اقتباس نتفلیکس: آواتار: آخرین هوادار برای شروع فیلمبرداری در ماه نوامبر

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 avatar-the-last-airbender

Nickelodeon

طبق وبلاگ Hollywood North Buzz ، اقتباس زنده نتفلیکس از فیلم Avatar: The Last Airbender (فیلم) آخرین فیلمبردار قرار است پاییز امسال در ونکوور آغاز شود. این اقتباس براساس مجموعه انیمیشن Avatar: The Last Airbender ساخته گردیده است که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ به مدت سه فصل در Nickelodeon اجرا گردید.

سازندگان مشترک انیمیشن اصلی ، مایکل دانته دی مارتینو و برایان کونیتزکو در ابتدا به امضا رسیدند این سریال را نظارت کنید اما اقتباس نتفلیکس را در ژوئن ۲۰۲۰ به دلیل اختلافات خلاقانه ترک کرد. به گفته Hollywood North Buzz ، در اقتباس نتفلیکس ، آلبرت کیم به عنوان مجری برنامه و دان لین ، ریان هالپرین و لیندزی لیبراتوره به عنوان تهیه کننده حضور خواهند داشت.

حق رای دادن The Avatar: The Last Airbender به کمیک ها ، بازی های ویدیویی ، یک سری دنباله و یک اقتباس اکشن زنده به کارگردانی م ساخته گردیده است. شب شیامالان ، که به طور قابل توجهی توسط منتقدان تحریک گردید. سری اصلی در سال ۲۰۲۰ به Netflix اضافه گردید و محبوبیت آن را دوباره به دست آورد. در فوریه سال جاری ، ViacomCBS اعلام كرد ساخت یك فیلم انیمیشن آواتار ساخته گردیده توسط بخش جدیدی از Nickelodeon به نام Avatar Studios ، كه دی مارتینو و كونیتزكو از افسران ارگردید آن هستند.

به گفته هالیوود نورث Buzz ، سری فیلمهای زنده نتفلیکس ، که آماده است از اواسط ماه نوامبر فیلمبرداری خود را آغاز کند ، “در یک دنیای فانتزی اتفاق می افتد ، خانه انسانها ، حیوانات خارق العاده و ارواح فوق العاده.” سه کشور پیش صنعتی وجود دارد: پادشاهی زمین ، قبایل آب و عشایر هوایی و یک کشور صنعتی ، ملت آتش ، که می تواند ماشین های مختلفی تولید کند.

در هر ملت ، مردان و زنانی که Benders نامیده می شوند قادرند عنصر بومی خود را دستکاری کنند. فقط یک نفر می تواند هر چهار نفر را دستکاری کند. آنها آواتار نامیده می شوند ، “روح کره زمین است که در شکل انسان ظاهر می شود.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت