HBO Max: هجده بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای امشب

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 1571185747048

Wellington Paranormal spinoff از آنچه در سایه ها انجام می دهیم (۲۰۱۴) است.


تلویزیون نیوزیلند

اولین ورود جدید این هفته به HBO Max سریال مستند نیوزیلند Wellington Paranormal است. فیلم spinoff از کمدی درخشان Taika Waititi ، آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم ، محققان و افسران پلیس ماورا الطبیعه را دنبال می کند ، مینوگ و O'Leary ، که در فیلم ۲۰۱۴ ظاهر گردیدند. فصل اول این دوشنبه وارد پخش کننده گردید. در همان روز Catch and Kill: The Podcast Tapes ، مستنداتی به دنبال رونان فارو هنگام مصاحبه با افشاگران ، قربانیان و بازرسان خصوصی در مورد سو abuse استفاده جنسی هاروی وینستین آمد.

روز جمعه فینال فصل ۲ بتی ، یک کمدی نوجوان بود. در مورد یک گروه کاملا دختر از اسکیت بازهای ژنرال Z که در صحنه اسکیت نیویورک گشت می زنند. اگر نمایش پاتوق را تماشا نکرده اید ، یکی از بهترین HBO Max Originals است. تازه واردان هفته گذشته شامل سریال های دنباله ای Gossip Girl ، Genera + ion ، فصل دوم نمایش برتر کارتون های Looney Tunes و کمدی طنز تحسین گردیده The White Lotus بودند. برای حتی گزینه های بیشتر ، بهترین نسخه های اصلی HBO Max را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ بهترین فیلم برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max

بهترین برنامه تلویزیونی اصلی HBO Max

Crime

HBO Max

این درام جنایی ایتالیایی با پنجمین و آخرین فصل خود ، جایی را در بین نمایش های بزرگ مافیایی جای داده است. این به خاطر تصویر واقع گرایانه اش از جهان زیرین ناپل ، پس از جنگ داخلی قدرت یک قبیله پس از دستگیری رئیس آن ، برجسته است. با فضایی تاریک ، کلاستروفوبیک و شخصیت های باورپذیر ، گومورا قطعه ای تازه و کامل از تلویزیون است.

کمدی

استارستروک (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/

HBO Max [19659014] من از سوزی متنفرم ، بیلی پایپر را با همکاری لوسی پیش نویس نویسنده Diary of a Call Girl ، یک بار دیگر می بیند. نتیجه این یک تور ایده آل است که توسط عملکرد آسیب پذیر پایپر هدایت می شود. او نقش تیتراژ سوزی ، بازیگری را بازی می کند که لحظاتی پس از برنده گردیدن در یک فیلم دیزنی ، متوجه می شود که وی یکی از قربانیان رسوایی هک تلفن افراد مشهور است. هر قسمت ، مرحله ای از آسیب را بررسی می کند و به این سlingال می پردازد که چگونه نشت و ناسازگاری هم باعث از بین رفتن زندگی می شود و هم ممکن است زندگی فرد را آزاد کند. در میان این هجوهای بی رحمانه ، دوستی شگفت انگیز بین سوزی و مدیرش نائومی (لیلا فرزاد) وجود دارد.

HBO Max

از ذهن باند پشت Horrors Histories Ghosts بیرون می آید ، یک کمدی که می تواند با هر قسمت بهتر و بهتر شود. شارلوت ریچی (احساس خوب ، با ماما تماس بگیرید) همیشه قابل اعتماد در نقش آلیسون بازی می کند ، زنی در حال کار در عمارت قدیمی که به کمک شوهر سازنده آماتور خود به ارث برده است. علاوه بر مشکلات مالی ، ساکنان شبح که می خواهند خانه را برای خودشان فراهم کنند ، به برنامه های reno آنها کمک نمی کند. اگر شما به دنبال تماشای کاملاً سبک وزن باشید ، Ghosts نرخ گنگ بالا ، یک گروه کمدی با استعداد و حتی یک قوس دوستانه دوست داشتنی را ارائه می دهد. مهمتر از همه ، احمقانه است.

HBO Max

این کمدی سیاه ما را از لندن به نیوکاسل ، استرالیا ، به دنبال بدبختی زنی که پس از مرگ نابهنگام شوهرش همه چیز را از دست می دهد (از مرگ او نپرسید). شکسته و ناامید ، سامی مجبور می شود به همراه پسرش و دخترش به زادگاهش برگردد ، جایی که به زودی متوجه می شود دقیقاً یک ساکن محبوب نیست. فاکتور انقباض قوی است زیرا سامی برای بازگشت به لندن ، تمام تلاش خود را انجام می دهد ، و در برخی لحظات برجسته هنگامی که دوباره با برادر مشاجره خود متحد می شود.

HBO Max

این درام کمدی در مورد یک پناهجوی سوری به گردیدت به طرف گرمتر و دنج این معادله تکیه می کند. این زندگی خانوادگی انگلیسی پس از بازگشت از تعطیلات در فرانسه و کشف مسافری که در عقب ماشین خود مخفی گردیده است ، دنبال می شود. هنگام سازگار گردیدن با خانه جدید سامی ، در هیاهوی ماهی بیرون از آب جذابیتی بی پایان وجود دارد. مین های خانگی که رگهای خوبی دارند ، مملو از افراد خوبی است که مایل به کمک به یک مرد خوب هستند ، حتی اگر این برای برخی از اعضای خانواده مشکل باگردید.

HBO Max

حزب جستجو مورد توجه HBO Max قرار گرفت و در فصل سوم و چهارم با پخش کننده فیلم به سمت تولید حرکت کرد. مسلماً مورد آخر بهترین است ، داستان چهارهزار ساله بدون سرنخ را به افراطی حتی بیشتر ، از جمله فیلم معروف سوسن ساراندون درخشان و عجیب و غریب می برد. اما ما وقتی بیست و یک ساله دوری به یک کارآگاه آماتور تبدیل می شود تا یک زن گمگردیده را که به سختی در دانشگاه می شناخت ، پیدا کند. واقعاً ، او در جستجوی چیز دیگری است: خودش. دوست پسر او درو ، الیوت که صحنه را سرقت می کند و پورتیا خنده دار بلوند ، به همان اندازه مغرور هستند. این نمایش عجیب و غریب به نوعی کوکتل کاملی از شوخ طبعی تاریک ، رمز و راز و شخصیت های دیوانه ایجاد می کند. یک کالای جمع آوری گردیده که خیلی اوقات پیدا نمی شود.

علمی تخیلی

HBO Max [19659014] بزرگ گردیده توسط ولوز ، کسانی که می خواهند زمان (۱۹۴۵۹۰۴۶) زمان (تقریباً ۱۰ ساعت) را در جهانی که با کمک ریدلی اسکات روی صفحه نمایش آمده است ، سپری کنند ، راضی می کند. دو آندروید ، مادر و پدر ، پس از جنگ با یک دستور مذهبی ، زمین را نابود می کنند ، یک کلنی انسانی بیخدا را در یک سیاره جدید ایجاد می کنند. اما آنها به زودی متوجه می شوند که کنترل عقاید انسان ها کاری دشوار است. اسکات با کارگردانی دو قسمت اول و همچنین کشش رشته ها به عنوان تهیه کننده اجرایی ، یک تحقیق تحریک آمیز در زمینه هوش مصنوعی و اعتقادات مذهبی را آغاز می کند. در “مادر” آماندا کولین خون ، نمایش های بزرگ و یک برتری قدرتمند وجود دارد.

عاشقانه

HBO Max

Love Life یک مجموعه گلچین است که تا زمان دیدار با شخصی که قرار است با او باشند ، زندگی عاشقانه شخصیت متفاوتی است. فصل اول دنباله داربی آنا کندریک است ، یک هنرپیشه مشتاق که با طیف وسیعی از مردان مختلف با نتایج پیچیده دیدار می کند. Love Life تصویری تازه و ناقص از خود به نمایش می گذارد ، و در مسیری طولانی و نامرتب سفر می کند که در نهایت نگاه امیدوار کننده ای به روابط ارائه می دهد.

درام

وننو (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت