. این مقاله می گوید که در مسیر رسیدن به یکی از اولین ایالت های ایالات متحده برای دستیابی به خدمات باند پهن جهانی است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت