بهترین تلویزیون ۷۵ اینچی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در حالی که تلویزیون ۶۵ اینچی برای اکثر خانوارها اندازه استاندارد است ، اگر می خواهید از این هم بزرگتر شوید ، بارزترین نسخه آن یک مدل ۷۵ اینچی است. این اندازه در بسیاری از بهترین مجموعه های تلویزیونی که ما در CNET بررسی می کنیم – حتی آن تلویزیون های OLED فانتزی (که از نظر فنی ۷۷ اینچ هستند اما هنوز در این لیست قرار دارند) موجود است.

] اگر در مورد اینکه آیا می خواهید با یک مدل با عملکرد عالی ۶۵ اینچ یا یک مجموعه ۷۵ اینچی که عملکرد کمی بدتری دارد – اما هزینه آن تقریبا همین است – نرده بگیرید من توصیه می کنم بزرگ باشید اگر می خواهید تجربه مشاهده خود را ارتقا دهید ، استفاده از اندازه صفحه تلویزیون بهترین استفاده از پول شما است – بیشتر از افزایش جزئی کیفیت تصویر ، دقت رنگ ، زاویه دید یا هر قابلیت هوشمند. با این حال ، من به شما توصیه نمی کنم یک تلویزیون ۷۵ اینچی تهیه کنید که عملکرد خوبی برای جلب رضایت شما نداشته باگردید. راهنمای ما در این قسمت است: راهنمای شما برای تصمیم گیری درمورد چقدر پول خرج کنید.

لیست در زیر نشان دهنده بهترین تلویزیون هایی است که من در آزمایشگاه آزمایش CNET بررسی کرده ام ، جایی که آنها را کنار هم مقایسه می کنم تا ببینم کدام یک از آنها ارزش خرید را دارد. در حال حاضر ، آزمایشگاه تلویزیون من زیرزمین من است ، و طبق معمول ، من واقعاً اندازه های ۶۵ اینچی مجموعه های زیر را مرور کردم. گفته گردید ، نسخه های ۷۵ اینچی اساساً فراتر از اندازه صفحه نمایش یکسان هستند. هنگام مرور تلویزیون ها ، فاکتورهایی مانند تعداد پورت های HDMI ، دقت رنگ ، نسبت کنتراست ، میزان تازه سازی ، قابلیت های هوشمند تلویزیون و موارد دیگر را در نظر می گیرم.

در اینجا آخرین توصیه های من است که با مرور تلویزیون های جدید ، آنها را به روز می کنم و یادداشت های زیر را به خاطر می آورم.

  • آیا به دنبال اندازه دیگری هستید؟ اتمام کنید: تلویزیون های ۳۲ اینچ ، تلویزیون های ۴۳ اینچ ، تلویزیون های ۵۵ اینچ و تلویزیون های ۶۵ اینچی .
  • اگر نگران هستید که تلویزیون های جدید ۲۰۲۱ دارای ویژگی های عالی یا کیفیت تصویر باشند اگر الان تلویزیون بخرید از دست خواهید داد ، آرام باشید. تلویزیون ها به طور کلی یک فناوری پیشرفته هستند و توصیه ما این است که اگر اکنون به تلویزیون جدید نیاز دارید ، باید یک تلویزیون تهیه کنید.
  • برخی از تلویزیون های زیر در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردیدند. مدل های جدید ۲۰۲۱ اکنون در دسترس هستند و ما تاکنون تعداد اندکی از آنها را بررسی کرده ایم. برای تلویزیون های ۲۰۲۰ این لیست ، من بخش “چشم انداز ۲۰۲۱” را با هر آنچه در مورد مدل های جدید (تاکنون) می دانم قرار داده ام.
  • آنچه در زیر می خواهید نمی بینید؟ در اینجا تمام تلویزیون هایی که من بررسی کرده ام وجود دارد و به زودی تلویزیون های بیشتری نیز به بازار عرضه می شوند.

David Katzmaier / CNET [19659014] هیچ تلویزیونی که من تا به حال آزمایش کرده ام ، کیفیت این اندازه تصویر را برای این پول کم ارائه نمی دهد. سری ۶ TCL 2020 دارای کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود است ، این به لطف فناوری mini-LED و کم نور گردیدن موضعی کاملاً آرایه ای است که به آن کمک می کند تا تقریباً در هر تلویزیون دیگری با این قیمت دایره داشته باگردید. این همچنین یک گزینه خوب برای گیمرها با حالت جدید THX است که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست زیاد است. به نظر می رسد که این کافی نیست ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ما است.

چشم انداز ۲۰۲۱: TCL می گوید این تلویزیون در بیشتر سال ۲۰۲۱ در فروش باقی خواهد ماند. من انتظار ندارم که حداقل تا پاییز تعویض شود و ممکن است در تمام طول سال باقی بماند. TCL همچنین یک نسخه ۸K از سری ۶ را به فروش خواهد رساند ، اما فکر نمی کنم ارزش این پول را داشته باگردید.

بررسی TCL 6-Series (75R635) ما را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Roku TV 6-Series TCL بررسی: روشن تر و بهتر از …۴:۴۳

Sarah Tew / CNET

این چه می گویی؟ شما فقط بهترین تلویزیون ۷۵ اینچی را می خواهید و می توانید هر آنچه را که می خواهید تهیه کنید؟ بفرمایید. در تست های من همزمان ، تلویزیون LG G1 OLED با کنتراست جهانی ، زاویه دید گسترده و یکنواختی عالی ، بهترین تلویزیونی است که من تاکنون بررسی کرده ام. به سختی تصویر LG CX را در زیر می زند و طراحی باریک تر و مناسب تری برای دیوار ارائه می دهد. تلویزیون های OLED در اندازه ۷۵ اینچ ارائه نمی شوند ، بنابراین این مدل ۷۷ اینچی نزدیکترین مدل است. اگر توانایی تهیه آن را دارید ، بهترین تلویزیون در این محدوده برای تهیه است.

توجه داشته باشید که از اواسط تابستان ۲۰۲۱ ، G1 77 اینچی در بسیاری از بازرگانان موجود نیست.

سری LG OLEDG1P ما را بخوانید ( OLED77G1PUA) بررسی.

David Katzmaier / CNET

با کیفیت تصویر تقریبا به اندازه G1 بالا ، CX از سال ۲۰۲۰ در کل انتخاب بهتری برای افرادی است که می خواهند یک تلویزیون OLED واقعا خوب داشته باشند اما پول سوختن ندارند. G1 در اندازه گیری های من کمی روشن تر بود و پردازش ویدئو کمی بهتر است ، اما تشخیص تفاوت بسیار سخت بود. تنها مزیت واقعی G1 سبک باریک بودن آن است ، اما CX کاملاً باریک است.

۲۰۲۱ چشم انداز: مدل جدید با نام C1 ، در حال حاضر با قیمت چند صد نسخه بیشتر از CX در دسترس است. . من هنوز بررسی نکردم برخی از ویژگی های جزئی جزئی و پردازش بهبود یافته را اضافه می کند اما من انتظار دارم کیفیت تصویر تا حد زیادی با CX یکسان باگردید.

بررسی سری LG OLEDCXP (OLED77CXPUA) ما را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

در جستجوی تلویزیون سطح بالا با کیفیت تصویر دیدنی و جذاب ، اما OLED نمی خواهید؟ Samsung QN90A بهترین شرط بندی شماست. این تلویزیون از فناوری QLED تقویت گردیده توسط mini-LED برای تصویر روشن تر از هر تلویزیون OLED استفاده می کند. کنتراست تماشایی OLED هنوز در آزمایشات همزمان من پیروز گردید ، اما QN90A بیش از هر زمان دیگری نزدیک می شود.
بررسی سری Samsung QN90A (2021) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku بستر مورد علاقه ما برای پخش برنامه هایی مانند Netflix است ، و حتی بهتر است در این تلویزیون ۷۵ اینچی ۴K فوق العاده HD پخته شود. کیفیت تصویر در این ۴K UHD TCL نمی تواند هیچ یک از مدل های بالا را از بین ببرد – وضوح ۴K و سازگاری HDR هیچ کمکی به تصویر نمی کند – اما برای اکثر افراد کاملاً مناسب است ، به خصوص با این قیمت. [۱۹۶۵۹۰۱۶]
بررسی سری ۴ TCL Roku TV (2021) را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سامسونگ تلویزیون های بیشتری را نسبت به دیگران می فروگردید و یکی از بیشترین محبوب سری Q60A است. طراحی براق آن در مقایسه با تلویزیون های دیگر این لیست برجسته است – اگرچه مدل های بسیار نازک OLED حتی براق ترند – و ویژگی ها و کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل های مقرون به صرفه مانند سری ۴ TCL ارائه می دهد. تلویزیون های بالا مقادیر برتر هستند اما اگر شما یک تلویزیون سامسونگ ۷۵ اینچی می خواهید و توانایی خرید QN90A را ندارید ، این یک انتخاب عالی است.

بررسی سری Samsung Q60A (2021) ما را بخوانید.

سایر مواردی که می توانید در مورد خرید تلویزیون جدید بدانید

من کاملا مطمئن هستم که از هر یک از تلویزیون های بالا خوشحال خواهید گردید ، اما یک تلویزیون هوشمند جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باگردید ، بنابراین شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید این یک لیست سریع و کثیف است.

  • به نظر من بزرگتر بهتر است. تلویزیون های بزرگ ارزان تر از همیشه هستند و بهترین هزینه شما صرف خرید اندازه های صفحه نمایش بزرگ است تا ارتقا جزئی در کیفیت تصویر.
  • اگر سیستم تلویزیون هوشمند داخلی را دوست ندارید ، همیشه می توانید یک پخش کننده رسانه اضافه کنید برای مطالب بیشتر ارزان و آسان برای استفاده هستند و به روزرسانی آنها بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند است. بهترین دستگاه های پخش جریانی را در اینجا مشاهده کنید.
  • اکثر تلویزیون ها دارای بلندگوهای داخلی با کیفیت صدای وحشتناک هستند ، بنابراین ارزش دارد مجموعه جدید خود را با نوار صدا یا سیستم بلندگو دیگر جفت کنید. موارد خوب از حدود ۱۰۰ دلار شروع می شوند. بهترین میله های صدا را در اینجا مشاهده کنید.

حتی به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد خرید یک تلویزیون جدید بدانید (و موارد دیگر).

توصیه های تلویزیونی بیشتر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت