آینده پمپ بنزین ها: آیا EV ها پمپ های محلی را از بین می برند؟

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آینده جایگاه های سوخت نیاز به نگاه ایستگاه ها به گذشته دارد. این پمپ بنزین ها سفر در زمان خود را در اختیار نخواهند داشت ، اما برای اطمینان از حفظ ارتباط آنها باید بار دیگر ایده “ایستگاه های خدمات” را بپذیرند. به خاطر داشته باشید ، امروز ۱۵۰،۰۰۰ این ایستگاه در سراسر ایالات متحده وجود دارد.

انجمن ملی فروشگاه های راحتی می گوید ۱۲۰،۰۰۰ به اصطلاح “فروشگاه C” نیز سوخت می فروشند و بیشتر ایستگاه های سوخت را تشکیل می دهند. در حالی که بنزین شما را به داخل می آورد ، فروشگاه C باعث می شود تجارت واقعاً کارساز باگردید. اما در هنگام تهیه تهدیدها ، کل تجارت شروع به شبیه گردیدن به خانه ای از کارت می کند. گروه مشاوره بوستون محاسبه می کند که بین ۲۵ تا ۸۰ درصد پمپ بنزین ها می توانند تا سال ۲۰۳۵ بی فایده باشند.

طبق BCG ، فروش اتومبیل های برقی تا سال ۲۰۳۰ بیش از فروش وسایل نقلیه کاملاً احتراقی خواهد بود. ولوو تا سال ۲۰۳۰ یک برند الکتریکی خالص خواهد بود ، جنرال موتورز تا سال ۲۰۳۵٫ ایالت های کالیفرنیا و واشنگتن قصد دارند به ترتیب فروش خودروهای جدید موتور احتراقی را تا سال ۲۰۳۵ و ۲۰۳۰ پایان دهند و فرمانداران ۱۲ ایالت نامه ای را امضا کردند که از رئیس جمهور بایدن خواستار تصویب چنین مواردی می شود. ممنوعیت احتراق در سراسر کشور. و گرچه ما فکر می کنیم EV های خالص تهدیدی برای پمپ بنزین ها هستند ، اما هیبریدها مصرف گاز را نیز فرسایش می دهند.

گسترش دائمی کار در خانه باید به میزان قابل توجهی مایل ها را کاهش دهد (مگر اینکه عکس این عمل را انجام دهد) ، و در حالی که برخی از پمپ بنزین ها از تعمیر و نگهداری اتومبیل و آزمایشات مه دود درآمد کسب می کنند ، خودروهای الکترونیکی به مورد قبلی احتیاج ندارند و هیچ یک از موارد دوم نیست. فراتر از تغییر در اتومبیل ها ، فشارهای دیگری نیز وجود دارد: ممنوعیت های محلی در ایستگاه های سوخت جدید یا به روز گردیده ، و گسترش خدمات تحویل غذا و وعده های غذایی که ممکن است افراد را با مصرف سوخت به مراتب بیشتر از همه مسافران اتومبیل خود متصل کند.

 پمپ بنزین شل برای آینده

آیا این پمپ بنزین آینده است؟ مجموعه گسترده ای از خدمات مکمل می تواند سوخت و شارژ را به حاشیه یک بازدید جالب تر و مفید تر هدایت کند.

اما مسیرهای زیادی برای پمپ بنزین ها وجود دارد که بیشتر آنها با ایده سبد تازه سازی خدمات متمرکز است. BCG به چند روش پیشنهاد می کند که جایگاه های سوخت بیشتر سرنوشت خود را بر عهده بگیرند:

  • شارژ اضافه کنید. این حرکت واضح است ، اما به دلیل نیازهای زیرساختی و تفاوت زیادی در زمان و میزان عبور از خط ، به همین سادگی نیست.
  • دیجیتال شوید. هر Chipotle یک دهه جلوتر از هر پمپ بنزین است ، دیجیتال بودن حتی چیزی به سادگی سفارش کالاها از فروشگاه C تا بتوان آن ها را در پمپ برای شما آورد ، می تواند شروع به تغییر مکان پمپ بنزین ها کند.
  • سوخت رسانی موبایل. آمازون می تواند به صندوق عقب ماشین شما تحویل دهد. آیا پمپ بنزین ها می توانند به درپوش گاز برسند؟ موانع فنی و نظارتی وجود دارد ، اما اگر در سال ۲۰۲۰ چیزی یاد بگیریم ، این تحویل آینده تقریباً نامحدود دارد.
  • تجربه را افزایش دهید. پرکردن بنزین خسته کننده و بدبو قرعه کشی خوبی است. این مدل را بچرخانید ، بنابراین مجموعه کلی خدمات ترسیم می شوند که سوخت گیری مایع و برقی فقط یک وسیله جانبی مهم است. رستوران های گاه به گاه سریع سریع ، قفل و مکان بازگشت آمازون ، آشپزخانه تاریک برای تحویل غذا یا هر سه فقط برخی ایده های یک “ایستگاه خدمات” واقعی است که در املاک و مستغلات منطقی است.

یک گزینه من نیستم در مورد تبدیل ایستگاه های سوخت به ایستگاه های تعویض باتری EV. این ایده ظریف و مستقیم ترین آنالوگ برای یک پرکن معمولی به نظر می رسد ، اما هر دو شرکت Better Place و بعداً تسلا تلاش خود را کردند تا ماشین ها در عرض چند دقیقه باتری تازه وارد کنند. این به هماهنگی و استاندارد سازی بیشتر از آنچه در حال حاضر در صنعت EV تصور می شود ، نیاز دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت