با این کد کوپن های جولای ، اجاره اتومبیل تخفیف ، ۸۰٪ تخفیف VPN و مد تابستانی دریافت کنید

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 summer-beach-unsplash.png

Unsplash

نشستن بین جشن های روز استقلال و شلوغی بازگشت به مدرسه ، جولای همیشه ماه معاملات آهسته ای را پشت سر می گذارد ، اما این بدان معنا نیست که پس انداز زیادی برای انجام وجود ندارد. ما موفق گردیده ایم تمام تخفیف هایی را که می توانیم پیدا کنیم جمع آوری کنیم تا ماه های تابستان را به شما منتقل کنیم. بدون بررسی فروشگاه موردعلاقه خود در کوپن های CNET ، برای سفر برنامه ریزی نکنید و به مرکز خرید بروید تا ببینید چه تبلیغاتی در حال حاضر در حال اجرا است.

هنگامی که کارت دعوت را از طریق Vistaprint تهیه می کنید ، صرفه جویی کنید ، فقط از کد جولای استفاده کنید تا ۱۵٪ تخفیف بگیرید. به دنبال علائم سفارشی یا کارت ویزیت بیشتر هستید؟ کدهای بیشتری را از ویستاپرینت بررسی کنید.

هتل یا کرایه اتومبیل بعدی خود را از طریق Hotwire رزرو کنید و می توانید با استفاده از کدهای HOTELPICK و CARPICK 20 دلار تخفیف بگیرید ، حداقل سفارش ۲۰۰ دلار لازم است. همیشه می توانید کد اختصاصی CNETHOTDEAL ما را امتحان کنید تا در صورت انقضا پیشنهادات قبلی ، ۱۵ دلار تخفیف بگیرید.

کدهای Hotwire را بیشتر ببینید.

هفته کوسه را گرامی داشته و در یکی از سریعترین سرویس های VPN که توسط Rae Hodge CNET بررسی گردیده صرفه جویی می کند ، فقط ۶۰ دلار برای اشتراک دو ساله با کد NETSHARK . Surfshark VPN با ۳۰ روز ضمانت بازپرداخت ارائه می شود.

بررسی Surfshark VPN ما را بخوانید.

سبک های تابستانی خود را با Forever 21 ارتقا دهید و با کد BMSM15 تا ۱۵٪ صرفه جویی کنید. هنگام انتخاب گزینه حمل و نقل از فروشگاه ، حمل و نقل از ۶ دلار یا رایگان شروع می شود. فروش تابستانی آن را با حداکثر ۸۰٪ تخفیف از سبک های انتخاب گردیده بررسی کنید.

کدهای Forever 21 را بیشتر ببینید.

لباس شنا را برای تمام خانواده بگیرید و با ۴۰٪ تخفیف Land's End با کد BRIGHT ، با اقلام کم ۶ دلار به ساحل بروید! حمل و نقل با سفارشات بیش از ۹۹ دلار (در غیر این صورت ۸ دلار) رایگان است.

کدهای End Land را بیشتر ببینید.


تیم معاملات CNET وب را برای معاملات عالی محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. خریدهای جالب دیگری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت