بایدن می گوید سیستم عامل هایی مانند فیس بوک “مردم را می کشد”

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1329088094

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن متوقف می شود تا در ۱۶ ژوئیه از کاخ سفید هنگام عزیمت از کاخ سفید ، از خبرنگار ان بی سی س Peterال کند.


تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه گفت كه سیستم عامل های فن آوری مانند فیس بوك با انتشار اطلاعات نادرست در مورد واكسن های COVID-19 به صورت آنلاین “مردم را” می كشند.

بایدن در زمین چمن کاخ سفید گفت: “آنها مردم را می کشند.” “تنها بیماری همه گیر ما در بین افراد غیر واکسینه گردیده است.”

سخنگوی فیس بوک در برابر اتهامات بایدن عقب نشینی کرد ، با اشاره به اینکه این شرکت بیش از ۲ میلیارد نفر را به سمت اطلاعات معتبر درباره COVID-19 و واکسن ها سوق داده است. فیس بوک به عنوان بخشی از تلاش برای هدایت مردم به سمت منابع معتبر ، یک مرکز آنلاین برای اطلاعات COVID-19 دارد. وی گفت: بیش از ۳٫۳ میلیون آمریکایی از ابزار یاب واکسن فیس بوک نیز استفاده کرده اند.

سخنگوی فیس بوک در بیانیه ای گفت: “ما متهم نمی شویم به اتهاماتی که واقعیت ها از آنها پشتیبانی نمی کند.” “حقایق نشان می دهد که فیس بوک به نجات جان انسانها کمک می کند. دوره”.

این نظرات در حالی است که تنش بین واشنگتن و فیس بوک افزایش می یابد ، در حالی که سیاستمداران و نهادهای نظارتی تلاش می کنند قدرت شرکت های بزرگ فناوری در جهان را کنترل کنند. بایدن قبل از پیروزی در ریاست جمهوری ایالات متحده نسبت به فیس بوک انتقاد می کرد و در ژانویه ۲۰۲۰ به نیویورک تایمز گفت که او “طرفدار” فیس بوک یا مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ نیست.

آخرین اظهارات بایدن یک روز پس از آنکه ویولک مورتی جراح عمومی ایالات متحده مشاوره ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه اطلاعات غلط بهداشتی “تهدید فوری” برای مردم در میان بیماری همه گیر COVID-19 است. اگرچه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک می گویند که آنها تلاش های خود را برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست بهداشتی افزایش داده اند ، اما گسترش این نوع محتوا همچنان مشکل ساز است.

مشاوره ای که روز پنجشنبه منتشر گردید ، می گوید اطلاعات نادرست پاسخ ایالات متحده را مختل کرده است به بیماری همه گیر و مانع از واکسیناسیون آمریکایی ها گردید. این سازمان از شرکتهای رسانه های اجتماعی و همچنین افراد می خواهد تا در مبارزه با اطلاعات نادرست بهداشتی کمک کنند.

“به عنوان ژنرال جراح ، كار من كمك كردن به مردم است كه در سلامت و سلامت بمانند و بدون محدود كردن گسترش اطلاعات نادرست بهداشتی ، جان آمریكایی ها در معرض خطر است.” “از شرکت های فن آوری و رسانه های اجتماعی که باید تلاش بیشتری برای رفع شیوع سیستم عامل های خود انجام دهند ، تا شناسایی و جلوگیری از به اشتراک گذاشتن اطلاعات نادرست ، مقابله با این چالش نیاز به یک رویکرد تمام جامعه دارد ، اما برای مدت طولانی حیاتی است. سلامتی موقت ملت ما. “

مورتی در مورد مشاوره روز پنجشنبه در کاخ سفید در کاخ سفید صحبت کرد. در آن جلسه توجیهی ، جن پسکی ، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت که حدود دوازده نفر وجود دارند که ۶۵ درصد اطلاعات غلط واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند. به نظر می رسد این آمار از گزارش ماه مه منتشر گردیده توسط مرکز مقابله با نفرت دیجیتال منتشر گردیده است.

پساکی روز پنجشنبه نیز به طور خاص فیس بوک را صدا زد و گفت که دولت پست های مشکل دار را برای غول رسانه های اجتماعی پرچم گذاری می کند.

پسکی گفت: “حدود ۱۲ نفر هستند که ۶۵٪ اطلاعات غلط ضد واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تولید می کنند ، همه آنها در فیس بوک همچنان فعال هستند ، حتی برخی از آنها حتی در سیستم عامل های دیگری که فیس بوک مالک آنها است نیز ممنوع گردیده اند.”

] فیس بوک گفت که بیش از دوازده صفحه ، گروه و حساب از برخی افراد که Psaki در جلسه مطبوعاتی ذکر کرده حذف گردیده است. این شبکه اجتماعی گفت که بیش از ۱۸ میلیون قطعه اطلاعات غلط COVID-19 نیز از بین رفته است.

“ما با متخصصان دولت ، مقامات بهداشتی و محققان همکاری کرده ایم تا علیه اطلاعات غلط COVID-19 و واکسن ها برای محافظت از مردم اقدام تهاجمی انجام دهیم. سلامتی ، “سخنگوی فیس بوک در بیانیه ای گفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت