بهترین روکش تشک برای سال ۲۰۲۱

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر می خواهید به جای خرید یک تخت کاملا جدید ، یک لایه راحتی اضافی یا ضخامت به تنظیم تشک فعلی خود اضافه کنید ، یک بالش تشک می تواند راه حل مناسبی باگردید. روکش تخت بسیار ارزانتر از خرید تشک جدید است. و اگر شما یک میان وعده در رختخواب هستید ، یک تاپر می تواند با محافظت از آن در برابر لکه ها یا نشت ، تمیز کننده تخت شما را نگه دارد. راستش را بخواهید ، دلایل بی پایان برای داشتن یک بالابر وجود دارد.

دلیل شما برای خواستن یک بالش تشک جدید هرچه باگردید ، حل کردن فقط یک مورد دشوار است زیرا یک گزینه ظاهرا بی پایان وجود دارد. به همین دلیل بهترین دهانه های مورد علاقه خود را که در طول سالها آزمایش کرده ام جمع کرده ام. من به عنوان یک تستر حرفه ای برای خوابیدن ، همه چیز را دیده ام ، بنابراین در مورد انتخاب بهترین تشک تشک کاملاً مطمئن هستم.

در زیر ، بهترین انتخاب های بالش تشک را با توجه به نوع و آنچه فکر می کنم بیشتر به آنها کمک می کنند ، خراب می کنم. آیا می خواهید بهترین بالش تشک برای کمر درد یا کاهش فشار داشته باشید؟ آیا شما خواب آور کناری سختگیر هستید که به یک سطح خواب نرم نیاز دارید؟ شاید با بودجه محدودی روبرو هستید و می خواهید یک تاپر ارزان قیمت داشته باشید. این لیست می تواند به شما کمک کند تا جستجوی خود را محدود کنید تا به شما کمک کند بهترین تشک تشک را برای خود انتخاب کنید. قیمت های نشان داده گردیده برای مدل اندازه ملکه است. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین تشک مموری فوم ۲۰۲۱

Allswell Home

اگر از کمر درد رنج می برید ، اول از همه ، احساس راحتی شما می کنم و یافتن یک گزینه حمایتی که موجب تسکین شود بسیار مهم است. Walmart تصمیم گرفت وارد بازی تختخواب آنلاین شود و با مارک Allswell عرضه گردید که دارای تاپرهای با کیفیت با قیمت های فوق العاده مقرون به صرفه است.

ضخامت تشک تشک دار گردیده با ژل مسی Allswell 4 اینچ ضخامت دارد و مقدار قابل توجهی از پشتیبانی را به تشک شما اضافه می کند. به خصوص اگر تخت خواب شما در سمت نازک تری باگردید – ارتفاع کمتر از هشت اینچ. مبتلایان به کمردرد از سطوح ضخیم و ساپورت کننده بهره مند می شوند و این یکی نسبت به انواع مختلف بالابرهای مختلف موجود در داخل ، از جمله موارد موجود در این لیست ، سنگین تر است.

دارای مشخصات متوسط ​​یا تقریباً ۷ از ۱۰ است که ۱۰ از همه محکم تر است. این اطمینان حاصل می کند که ستون فقرات شما پشتیبانی می شود و در وضعیت خنثی نگهداری می شود ، در حالی که یک سطح نرم به پشت شما اجازه می دهد غرق شود و باعث ایجاد انحنای غیرطبیعی و ناراحت کننده می شود.

تاپر تزریق گردیده با ژل مس آلسول با فوم حافظه ساخته می شود و به نوبه خود ، یک احساس فوم حافظه با واکنش آهسته دارد. با این وجود ، به لطف لایه پلی فوم در زیر ، به اندازه DreamFoam واضح نیست (به زیر مراجعه کنید). روکش نیز با ژل مس تزریق می شود تا به شما کمک کند گرمای بدن شما را از خود دور کند. به هیچ وجه احساس خنک گردیدن نمی کند ، اما مانند حافظه سنتی کف نمی تواند گرما را حفظ کند.

قیمت دوقلوها از ۹۹ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه تا ۱۵۵ دلار افزایش می یابد.

Nest Bedding

خواب آورهای گرم (مثل من) که در طول شب به دنبال کاهش دما هستند ، اما پول خرید یک تشک قابل تنفس جدید را ندارید و ممکن است از بالشتک خنک کننده Nest Bedding لذت ببرید.

ضخامت آن دو اینچ است و با کف مخصوص Energex ساخته گردیده است ، که احساس هوا می کند و پاسخگو است. من فکر می کنم شبیه فوم خنثی است ، در مقابل کف حافظه است – که می تواند متراکم و کند پاسخ دهد. شما می توانید حباب های کمی هوا را در کف مشاهده کنید ، که باعث می شود جریان هوا بیشتر در بستر حرکت کند. پیچاندن تخته کف یک پوشش خاکستری بافتی است که در هر چهار گوشه آن تسمه هایی برای محکم نگه داشتن تاپر روی تشک وجود دارد که باعث می شود از لغزش روی تخت جلوگیری کند.

پوشش با همان ماده خنک کننده موجود در تشک های Nest Alexander ساخته گردیده است. یخبندان نیست ، اما مانند سایر بالابرها نرم و گرم کننده نیست. هنگامی که دست خود را از طریق پوشش می گذرانید ، الیاف نرم تر از کرکی هستند و به یک خواب خنثی در دما کمک می کنند.

قیمت تاپ تشک خنک کننده Nest Bedding با دوقلو از ۱۷۹ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه کالیفرنیا تا ۲۶۹ دلار افزایش می یابد.

DreamFoam

DreamFoam از نام تجاری معتبر بروکلین ملافه است ، که تمام محصولات خود را در خانه در ایالات متحده پسر بچه ، اگر طرفدار حافظه فوم آزمایش گردیده و واقعی هستی ، آیا توصیه ای به شما دارم.

دومی که روی این بالابر دراز کشیدم ، به معنای واقعی کلمه گفتم: “اوه” زیرا احساس فوم حافظه بسیار گردیدید بود. کف آن به قدری نرم است که بدن شما بلافاصله غرق می شود و در یک پیله به شکل خود قرار می گیرید. این را با یک بالابر TempurPedic مقایسه کنید ، که بسیار متراکم است و چند لحظه طول می کگردید تا کف فشرده و فشرده شود.

تاپر DreamFoam Gel Swirl دو اینچ دیگر به تشک موجود شما اضافه می کند ، و اگر واقعاً خوشایند باشید به دنبال احساس سنتی کف-حافظه نیازی به ذکر نیست که مقرون به صرفه است. من استحکام را در حد متوسط ​​و متوسط ​​نرم ارزیابی می کنم. اگرچه ، با این اوصاف ، هرچه تشک نرم تری روی آن قرار دهید ، احساس پررنگ بودن آن بیشتر خواهد گردید. من فکر می کنم این برای خوابهای جانبی یا خوابهای سبک سبک واقعی که سطح خواب نرم را ترجیح می دهند ، ایده آل است.

قیمت برای هر دوقلو از ۵۰ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه تا ۸۵ دلار افزایش می یابد. (DreamFoam در حال حاضر ۲۰ درصد تخفیف روی تشک ها را نیز ارائه می دهد.)

Linenspa

اگر می خواهید یک تشک تشک با حمل نخست داشته باشید ، دو یا سه مورد را بررسی کنید تاپر Linenspa به ضخامت اینچ. هر دو بالابر (که به جز ضخامت یکسان نیستند) بیش از ۵۰،۰۰۰ بررسی در آمازون دارند و دارای امتیاز ۴٫۵ از ۵ ستاره هستند. در ازای قیمت ، من باید با اکثر خوابان ها موافق باشم.

بسته به اندازه ای که انتخاب می کنید ، یا احساس فوم حافظه نرم یا متمایز خواهید داشت. گزینه سه اینچی نرم و نرم تر است و بیشتر حالت پر رنگی پیدا می کند ، در حالی که مدل ۲ اینچی کمی کمی استحکام بیشتری احساس می شود. وقتی تمام دست خود را به کف می فشارید ، چند ثانیه طول می کگردید تا دوباره به شکل اصلی خود برگردد. در نهایت به پولی که می خواهید هزینه کنید و نیمرخ تشک نرم شما می خواهید.

بالش تشک Linenspa به جای اینکه اجازه دهد گرما بدن شما در اطراف لبه میانی شما جمع شود و هنگام خواب شما را گرم کند ، از مهره های کوچک آبی پوشیده گردیده است که توزیع گرما را در قسمت بالایی ایجاد می کند. خنک نمی خوابد ، اما از یک فوم حافظه سنتی بهتر است.

حال ، بیایید به یکی از بهترین قسمت های مربوط به تاپر Linenspa برویم. قیمت مدل های دوقلوی دو اینچ از ۴۰ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه کالیفرنیا تا ۸۰ دلار افزایش می یابد.

ViscoSoft

اگر به سبک تمیز ، سفید و جلوه ای علاقه دارید ، پس ممکن است از بالابر ترکیبی ViscoSoft Serene قدردانی کند. به آن هیبرید گفته می شود زیرا دو قسمت مختلف در آن وجود دارد. دال ۲٫۵ اینچی کف حافظه و ۱٫۵ اینچ بالش بالایی که پایین است. شما از هر دو جهان بهترین بهره می برید: یک پایه حمایتی و یک لایه بالایی نرم و لطیف.

من این تاپر را خیلی دوست دارم ، زیرا احساس کف حافظه را دوست ندارم ، و لایه کرکی و جایگزین آن احساس را خنثی می کند ، بنابراین به اندازه کارهای سنتی پاسخ آرام یا لانه دار نیست. بعلاوه ، روکش بالش از ساتن ساخته گردیده و دارای تعداد ۳۰۰ نخ است ، بنابراین در هنگام لمس بسیار نرم و لطیف احساس می شود.

پوشش به طور كامل تخته حافظه اسفنجي را مي پيچد و تا پايين تشك پايين مي رود ، جايي كه آن را همانند يك ورق نصب گردیده در قسمت پايين آن قفل مي كنيد. به این ترتیب ، روی تشک شما قرار می گیرد و اگر تمایل به انداختن و چرخاندن در رختخواب داشته باشید ، بلغزان نمی شود.

علاوه بر دنج بودن پوشش ، قابل شستشو در ماشین است. تسمه ها را برداشته و لایه مموری فوم را از داخل خارج کرده و در ماشین لباسشویی بیندازید. فقط مطمئن شوید که با آب سرد بشویید و خشک شوید.

ViscoSoft در حال حاضر حداکثر ۴۰٪ تخفیف برای تمام لوازم جانبی خود ارائه می دهد. قیمت دوقلو از ۱۵۰ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه کالیفرنیا تا ۲۲۰ دلار افزایش می یابد.

بیشتر برای خوابهای شیرین

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س questionsال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت