بهترین دستگاه پخش جریانی سال ۲۰۲۱

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

به این فکر می کنید که یک دستگاه جدید برای اتصال به تلویزیون شما به جریان فیلم بدست آورید ، اما دقیقاً مطمئن نیستید کدام یک؟ شما جای درست آمده اید. این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین دستگاه پخش جریانی را پیدا کنید – چیزی که احتمالاً هر روز ساعت ها یک بار برای تماشای نمایش ها و فیلم های تلویزیونی استفاده می کنید. ما تقریباً همه دستگاه پخش جریان و سیستم اصلی تلویزیون هوشمند موجود در بازار را از جمله Roku ، Google Chromecast ، Amazon و Apple TV بررسی کرده ایم. به استثنای تلویزیون های هوشمند که در واقع نرم افزار پخش جریانی را از روکو ، گوگل یا آمازون اجرا می کنند ، این دستگاه های جریان الحاقی اغلب از راه دور ساده تر ، برنامه های بیشتر ، جستجوی بهتر و به روزرسانی های مکرر نسبت به تلفن های هوشمند موجود در تلویزیون شما دارند.

Roku ، بزرگترین نام در سخت افزار پخش جریانی ، اکنون گزینه ۴۰ دلاری به نام Roku Express 4K Plus دارد که رتبه نخست لیست ما را به خود اختصاص داده است. ۱۰ دلار ارزان تر از Streaming Stick Plus ، مورد علاقه قبلی ما است ، اما به همان اندازه توانایی دارد.

در انتهای بازار ، آخرین نسخه جعبه جریان اپل Apple TV 4K اپل با قیمت ۱۷۹ دلار به فروش می رسد و با چند نسخه نرم افزاری از جمله کنترل از راه دور Siri کاملاً جدید (شرکت همچنین ریموت را جداگانه با قیمت ۵۹ دلار می فروگردید).

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

ریموت جدید Apple TV ارتقا the مورد نیاز ما است۳:۳۵

کدام یک را بخرید؟ در اینجا دستگاه های پخش جریان مورد علاقه ما موجود است.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس پخش جریانی ۲۰۲۱

Sarah Tew / CNET

Roku با داشتن بیشترین گزینه های برنامه پخش جریانی ، ساده ترین رابط و بهترین جستجو ، سیستم پخش مورد علاقه ما است. این برنامه همچنین دارای یک پلتفرم محتواشناختی است که هیچ یک از ارائه دهندگان خدمات پخش جریانی رسانه مانند Amazon Prime Video یا Apple را بر دیگری فشار نمی دهد. اکسپرس ۴K Plus جدید با ۴K HDR یکی از ارزان ترین گزینه های پخش جریانی تلویزیون است. (حتی اگر تلویزیون کنونی شما از آن قالب ها پشتیبانی نکند ، احتمالاً مورد بعدی شما پشتیبانی خواهد کرد.) با تشکر از به روزرسانی AirPlay ، این دستگاه Roku یکی از کم هزینه ترین راه ها برای اتصال iPhone یا سایر دستگاه های Apple به تلویزیون شما است. با ۱۰ دلار ارزان تر از Streaming Stick Plus شرکت و سایر پخش کننده های ۴K HDR ، بهترین انتخاب ماست.

بررسی کامل Roku Express 4K Plus را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

Chromecast با Google TV کاملاً خوب نیست به عنوان Roku Express 4K Plus ، اما این دستگاه پخش تلویزیونی از هر دستگاه دیگری در بازار نزدیکتر است. با افزودن سازگاری Dolby Vision – برای دستیابی به این قابلیت که در پخش کننده های Roku به ۱۰۰ دلار فوق العاده احتیاج دارید – از این دستگاه پیشی می گیرد ، اما بزرگترین قدرت آن جستجوی صوتی Google Assistant است که برای یافتن چیزهایی برای تماشا مفید است. ما همچنین ادغام چشمگیر با سایر سرویس های Google مانند Google Photos و YouTube TV را دوست داریم. رابط کاربری ظاهری بیشتر از Roku دارد ، اما در نهایت ما روش ساده و نتایج جستجوی بی معنی Roku را ترجیح می دهیم. با این اوصاف ، Chromecast جدید برای کسانی که در جهان Google زندگی می کنند انتخاب بهتری است.

Chromecast ما را با مرور Google TV بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku Streaming Stick Plus ممکن است سه ساله باگردید ، اما هنوز هم انتخاب خوبی است. گزینه برتر قبلی ما ، دستگاه کمی ظریف تر از Express 4K Plus است و می تواند به طور نامحسوس در پشت تلویزیون های دیواری پنهان شود. آیا ارزش این تفاوت ۱۰ دلار در مقایسه با خواهر و برادر جدیدش است؟ ما چنین فکر نمی کنیم ، اما با فروش مکرر دستگاه های Roku ، اگر بتوانید آن را با تخفیف بگیرید ، گزینه بدی نیست.

بررسی Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

کدام روکو رفتن است- به؟ ما آن را خراب می کنیم۳:۴۳

الی بلومنتال / CNET

فویل عالی برای پخش کننده های ۴K با قیمت مناسب در بالا ، Apple TV جدید قیمت ۴K هنوز ۱۷۹ دلار است ، اما برای افرادی که می خواهند هر جعبه ویژگی را علامت بزنند – یا اینکه فقط می خواهند یک دستگاه اپل از Apple Arcade برای بازی استفاده کند یا از بسته های اشتراک Apple One خود به طور کامل استفاده کند ، گزینه مناسب تری است. خالصان تصویری از ویژگی انعطاف پذیر HDR و تلویزیون آن برای کالیبراسیون قدردانی می کنند ، در حالی که کسانی که جعبه های قدیمی اپل دارند از راه دور جدید و بهبود یافته را دوست دارند.

با این حال ، برای اکثر مردم ، پخش کننده قابل احترام اپل ارزش پرداخت پول را ندارد ، مخصوصاً اکنون که Roku تقریباً همه برنامه های اصلی و AirPlay را در اختیار دارد. اگر واقعاً Dolby Vision را می خواهید ، می توانید تقریباً نیمی از قیمت آن را در Roku Ultra مشاهده کنید.

بررسی Apple TV 4K ما را بخوانید.

بگذارید ابتدا این مسئله را از ذهن خود دور کنیم: اگر سادگی برنامه Roku را ترجیح می دهید- منوهای مبتنی بر Roku Express را بهتر می پسندید (به زیر مراجعه کنید). اما Lite اکسپرس را با ویژگی های به صرفه به دردسر می اندازد. بزرگترین مزیت این دستگاه Fire TV یک ریموت با جستجو و کنترل صوتی داخلی است (به لطف الکسا ارزانترین Roku با ریموت صوتی Streaming Stick Plus است). از راه دور Fire Stick برای کار کردن نیازی به دید ندارد. اگر نمی توانید به یک بازیکن ۵۰ دلاری برسید ، Lite بهترین شرط شماست.

بررسی Amazon Fire TV Stick Lite ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

گرانترین پخش کننده Roku بیش از دو برابر قیمت برترین انتخاب ما ، اما شاید از ویژگی های اضافی آن قدردانی کنید که بخواهید آن را ارتقا دهید. این امکانات بیشتر از جمله جک هدفون و کلیدهای میانبر قابل برنامه ریزی در ریموت و همچنین ویژگی مورد علاقه ما را پیدا می کند ، در صورتی که صدای کلیک را در بالشت های کاناپه از دست می دهید ، یک ردیاب یاب است. همچنین فیلم Dolby Vision ، پاسخ سریع تر ، Wi-Fi بهبود یافته و پورت اترنت سیمی را ارائه می دهد – به خصوص اگر Wi-Fi در خانه شما بیش از حد باگردید ، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

از طرف دیگر می توانید هر Roku را ارتقا دهید تا حتی بیشتر فریب بخورید. – از راه دور ، و Express Plus 4K جدید با دانگل های سیمی اترنت نیز کار می کند. افزودن هر دو به Express plus 4K هنوز هم كمتر از Ultra است.

بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

ما به اندازه آن را دوست نداریم Fire TV Lite اما یک روکو است. Roku Express تمام خوبی های پلتفرم Roku را ارائه می دهد و شامل یک ریموت ، یک درگاه HDMI و درگاه Micro USB ، یک کابل HDMI و کمی برچسب برای ثابت نگه داشتن آن است. و اغلب با قیمت کمتر از ۳۰ دلار در معرض فروش است.

بررسی Roku Express (2019) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

من به اندازه این دو مورد را دوست ندارم پخش کننده های ۵۰ دلاری دیگر در این لیست وجود دارد ، اما Fire TV Stick 4K آمازون برای افرادی که از قبل در زانو در دستگاه های آمازون قرار دارند بسیار منطقی است. مانند Lite ، الکسا را ​​درست در کنترل از راه دور می پزد. برای جستجوی ویدئو در آمازون یا روشن کردن چراغ می توانید از کنترل صوتی استفاده کنید. یا هر دو همزمان. انتخاب انبوه محتوای آمازون و همچنین Dolby Vision HDR و Stick 4K هنوز هم یک انتخاب عالی است.

بررسی Amazon Fire TV Stick 4K ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

میله های صوتی با جریان داخلی ممکن است یک پیشرفت نسبتاً اخیر باگردید اما Streambar جدید Roku آن را میخکوب می کند. این رابط Roku است که ما می شناسیم و دوست داریم ، همراه با ۴K HDR با صدای بهتر برای هر تلویزیون ، به ویژه گفتگو. این کوچکتر و مقرون به صرفه تر از مدل قبلی خود ، Roku Smart Soundbar است ، اما ما فکر می کنیم Streambar جدید برای بیشتر افراد منطقی تر است.

بررسی Roku Streambar ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

 05-streamers-2020

سارا تیو / CNET

توصیه های بیشتر سرگرمی در منزل

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت