Quiet Place 2 در Paramount Plus: نحوه پخش جریانی آن و سایر مواردی که باید بدانید

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 yellowstone-ep302-cm-104-r.jpg

خداحافظ ، CBS All Access.


Sarah Tew / CNET

پارامونت پلاس در مارس به عنوان جایگزینی برای CBS All Access ، با كتابخانه بزرگی از نمایش ها و فیلم ها ، به علاوه نسخه های اصلی اختصاصی ، راه اندازی گردید. همچنین وعده داده گردید که مکانی برای پخش فیلم های نمایشی پارامونت بعد از پایان ۴۵ روز اجرای انحصاری آنها در سینما خواهد بود. بزرگترین یکی از این موارد تاکنون ، یک مکان آرام (Quiet Place Part 2) ، روز سه شنبه در پارامونت پلاس وارد گردید تا بدون هزینه اضافی پخش شود.

بر خلاف سرویس های جریانی مانند HBO Max و دیزنی پلاس ، پارامونت پلاس در همان روزی كه به سینماها می آیند هیچ فیلم تئاتر جدیدی پخش نمی كند. اما پارامونت متعهد گردید برخی از فیلم های بزرگ خود را پس از ۳۰ تا ۴۵ روز حضور در سینما در دسترس پخش قرار دهد ، این روند بسیار سریعتر از قبل از همه گیری COVID-19 است. Quiet Place Part 2 از جمله فیلم های این آهنگ بود و اکران آن در تاریخ ۲۸ مه تاریخ انتشار دوشنبه Paramount Plus را تنظیم کرد. آن زمان کاملاً نرسید ، اما اوایل صبح سه شنبه فیلم برای پخش در دسترس قرار گرفت. (ماموریت: غیرممکن ۷ قرار است پس از حضور در سینما در ماه نوامبر با یک برنامه مشابه پخش شود.)

پارامونت پلاس قصد دارد کتابخانه خود بیش از ۳۰۰۰۰ قسمت و ۲۵۰۰ فیلم باگردید ، به علاوه اولین ۳۶ سریال اصلی امسال. احیای Frasier ، مجموعه تلویزیونی ۱۹۹۰s ، از جمله این نسخه های اصلی است. راه اندازی مجدد Nickelodeon's Rugrats و iCarly برای استفاده از نوستالژی هزاره ؛ و یک استودیوی جدید اختصاص داده گردیده به Avatar: The Last Airbender کانسپت ، که توسط سازندگان کارتون اصلی تاسیس گردیده است ، برای تولید طیف وسیعی از برنامه نویسی ، از جمله یک فیلم انیمیشن جدید .

اما پارامونت پلاس فاقد نمایش واحدی است که بیشترین ارتباط را با نام پارامونت داشته باگردید: یلوستون . سه فصل اول درام گاوچران فقط در سرویس رقیب طاووس جریان دارد. (پایین خط ، پارامونت پلاس منحصر به فرد Yellowstone خواهد بود ، مانند پیش درآمد Y: 1883 که در اواخر امسال انتظار می رود.]

مانند دیزنی پلاس ، HBO Max ، Apple TV Plus ، طاووس ، دیسکاوری پلاس و دیگر کسانی که پیش از آن قرار گرفتند ، پارامونت پلاس امیدوار است که دستورالعمل خاص نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و فیلم های اصلی شما را در مورد آینده تلویزیون جذاب کند. برای شما ، این به اصطلاح جنگهای جریان بر تعداد سرویسهایی که شما برای تماشای آنلاین نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود استفاده می کنید تأثیر می گذارد – و اغلب باید هزینه آن را پرداخت کنید.

چگونه می توان قسمت آرام ۲ را در پارامونت پلاس پخش کرد؟

قسمت آرام یک قسمت ۲ در سه شنبه برای پخش در پارامونت پلاس در دسترس قرار گرفت.

این بخشی از فهرست استاندارد پارامونت پلاس است ، بنابراین همه مشترکین ، صرف نظر از سطح خدمات ، می توانند آن را تماشا کنند.

با این حال ، این فیلم فقط در ایالات متحده موجود است. اگر در کانادا ، آمریکای لاتین یا جاهای دیگر مشترک باشید ، در دسترس نخواهد بود.

پارامونت پلاس چقدر هزینه دارد؟ چه ردیف هایی دارد؟

پارامونت پلاس دارای دو ردیف است. گرانترین ، پرمیوم برای پخش جریانی بدون آگهی ماهیانه ۱۰ دلار یا سالانه ۱۰۰ دلار هزینه دارد ، عضویتی که شامل دسترسی به شبکه محلی و محلی CBS شما نیز می شود. یا می توانید با تبلیغات فاقد شبکه زنده ، ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۵۰ دلار در یک ردیف مشترک شوید.

برخی از برنامه هایی که به طور معمول در شبکه CBS پخش می شود برای مشترکین ۵ لایه – در دسترس همه قرار نمی گیرد. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک مشترک پایه می تواند بازی های NFL زنده را در Paramount Plus تماشا کند اما نمی تواند همه ورزش های زنده CBS را ببیند. یک مشترک پایه نمی تواند بیشتر برنامه ها را در کانال مستقیم CBS تماشا کند.

ردیف برتر پارامونت پلاس شامل وسعت همه چیز در پارامونت پلاس ، از جمله پخش مستقیم کانال های محلی شبکه CBS است. اگرچه این یک لایه بدون آگهی است ، اما تبلیغات در کانال های زنده وجود خواهد داشت.

قیمت گذاری برای رقبای Paramount Plus دامنه وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد.

Hulu در میان خدماتی که گزینه های پشتیبانی از آگهی دارند ، ۶ دلار در ماه با تبلیغات و ۱۲ دلار در ماه بدون تبلیغ است. Peacock دارای یک آگهی رایگان و محدود با تبلیغات است ، اما برای باز کردن قفل کاتالوگ کامل آن می توانید هزینه پرداخت کنید. آنهایی که عضویت حق بیمه طاووس پرداخت می شوند ماهیانه ۵ دلار با تبلیغات هستند و یا می توانید ماهیانه ۱۰ دلار به نسخه بدون آگهی ارتقا دهید.

Netflix که هیچ تبلیغی ندارد ، ارزان ترین رده خود را با ۹ دلار در ماه ارائه می دهد ، در حالی که محبوب ترین برنامه آن ۱۴ دلار است. Apple TV Plus ماهی ۵ دلار است ، Disney Plus ماه آینده ۸ دلار است و HBO Max 15 دلار در ماه است. هیچ یک از این موارد شامل تبلیغات نمی شود.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

پارامونت پلاس: نگاه اول۱۸:۱۴

آیا پارامونت پلاس یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟

بله ، پارامونت پلاس یک دنباله استاندارد هفت روزه رایگان برای مشترکان جدید ارائه می دهد. بعد از یک هفته ، بسته به آنچه در سیستم ثبت نام کرده اید ، به طور خودکار هزینه اشتراک ماهیانه یا سالانه از شما کسر می شود.

در واقع پارامونت پلاس چیست؟

پارامونت پلاس سرویس پخش جریانی اشتراک است كه جایگزین CBS All Access گردیده است.

به طور كلی ، پارامونت پلاس دارای اخبار و ورزش های زنده و همچنین موارد دیگر است. نمایش ها و فیلم های مورد نیاز ، از جمله فیلم های اصلی – همه به مارک های شرکت مادر ViacomCBS متصل می شوند ، مانند CBS ، MTV ، BET ، Comedy Central ، Nickelodeon و Paramount Network ، به علاوه استودیوی فیلم Paramount Pictures. همچنین مجوز نمایش ها و فیلم های دیگران را می دهد تا کتابخانه پخش جریانی خود را جمع آوری کند.

اگر من قبلاً عضو CBS All Access بودم چه می گردید؟

اشتراک های CBS All Access به طور خودکار به پارامونت پلاس منتقل می شوند. برنامه CBS All Access از طریق به روزرسانی خودکار ، به پارامونت پلاس تبدیل گردید. اشتراک شما تغییر نمی کند و شما همان نرخ قبلی را که پرداخت می کنید ادامه می دهید.

اگر در ردیف ماهیانه ۱۰ دلار بدون آگهی CBS All Access مشترک شوید ، در این صورت می توانید مانند گذشته همه چیز را در Paramount Plus بدون تبلیغ تماشا کنید. اگر در ردیف ماهانه ۶ دلار با پشتیبانی تبلیغات CBS All Access مشترک شوید ، همچنین می توانید همه چیز را در پارامونت پلاس تماشا کنید ، اما تبلیغات به شما مانند گذشته ارائه می شود.

هنگامی که پارامونت پلاس گزینه ماهانه ۵ دلاری خود را در ماه ژوئن راه اندازی کرد ، هیچ مشکلی برای اشتراک های قدیمی اعضای CBS All Access و همچنین برای کسی در طرح قبلی ماهانه ۶ دلاری پارامونت پلاس تغییر نکرد ، تا زمانی که آنها اعضای فعال خود را حفظ کنند بدون تغییر در برنامه های آنها

بنابراین تفاوت بین پدربزرگ ردیف ۶ ماهانه و ۵ دلار ماهانه پارامونت پلاس چیست؟ توانایی تماشای مستقیم و محلی کانال CBS شما تنها تفاوت است. اگر پدربزرگ و ماهانه ۶ دلار به پارامونت پلاس دسترسی داشته باشید ، همچنان به کانال زنده دسترسی خواهید داشت. اگر در هر زمان می خواهید با قطع دسترسی به کانال زنده ، ماهیانه یک دلار پس انداز کنید ، می توانید عضویت خود را به سطح ۵ دلار تغییر دهید. اما پس از ایجاد تغییر ، نمی توانید مجدداً در سطح ۶ دلار مشترک شوید تا دسترسی به کانال زنده را از سر بگیرید.

چگونه پارامونت پلاس را لغو کنم؟

مسیر شما برای لغو Paramount Plus به بستگی به نحوه ثبت نام شما در سرویس دارد. اگر به طور مستقیم در paramountplus.com ثبت نام کرده اید ، باید دوباره علامت را بازدید کرده و بر روی حروف اول کاربر در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس “حساب” را انتخاب کرده و به پایین “لغو اشتراک” بروید. اما اگر در سیستم عامل صورتحساب دیگری ثبت نام کرده اید ، برای لغو باید به آن سیستم برگردید.

Apple

 • اگر از طریق iTunes در iPhone یا iPad ثبت نام کرده اید ، می توانید برای تماس با پشتیبانی iTunes به support.apple.com مراجعه کنید یا مراحل زیر را در دستگاه خود انجام دهید: تنظیمات را باز کنید ، روی نام خود ضربه بزنید و سپس روی اشتراک ها ضربه بزنید. (اگر «اشتراک ها» را نمی بینید ، به جای آن به دنبال «iTunes & App Store» بگردید. سپس روی Apple ID خود ضربه بزنید ، روی View Apple ID ضربه بزنید ، به سیستم وارد شوید ، به پایین اشتراک ها بروید و روی «اشتراک ها» ضربه بزنید.) از آنجا ، روی Paramount Plus را انتخاب کرده و “لغو اشتراک” را انتخاب کنید. اگر گزینه لغو را مشاهده نمی کنید ، اشتراک قبلاً لغو گردیده است و تمدید نخواهد گردید.
 • اگر در Apple TV ثبت نام کرده باشید ، می توانید اشتراک ها را فقط برای برنامه های tvOS که در آن Apple TV نصب گردیده اند ویرایش کنید ، بنابراین مطمئن شوید که برنامه Paramount Plus را حذف نکرده اید. اگر دارید ، ممکن است لازم باگردید دوباره آن را بارگیری کنید و دوباره وارد سیستم شوید. تنظیمات را باز کنید ، کاربران و حسابها را انتخاب کنید ، سپس حساب خود را انتخاب کنید. از آنجا ، اشتراک ها را انتخاب کنید و پارامونت پلاس را انتخاب کنید ، جایی که می توانید اشتراک را لغو کنید. مانند iPhone و iPad ، اگر گزینه لغو اشتراک را نمی بینید ، قبلاً لغو گردیده است و تمدید نمی شود.
 • اگر از طریق کانال های Apple TV ثبت نام کرده اید ، با پشتیبانی مشتری Apple با شماره (۸۰۰) ۲۷۵-۲۲۷۳ تماس بگیرید یا راهنمای Apple را برای لغو اشتراک دنبال کنید.

Android / Google

 • اگر از طریق فروشگاه Google Play در دستگاه Android یا Android TV ثبت نام کرده اید ، می توانید به support.google.com/googleplay مراجعه کرده و یا برای لغو با شماره (۸۵۵) ۸۳۶-۳۹۸۷ تماس بگیرید. متناوباً ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید ، اما حذف نصب برنامه در Android TV اشتراک شما را لغو نمی کند: در تلفن یا رایانه ، به g.co/play/subscription بروید. اشتراکی را که می خواهید لغو کنید انتخاب کنید و سپس لغو اشتراک را دنبال کنید ، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید.

Amazon Fire TV و Prime Video

 • اگر از طریق Prime Video آمازون ثبت نام کرده اید ، برای کمک به حساب باید با amazon.com/contact-us تماس بگیرید.
 • اگر اشتراکی در Amazon Fire TV خریداری کرده اید ، می توانید با شماره تلفن (۸۸۸) ۲۸۰-۲۰۷۳ تماس بگیرید یا برای دریافت راهنمایی به amazon.com/firetvsupport مراجعه کنید ، یا می توانید این مراحل را دنبال کنید: به عضویت و اشتراک های خود بروید ، که معمولاً در amazon.com/yourmembershipsandsubscription است. از آنجا ، مدیریت اشتراک را در کنار پارامونت پلاس انتخاب کنید. روی پیوند زیر مدیریت کانالهای ویدیوی نخست خود کلیک کنید ؛ سپس در بخش “Prime Video Channels” ، پارامونت پلاس را پیدا کنید ، لغو کانال را انتخاب کرده و تأیید کنید.

Roku

 • اگر در دستگاه Roku ثبت نام کرده اید ، می توانید با (۸۱۶) ۲۷۲-۸۱۰۶ (۸۱۶) تماس بگیرید یا از support.roku دیدن کنید. .com برای دریافت راهنما ، یا این مراحل را دنبال کنید: در صفحه اصلی خود ، پارامونت پلاس را انتخاب کنید و دکمه ستاره (با نام مستعار “*”) را از راه دور Roku خود فشار دهید. اشتراک Mage را انتخاب کرده و لغو اشتراک را انتخاب کنید.

چه دستگاه هایی می توانند پارامونت پلاس را پخش جریانی کنند؟

پارامونت پلاس برای پخش جریانی در ParamountPlus.com و برنامه های تلفن همراه Paramount Plus برای دستگاه های iOS iOS و دستگاه های Android در دسترس خواهد بود.

فراتر از آن ، ViacomCBS گفت Paramount Plus همان توزیع گسترده ای را دارد كه All Access داشته است. CBS All Access دارای پشتیبانی در:

 • Apple TV
 • iPhone and iPad
 • Android TV
 • تلفن و رایانه لوحی Android
 • Chromecast
 • Amazon Fire TV
 • Portal TV
 • PlayStation 4
 • Samsung TV
 • Vizio TV
 • LG TV
 • Roku
 • Xbox
 • Xfinity Flex

چه ویژگی های محصول در Paramount Plus وجود دارد؟

ویژگی های فناوری Paramount Plus شامل:

 • ۴K / HDR و قالب های تصویری حق بیمه Dolbyvision برای نسخه های اصلی Paramount Plus و برخی از محتوای Smithsonian در هنگام راه اندازی پشتیبانی می شوند. پارامونت پلاس فعلاً از صدای Dolby Atmos پشتیبانی نمی کند.
 • بارگیری موبایل با ۲۵ عنوان محدود در دسترس خواهد بود.
 • نمایه های جداگانه – حداکثر شش مورد از آنها – می توانند توصیه ها را تماشا کرده و سابقه تماشا را بین اعضای خانواده شما جدا نگه دارند. CBS All Access همچنین پروفایل های متناسب با کودکان را ارائه می دهد ، بنابراین به احتمال زیاد پارامونت پلاس نیز چنین خواهد کرد.
 • این سرویس به سه جریان همزمان اجازه می دهد تا به چندین نفر همزمان تماشا کنند.

چه کشورهایی پارامونت پلاس را راه اندازی کرده اند؟

پارامونت پلاس در ایالات متحده ، آمریکای لاتین و کانادا در ۴ مارس راه اندازی گردید. در ۲۵ مارس به سوئد ، نروژ ، دانمارک و فنلاند گسترش یافت.

در آمریکای لاتین ، پارامونت پلاس ابتدا وارد آرژانتین ، بولیوی گردید ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، جمهوری دومنیکن ، اکوادور ، السالوادور ، گواتمالا ، هندوراس ، مکزیک ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، اروگوئه و ونزوئلا.

پارامونت پلاس قرار است با تغییر نام تجاری و گسترش به استرالیا گسترش یابد از ۱۰ All Access در اواخر امسال ، و همچنین در اروپا گسترش می یابد ، با بازارهای اضافی برای دنبال کردن. این شرکت هنوز هیچ تاریخی را برای هیچ یک از این بازارها یا بازارهای دیگر مشخص نکرده است.

نمایش ها و فیلم ها: چه چیزی برای تماشای پارامونت پلاس در دسترس خواهد بود؟

پارامونت پلاس قرار است بیش از ۳۰،۰۰۰ قسمت و ۲۵۰۰ فیلم به اضافه ۳۶ نمایش اولیه در سال جاری ، كتابخانه داشته باگردید.

کتابخانه در پارامونت پلاس با کتابخانه CBS All Access متفاوت است – اما کاتالوگ سرویس دوم تصور کلی از انتظارات را ارائه می دهد. می توانید سایت های شخص ثالث مانند Reelgood را که کاتالوگ سرویس های پخش جریانی را ردیابی می کنند ، بررسی کنید تا درک کنید در حال حاضر در CBS All Access چه چیزی برای تماشا وجود دارد. یا فقط آن را با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان بررسی کنید.

برنامه های Paramount Plus به مارک های ViacomCBS و حق امتیازات آن شامل CBS ، BET ، Comedy Central ، MTV ، Nickelodeon و Smithsonian و همچنین فیلم های Paramount Pictures متصل می شوند. اما انتظار نداشته باشید که همه موارد در هر کانال ViacomCBS در پارامونت پلاس در دسترس باگردید – Yellowstone نمونه خوبی از نمایش است که در جای دیگری مجوز گرفته است و پخش آن برای مدت طولانی از پارامونت پلاس ممنوع است.

پارامونت پلاس در زمان راه اندازی ، فیلم The SpongeBob Movie: Sponge on the Run را برای اولین بار در استریم معرفی می کند.

در پایین خط ، فیلم های جدیدی از فیلم Paramount Pictures 35 تا ۴۵ روز پس از نمایش در سینماها پخش می شود ، در حالی که سایر بازدیدهای Paramount به محض ۹۰ روز پس از ورود به سینماها ، به سرویس آنلاین می آیند.

Mission: Impossible 7 و PAW Patrol: این فیلم ۴۵ روز پس از اولین نمایش خود در پارامونت پلاس پخش می شود. این باعث می شود Mission: Impossible 7 در تاریخ ۳ ژانویه با پخش فیلم PAW Patrol در ۴ اکتبر در Paramount Plus پخش شود.

سایر فیلم های با بودجه بزرگ مانند Top Gun: Maverick نیز در Paramount Plus وارد می شوند ۲۰۲۲ بعد از پنجره های طولانی تر به دنبال نمایش های نمایشی خود. علاوه بر راه اندازی مجدد Top Gun ، فیلم هایی مانند Sonic the Hedgehog 2 ، Transformers 7 ، Dungeons and Dragons ، Scream و Snake Eyes بعد از اجرای کامل تئاتر در پارامونت پلاس یا در برخی موارد بعد از اینکه خانه را پشت سر گذاشتند ، در Paramount Plus حضور خواهند داشت – مشاهده فروش و اجاره و حتی در دسترس بودن در شبکه تلویزیون پولی Epix.

اما برنامه اکران پارامونت پلاس برای فیلم های نمایشی به اندازه برخی دیگر از رقبای جریان تهاجمی نیست. HBO Max امسال همه فیلم های جدید خود را از استودیوی برادران وارنر ساخته است – از جمله Wonder Woman 1984 ، Dune و The Matrix 4 – پخش جریانی همان روز نمایش در سینماها ، بدون هزینه اضافی برای مشترکان.

Paramount Pictures با Epix قرارداد بسته است تا هزاران فیلم قدیمی را از طیف گسترده ای از استودیوها در Paramount Plus در دسترس قرار دهد. از اواخر بهار ، این سرویس فیلم هایی را از حق امتیازهایی مانند جیمز باند ، Hunger Games ، خانواده Addams و انتقام جویان پخش می کند و کاتالوگ فیلم در Paramount Plus را به ۲۵۰۰ عنوان گسترش می دهد.

و فیلم های جدید MGM پس از اکران کامل در تئاتر و یک پنجره از زمان پارامونت پلاس ، در انحصار Epix ، در دسترس خواهند بود. این شامل فیلم هایی مانند خانه گوچی ، کرید ۳ و فیلم جدید جیمز باند ، هیچ وقت برای مرگ نیست.

موارد زیر شرح خود پارامونت پلاس از نمایش ها و فیلم های جدید ، اصلی است که قرار است به سرویس پخش جریانی معرفی کند:

Scramted Dramas

 • Criminal Minds – سریال های دارای رتبه برتر پخش و پخش جریانی با سری جدید فیلمنامه ای که تیم را دوباره گرد هم می آورد تا یک مورد جذاب و جذاب را در بیش از ۱۰ قسمت بررسی کند.
 • Flashdance – زن جوانی تلاش می کند تا در دنیای باله جایگاه خود را حفظ کند در حالی که عاشقانه ، پول ، هنر ، دوستی و چگونه دوست دارد خودش. تریسی مک میلان ، نویسنده برنده جایزه مردان دیوانه ، نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی این مجموعه درام را بر عهده دارد ، که از آنجا که داستان متوقف گردیده است ، آغاز می شود ، اما در حال حاضر. آنجلا رابینسون از بازی True Blood کارگردانی و اجرایی ساخت سریال را با Lynda Obst انجام می دهد.
 • Halo – بر اساس نماد نمادین Xbox ، جهان حماسی Halo و بازیگران شخصیت ها در این مجموعه درام اصلی جدید زنده می شوند. در اقتباس تلویزیونی جدید ، Halo در کیهانی رخ می دهد که اولین بار در سال ۲۰۰۱ شکل گرفت و درگیری حماسی قرن ۲۶ بین بشریت و تهدید بیگانه ای را که به عنوان میثاق شناخته می شود ، نمایشی می کند. Halo داستان های شخصی عمیقا ترسیم گردیده را با اکشن ، ماجراجویی و چشم انداز کاملاً تصورآمیزی از آینده خواهد بافت.
 • Land Man – واقع در بوم شهرهای ضرب المثل غرب تگزاس ، Land Man یک داستان مدرن است که به دنبال بخت در دنیای سکوهای نفتی این مجموعه داستانی در طبقه بالا و پایین است از گردنه های خشن و میلیاردرهای گربه وحشی که چنان رونق زیادی می گیرند و در حال تغییر شکل دادن به شرایط آب و هوایی ، اقتصادی و ژئوپلیتیکی ما هستند.
 • Love Story – جوش شوارتز و استفانی Savage ، تهیه کنندگان اجرایی Gossip Girl ، The OC و به دنبال آلاسکا ، مجموعه ای را بر اساس فیلم Love Story به پارامونت پلاس آورده اند.
 • شهردار کینگ استون – خانواده مک لوسکی ، واسطه های قدرت را در کینگستاون ، میشیگان دنبال می کند ، جایی که تجارت زندانیان تنها صنعت پر رونق است. با پرداختن به موضوعات نژادپرستی سیستمی ، فساد و نابرابری ، این مجموعه نگاهی كاملاً به تلاش آنها برای برقراری نظم و عدالت در شهری دارد كه هیچ كدام از آنها را ندارد.
 • Star Trek: Strange New Worlds – قسمت بعدی نسخه محبوب Star Trek براساس سالهایی است که کاپیتان کریستوفر پایک هدایت USS را بر عهده داشت شرکت، پروژه. این سریال از Captain Pike ، افسر علوم Spock و شماره یک در دهه قبل از سوار گردیدن کاپیتان کرک به USS Enterprise دنبال خواهد گردید.
 • The Italian Job – هنگامی که نوه های افسانه ای چارلی کروکر جعبه ایمنی قدیمی خود را به ارث می برند ، تلاش برای شمش بدنام ایتالیایی دوباره احیا می شود. این مجموعه ، از استودیوی تلویزیونی پارامونت ، به تهیه کنندگی و نویسندگی مت ویلر (هاوایی Five-0) و تهیه کنندگی دونالد دی لاین تولید گردیده است.
 • مردی که به زمین افتاد – با بازیگر نامزد اسکار و برنده جایزه بفتا ، چیوئتل اژیوفور و روی رمانی به همین نام والتر توویس و فیلم نمادین با بازی دیوید بووی. این مجموعه از یک شخصیت بیگانه جدید پیروی خواهد کرد که در نقطه عطفی در تکامل انسان به زمین می رسد و برای تعیین آینده ما باید با گذشته خود مقابله کند.
 • پیشنهاد – یک مجموعه برنامه محدود فیلمنامه از استودیوی تلویزیونی پارامونت ، بر اساس تجربه های خارق العاده و هرگز آشکار تهیه کننده ال روددی ، تهیه کننده برنده اسکار ، از ساخت پدرخوانده. این مجموعه رویدادی ۱۰ اپیزودی توسط مایکل تالکین (فرار در Danememora ، پخش کننده) تهیه و تولید گردیده است. ردی همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی ، در کنار مجری برنامه ، نیکی توسکانو (شکارچیان) و تهیه کننده برنده جایزه امی ، لزلی گریف (هتفیلدز و مک کویز) ، فعالیت خواهد کرد.
 • نمای پارالاکس – یک مجموعه فیلمنامه از استودیوهای تلویزیونی پارامونت ، بر اساس فیلم. این مجموعه به تهیه کنندگی پائولا واگنر تولید خواهد گردید.
 • Y: 1883 – خانواده داتون را دنبال می كند در حالی كه آنها سفر خود را به غرب از طریق دشتهای بزرگ به سمت آخرین سنگر آمریكای رام نگردیده انجام می دهند. این یک بازخوانی کاملاً گسترده از گسترش غرب است ، و یک مطالعه فشرده در مورد آن است.
 • Yellowstone Spinoff، ۶۶۶۶ (عنوان کارگر) – زمانی که Comanches هنوز بر غرب تگزاس حکومت می کرد ، تأسیس گردید ، هیچ دامداری در آمریکا بیشتر از تاریخ غرب غرق نیست ۶۶۶۶٫ ۶۶۶۶ جایی است که حکومت قانون و قوانین طبیعت در مکانی ادغام می شوند و خطرناکترین کاری که فرد انجام می دهد مورد بعدی است ، مانند دو قرن قبل و با در دست داشتن یک کل شهرستان ، ۶۶۶۶ است. ۶۶۶۶ مترادف با تلاش بی رحمانه برای پرورش بهترین اسب ها و دام ها در جهان است ، و در نهایت جایی که کابوی های کلاس جهانی متولد می شوند و ساخته می شوند.

Kids and Family

کتابخانه Nickelodeon با حدود ۷۰۰۰ قسمت موفق در این مجموعه گنجانده خواهد گردید. پارامونت پلاس و همچنین نسخه های اصلی جدید بر اساس امتیازات آن.

 • Avatar – بخش جدید استودیوی انیمیشن Nickelodeon کاملاً به ایجاد محتوا بر اساس دنیای محبوب Avatar: The Last Airbender و The Legend of Korra اختصاص یافته است. به سرپرستی خالقین اصلی سریال Mike DiMartino و Bryan Konietzko ، با همکاری استودیوی انیمیشن Nickelodeon ، استودیوی Avatar طیف گسترده ای از محتوای الهام گرفته از Avatar را از پارامونت و تئاتر گرفته تا فرم کوتاه برای پارامونت پلاس تولید خواهد کرد.
 • Dora the Explorer – یک سری جدید از برنامه های زنده و زنده براساس شخصیت برجسته ، که برای مخاطبان مسن تر بچه های ۶ تا ۱۱ ساله و خانواده های آنها طراحی گردیده است.
 • iCarly – فصل جدیدی برای موفقیت آمیزترین سایت های کودکان برای همه زمان ها ، که اصلی است اعضای بازیگران میراندا کاسگروو ، ناتان کرس و جری ترینور به دوستان جدید خود می پیوندند تا زندگی امروز ، ماجراها و حوادث کمدی این شخصیت ها را بررسی کنند.
 • Kamp Koral: SpongeBob's Under Years – اولین اسپین آف SpongeBob SquarePants ، Kamp Koral یک سریال اصلی متحرک CG است که تماشاگران را به زمانی که شخصیت های نمادین Bikini Bottom برای اولین بار در یک کمپ تابستانی مانند هیچ یک دیگر ملاقات می کنند ، برمی گرداند.
 • Rugrats – یک سریال کاملاً جدید g نوزادان نمادین نیک ، همراه با صدای اصلی بازیگران انیمیشن جدید CG.
 • Star Trek: Prodigy – اولین ستاره پیاده روی ستاره ای برای مخاطبان کودک و خانواده ، ترکیب حساسیت Nickelodeon با ویژگی های اکشن و ماجراجویی حق امتیاز Star Trek.
 • The Fairly OddParents – اقدامی زنده در یکی از طولانی ترین و موفق ترین بازدیدهای انیمیشن از نیک.
 • این تخته سنگ ساخته گردیده توسط Nickelodeon به سریالهای اصلی بچه هایی که قبلاً اعلام گردیده بود مانند Paramount Plus مانند WildBrain's Cloudy می پیوندد. با احتمال بالایی از کوفته ، مشت خطرناک Boat Rocker و نسخه های جدید Lassie ، George of the Jungle و Mr. Magoo از رسانه کلاسیک DreamWorks Animation.

Reality

Paramount Plus شامل ۵۰۰۰ قسمت از تلویزیون واقعیت ، با توسعه از جمله نسخه های اصلی و انتقام جویی های زیر:

 • Big Brother Live Feeds – پاس اختصاصی و عمیق به نمایش را ارائه می دهد که در آن طرفداران فرصت تماشای همه اقدامات را دارند در داخل خانه Big Brother.
 • Dating Naked – آسیب پذیرترین آزمایش اجتماعی برای بازگشت به صادقانه ترین ، محافظت نگردیده ترین و برهنه ترین شکل خود بازگشت. آیا این دزدگیرهای مدرن می توانند تصورات پیش ساخته خود ، تصاویر با دقت و نظم و لباس خود را پس بزنند تا شخصیت واقعی خود را نشان دهند و عشق پیدا کنند؟
 • Ink Master – سری واقعیت های مسابقه خال کوبی که در آن برخی از برترین هنرمندان خال کوبی کشور در چالش های مختلف خال کوبی با آن مبارزه می کنند که نه تنها مهارت های فنی هنرمندان را آزمایش می کند ، بلکه خلاقیت های خود را برای عنوان جوهر نیز آزمایش می کند. استاد.
 • جزیره عشق در پارامونت پلاس – مجموعه ای از مجموعه محبوب محبوب CBS که مشترکین را از مرزهای آنچه در پخش پخش می شود با محتوای اختصاصی و بازدیدهای زنده از ویلا خارج می کند.
 • ملکه جهان – در یک مسابقه آواز مانند هیچ یک دیگر ، ملکه های سراسر جهان را بکشید تا ببینید ملکه جهان کیست. کفش پاشنه بلند ، اکتاو بالا ، رقابت زیاد – این مسابقه آواز کشیدن ملکه برای در آوردن کلاه گیس شما است. از شرکت تولید کننده جایزه امی World of Wonder.
 • Road Rules – بازگشت به لیست جدید Road Warriors. این افراد غریبه در مکانی دوردست رها گردیده و با سوار گردیدن به زندگی محدود در RV ، از مکانی به مکانی دیگر ، از تجملات امروزی خود محروم می شوند. آنها با مجموعه ای از سرنخ ها ، مشاغل عجیب و غریب و ماموریت های دریافت پول هدایت خواهند گردید. اگر آنها تا پایان سفر طول بکگردید ، با جایزه تغییر زندگی دور می شوند.
 • RuPaul's Drag Race All Stars – بهترین بهترین از مسابقات Dragaul's Drag Race برنده جایزه Emmy برای ۱۰۰۰۰۰ دلار و یک سودا در تالار مشاهیر مسابقه Drag. در هر قسمت ، ملکه های افسانه ای با آن مبارزه می کنند تا زمانی که فقط یک درگ کوئین برنده شود.
 • The Challenge: All Stars – بیست و دو مورد از برجسته ترین ، جسورترین و گردیدیدترین چالش All Stars از دنیای واقعی اصلی و قوانین جاده برای بازگشت به یک شانس دوم در مسابقه نهایی انتخاب گردیده است. همه تاریخ دارند ، اما وقتی روابط اصلی عامل بقا هستند ، آیا این افسانه ها می توانند پیوندهای جدیدی ایجاد کنند یا گذشته آنها منجر به نابودی آنها خواهد گردید؟ با ۵۰۰۰۰۰۰ دلار و میراث موجود در بازار ، کدام یک از این ستاره ها ثابت می کند که هنوز هم بهترین ها هستند؟
 • دنیای واقعی: بازگشت به خانه: نیویورک – تقریباً ۳۰ سال بعد ، “هفت غریبه” اصلی که راه را برای واقعیت تلویزیونی مدرن هموار کرد ، در حال بازگشت به زیر شیروانی نیویورک از همان جایی است که همه چیز شروع گردید. بینندگان از همان فصل اول دنیای واقعی در یک مستند جدید چند مرحله ای با بازیگران جمع می شوند تا بار دیگر بفهمند چه اتفاقی می افتد که آنها ادب را متوقف کنند … و شروع به واقعی گردیدن می کنند.

کمدی

با اعتماد زیاد به فهرست کمدی مرکزی ، پارامونت پلاس ۶۰۰۰ قسمت در ژانر خواهد داشت. مجموعه جدیدی که قرار است وارد شود شامل موارد زیر است:

 • Frasier – پشت Frasier ، و او کاملاً مثل همیشه است. کلسی گرامر بار دیگر در نقش دکتر Frasier Crane بازی می کند.
 • Grease: The Rise of the Pink Ladies – با آهنگ های کلاسیک و جدید و بازیگران متنوع ، این مجموعه پیش درآمد فیلم موسیقی Grease است و داستان چگونگی خواهر بزرگ فرانسوی ، جین ، بانوان صورتی را تاسیس کرد. این مجموعه ، از استودیوی تلویزیونی Paramount ، تهیه گردیده توسط Annabel Oakes (Atypical، Transparent) ، Marty Bowen (گرگ و میش) و Erik Feig (La La Land) تهیه گردیده است. وقتی داستان مادر جوانی را که به جرم قتل شوهرش به حبس ابد محکوم گردیده بود ، در بالای سرش می بیند ، جنایتی که ادعا می کند مرتکب نگردیده است.
 • درون امی شومر – Peabody ، Emmy و نویسندگان فرانشیز برنده جایزه صنف با پنج ویژه بازی با امی شومر ، یکی از نیروهای برجسته صنعت سرگرمی به عنوان یک کمدین ، ​​بازیگر ، نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان استندآپ بازگشت.
 • رینو ۹۱۱! The Hunt For QAnon – یک رویداد بزرگ با توجه به مجموعه طولانی مدت Comedy Central. اخیراً ، Reno 911! دو نامزد دریافت جایزه امی در سال ۲۰۲۰ برای سریال کمدی یا سریال درام فرم کوتاه و بازیگر نقش اول زن در یک سریال کوتاه و کمدی با فرم کوتاه (کری کنی-سیلور) دریافت کرد. در سال ۲۰۲۱ ، این نمایش نامزد دریافت جایزه منتقدان می شود.
 • The Game – کمیته محبوب BET با ترکیبی از بازیگران اصلی و بازیکنان جدید برمی گردد و یک بررسی مدرن از فرهنگ سیاه را از طریق منشور حرفه ای ارائه می دهد. فوتبال.
 • هارپر هاوس – یک کمدی خانوادگی متحرک که یک زن سرپرست خانوار با اعتماد به نفس بالا را دنبال می کند ، زیرا پس از از دست دادن کار و انتقال از سمت ثروتمندان به خانه ، تلاش می کند تا جایگاه بالاتری برای خود و خانواده های عجیب و غریب بدست آورد. ضعیف بودن یک شهر کوچک آرکانزاس.
 • نمایش هفتگی با حضور ترور نوح (عنوان کاری) – ترور نوح در یک سریال شش اپیزودی اولیه بازی می کند و داستان هایی را در فضای اجتماعی می بیند و با افراد پشت سرخط صحبت می کند. : افرادی که می شناسید افرادی که نمی شناسید و افرادي كه حتي نمي دانستيد آنها را نمي شناسيد.
 • Younger – موفقيت Darren Star Younger به دنبال ليزا ميلر (ساتن فاستر) ، سردبير با استعدادي كه در دنياي رقابتي انتشارات گشت و گذار مي كند ، در حالي كه عوارض اختلاط تجارت با لذت و روبرو گردیدن با دروغی که درباره سن خود ایجاد کرده تا شغل رویایی خود را به دست آورد.

همچنین ، پارامونت پلاس در سال اول فیلم های کمدی زیر را معرفی می کند:

 • بدون عنوان Beavis و فیلم ته سر – مایک برنده جایزه امی قاضی مجدداً تصویر اصلی MTV ، جنرال X ، Beavis و Butt-Head را بازنگری می کند که برای ماجراجویی فیلم دیگری برای شروع سریال جدید بازمی گردند.
 • Workaholics Movie – فیلمی ساخته گردیده برای پخش بر اساس سریال محبوب طولانی مدت Comedy Central با بازی بلیک اندرسون ، آدام دیوین ، آندرس هولم و كایل نیوچك.

موسیقی

نسخه های اصلی جدید و راه اندازی مجدد در این ژانر شامل:

 • پشت موسیقی – مجموعه مستند موسیقی پیشگام و پربار بازگشت با چندین قسمت جدید و بهترین خرک با مخاطبان امروز با مصاحبه های هنرمندان ، تازه سازی خلاقانه و سبک تصویری دوباره تصور گردیده ، بازسازی و به روز گردیده است.
 • از گهواره تا استیج – این مجموعه تلویزیونی جدید شش قسمتی بدون نسخه از کارگردان دیو گرول بود با الهام از مادرش ، ویرجینیا هانلون گرول ، و بر اساس کتاب او از گهواره تا صحنه: داستانهایی از مادرانی که ستاره های راک را لرزاندند و بزرگ کردند. این مجموعه یک کنکاش شخصی پویا در رابطه خاص بین نوازندگان موفق و مادران آنها است. در هر قسمت یک مجری مشهور و مادرشان و همچنین دیو و ویرجینیا حضور دارند.
 • Unplugged – نمادین ترین امتیاز اجرای موسیقی MTV سالانه چندین بار به عنوان رویدادهای خاص صمیمی MTV Unplugged با حضور برخی از بزرگترین هنرمندان جهان به پارامونت پلاس می آید.
 • یو! MTV Raps – MTV محبوب ترین سریال های هیپ هاپ و موسیقی خود را برای Paramount Plus بازگرداند. بازگشت یو! MTV Raps شامل بخشهای میزبان ، اجراهای زنده ، سایفر و محتوای سبک زندگی خواهد بود و به عنوان یک شیرجه عمیق جامع به وضعیت فعلی هیپ هاپ عمل می کند. یو! پس از اولین پخش آن ۳۳ سال پیش در ۶ آگوست ۱۹۸۸ MTV Raps مقصد برتر همه موارد هیپ هاپ گردید. ظهور این مجموعه برای ظهور موسیقی رپ در سراسر جهان بسیار مهم بود ، ایجاد شور جهانی برای ژانر و فرهنگ بیشتر هیپ هاپ ، که از آن زمان به غالب ترین نیروی جریان اصلی موسیقی و فرهنگ پاپ در سراسر جهان تبدیل گردیده است.

CBS All عناوین ادامه دسترسی

پارامونت پلاس همچنان مشعل بسیاری از نمایش های اصلی موجود CBS All Access را حمل خواهد کرد ، از جمله:

 • بدون فعالیت – یک کمدی پلیسی نیم ساعته ، با بازی پاتریک برامال و تیم میدوز ، که قبلاً سریال های زنده ، کاملاً متحرک برای فصل چهار خواهند بود.
 • Star Trek: Discovery – این مجموعه با بازی Sonequa Martin-Green ، سفرهای Starfleet را در ماموریت های خود برای کشف دنیای جدید و اشکال جدید زندگی و یک Starfleet دنبال می کند. officer who must learn that to truly understand all things alien, you must first understand yourself.
 • Star Trek: Lower Decks – a half-hour animated comedy series, focuses on the support crew on one of Starfleet's le ast important ships, the USS Cerritos, in 2380. Ensigns Mariner, Boimler, Rutherford and Tendi have to keep up with their duties and their social lives, often while the ship is being rocked by a multitude of sci-fi anomalies.
 • Star Trek: Picard – features Patrick Stewart reprising his iconic role as Jean-Luc Picard, which he played for seven seasons on Star Trek: The Next Generation. The series follows this iconic character into the next chapter of his life.
 • Stephen Colbert Presents Tooning Out the News – a daily news satire series featuring a cast of animated characters, led by anchor James Smartwood, lampooning real-world news stories and interviewing live-action guests.
 • The Good Fight – the drama starring Christine Baranski as Diane Lockhart follows her next chapter at one of Chicago's preeminent African-American law firms. The wide-ranging topicality of the series captures the current sociopolitical era as the firm confronts real life issues of today.
 • Why Women Kill – a dark comedy created by Marc Cherry, is an anthology series that examines how the roles of women have changed over the decades, but how their reaction to betrayal… has not.

Sports

Paramount Plus will integrate the company's 24-hour streaming sports news service, CBS Sports HQ, and it will stream more than 1,000 live sporting events per year, including:

 • The NFL on CBS, plus its long-running original series Inside the NFL
 • The Masters 
 • NCAA Division I Men's Basketball Championship
 • PGA Tour
 • SEC on CBS
 • The PGA Championship
 • National Women's Soccer League
 • UEFA Champions League, UEFA Europa League and UEFA Europa Conference League – exclusive English-language coverage of every UEFA club competition match.
 • Concacaf – offering more than 200 Concacaf matches, starting with the Concacaf Nations League Finals in June, which will feature the US Men's National Team. Coverage will feature all 41 national teams from North and Central America and the Caribbean across different competitions, including the qualifiers for the FIFA Women's World Cup 2023, which will feature the defending champion US Women's National Team.
 • Liga Profesional de Fútbol – Paramount Plus will stream more than 300 matches a year from Argentina's top soccer division.
 • Campeonato Brasileiro Série A – Paramount Plus will stream more than 360 matches a year from Brazil's premier soccer league.

News

Paramount Plus will incorporate livestreams of local CBS affiliates in more than 200 markets across the US and its 24-hour streaming news service, CBSN. Its library will include episodes 

It will widen with new original news titles including:

 • ۶۰ Minutes+ – a new version of the renowned newsmagazine and No. 1 news program in America. Award-winning correspondents Enrique Acevedo, Seth Doane, Wes Lowery and Laurie Segall bring Paramount Plus viewers a new perspective on the investigative reporting and exclusive newsmaker interviews that have made 60 Minutes must-watch television for generations.
 • ۴۸ Hours original: The Lie Detector – a Texas Ranger who for decades led the department's investigations into its most twisted and high-profile murder cases takes viewers behind the scenes of those crimes and into the minds of the people who committed them. The Lie Detector is a true crime docuseries from the Emmy and Peabody Award-winning producers of 48 Hours in a new and compelling original format exclusively for Paramount Plus.

Documentaries

In addition to traditional-style documentaries listed below, Paramount Plus will create what it's calling Insta Docs — shorter deep dives into a subject released within days of breaking news that commands national attention.

 • ۷۶ Days – a look at life in the earliest days of the COVID-19 crisis in Wuhan, China, the Oscar-shortlisted 76 Days focuses on frontline hospital workers and their patients, bearing witness to the human resilience that persists in times of profound tragedy.
 • Black Gold – from Oscar-nominated director Darren Aronofsky's Protozoa and Emmy Award-winning Time Studios, this is a true-life conspiracy thriller about a decades-long campaign to trade our planet for profit.
 • For Heaven's Sake – blends comedy and crime documentary formats for a unique take on uncovering the truth. The series follows the search for Harold Heaven, who mysteriously disappeared from his remote cabin in Ontario in the winter of 1934.
 • The Real Criminal Minds – a true-crime docu series, featuring a former real FBI profiler. The series will examine real cases, and real criminal behavior, illustrated by clips fans will remember from the fictional series.
 • Watergate – from MTV Entertainment Studios, this series will illuminate a moment in our history that parallels so much of what's happening now.
 • Sir Alex Ferguson: Never Give In – tells the story of the legendary manager of Manchester United, and one of the most memorable figures in European football.
 • Stories from the Beautiful Game – an original soccer documentary series produced by Pete Radovich, the award-winning coordinating producer of CBS Sports' UEFA coverage. Paramount Plus will release several soccer documentaries every year, starting later in 2021.

http://www.cnet.com/


Now playing:
Watch this:

What's new to stream for April 2021۲:۴۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت