بازخوانی فینال فصل لوکی: صحنه پس از اعتبار ، پایان قسمت ۶ توضیح داده شد

2021-07-17
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 سیلوی و لوکی در فینال

سیلوی و لوکی آماده می شوند تا در پایان زمان به ارگ ​​قدم بگذارند.


استودیوهای مارول

ماجراجویی پرش از زمان لوکی روز چهارشنبه به پایان رسید ، با ششمین و آخرین قسمت نمایش جهان سینمایی مارول در دیزنی پلاس به نمایش درآمد. فینال فصل ، با عنوان برای همیشه ، همیشه ، پس از کشف مسیر مخفیگاه قلعه [مغزمتفکر پشت پشت سازمان واریانس زمان. این همچنین باعث می شود ما یک صحنه نوپای پس از اعتبار را با اشاره به Laufeyson MCU آینده مورد علاقه خود قرار دهیم.

جداگانه ، مبیوس (Owen Wilson) نماینده سابق TVA به محل کار قدیمی خود بازگشت ، مصمم بود واقعیت را فاش کند او و همکاران سابقش همه واریانت هایی هستند که از زندگی قدیمی خود ربوده گردیده بودند و خاطراتشان پاک گردید. مشخص نیست که آیا قاضی TVA Ravonna Renslayer (Gugu Mbatha-Raw) به موبیوس کمک خواهد کرد یا مانع او خواهد گردید.

اقتدار و آخرین بار غواصی کنید (یا شاید نه).


Marvel Studios

شرور فاش کرد

در آخر زمان قدم به ارگ ​​می گذارد ، لوکی و سیلوی دیدار می کنند او که می ماند ( جاناتان میجرز ) ، که به نظر می رسد نسخه ای از تبهکار طنز متوقف کننده زمان Kang the Conqueror . ما قبلاً می دانستیم که این فرد قصد دارد اولین بازی MCU خود را در فوریه ۲۰۲۳ فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania انجام دهد.

از آنجا که در این قسمت هرگز از او به عنوان Kang یاد نمی شود ، به نظر می رسد کانگ هنوز ظاهر نگردیده است. او که باقی می ماند ادعا می کند آخرین بازمانده از جنگ چند جانبه است که با تماس چندین نسخه از وی پس از کشف چندبرابر در قرن ۳۱ آغاز گردید.

 او که می ماند / کانگ در لوکی

He Who Remains جنگ چندبرابر قرن ۳۱ را توضیح می دهد.


Marvel Studios

او علیوت را رام كرد و مسلح كرد ، و با استفاده از موجود فرابخشی برای خاتمه دادن به جنگ (احتمالاً با له كردن جدول زمانی دیگر). برای جلوگیری از تکرار آن ، وی TVA را برای مدیریت جدول زمانی مقدس ایجاد کرد.

“او می گوید:” هنگامی که جدول زمانی خود را جدا کردم ، تنها کاری که باید انجام می دادم مدیریت زمان و جلوگیری از ایجاد شاخه های دیگر بود. “از این رو ، TVA از این رو ، نگهبانان وقت و بوروکراسی بسیار کارآمد. از این رو ، سنین و سنین هماهنگی کیهانی. از این رو ، شما خوش آمدید. “

او که باقی می ماند خود را به عنوان خیرخواه معرفی می کند ، اما سیلوی به درستی خاطر نشان می کند که روش او منجر به هرس گردیدن تعداد بیشماری از انواع بی گناه و جدول زمانی می شود. با این حال ، او حاکی از این است که واریانت های وی” بسیار بدتر هستند. “

دیکتاتور جدول زمانی گزینه ای به آنها ارائه می کند – او را بکشید و اجازه دهید دوباره جنگ چند جانبه آغاز شود ، یا لوکی و سیلوی جای او را بگیرند. او یک میلیون زندگی کرده و خسته گردیده است (با وجود اینکه واقعاً چهره ای کاملاً تازه دارد)

در کمیک ها ، کانگ بدبخت قرن ۳۱ است که از زمان اولین بار در دهه ۶۰ خود بارها (و در بسیاری از تجسم ها) با انتقام جویان روبرو گردیده است.

 سیلوی و لوکی بوسه می زنند </p>
<figure class= سیلوی و لوکی بوسه می زنند

مشخص نیست که بوسیدن خود جدول زمانی جایگزین شما چه نامیده می شود.


Marvel Studios

Multiverse بازیابی گردید

لوکی و سیلوی بر سر سرنوشت او که باقی می ماند ، یک جنگ حماسی دارند ، و این دومی در بالای سر قرار می گیرد (بعد از کمی بوسیدن Variant). او لوکی را به TVA برمی گرداند و He Who Remains را می کگردید ، که به او اجازه می دهد تا جدول زمانی دیوانه شود – ظاهراً به بسیاری از نسخه های Kang اجازه می دهد تا از طریق مولتی ورس به صورت amok اجرا شوند.

 شعبه Timelines در لوکی

نمی دانم کدام یک از آنها شامل ویلم دافو گرین گابلین است؟


Marvel Studios

به زودی تأثیر آنها در TVA آشکار می شود ، زمانی که لوکی سعی می کند به بهترین عامل جوانه موبیوس (اوون ویلسون) و هانتر B-15 (وونمی موساکو) در مورد تهدید هگردیدار دهد.

وی به آنها گفت: “شخصی در حال آمدن است. نسخه های مختلف بی شماری از یک فرد بسیار خطرناک.” “و همه آنها آماده جنگ هستند. ما باید آماده شویم.”

با این حال ، آنها نمی توانند لوکی را به یاد بیاورند ، و او برای دیدن مجسمه ای از کانگ که لباس طنز خود را بر فراز TVA برجسته کرده است ، مشاهده می کند – God of Mischief به نسخه جدول زمانی دیگری از آژانس ارسال گردیده است ، نسخه ای که یک Kang Variant به طور آشکار آن را کنترل می کند.

“ما می خواستیم داستان لوکی را به پایان برسانیم ، اما همچنین این صخره وجود دارد:” کجا می خواهد برود؟ “مدیر http://www.cnet.com/” کیت هرون در مورد این لحظه به مارول دات کام گفت: “این پایانی بود که همه ما می دانستیم که می خواهیم … که مولتی ورس دوباره متولد شود و باز شود ، و اینجا او می رود.”

 مجسمه کانگ در TVA

اوه ، TVA مجسمه جدیدی بدست آورد.


Marvel Studios

این احتمالاً مستقیماً به Doctor Strange in the Multiverse of Madness ، که قرار است در مارس ۲۰۲۲ منتشر شود ، منجر می شود و به فینال WandaVision متصل می شود ، جایی که واندا صدای پسران گمگردیده خود را می شنود از برخی واقعیت ها – جستجوی او احتمالاً در دنباله Doctor Strange ادامه خواهد داشت. همچنین انتظار می رود که لوکی در آن فیلم حضور پیدا کند.

همچنین به احتمال زیاد درها را برای ورود به کانون برای What What What؟ باز می کند. این مجموعه انیمیشن که از روز چهارشنبه ، ۱۱ آگوست در دیزنی پلاس آغاز می شود ، واقعیت های متفاوتی را بر اساس وقایع متفاوت در MCU بررسی می کند. و شاید ، فقط شاید ، دیوارهای بین واقعیت ها را برای Spider-Man: No Way Home خراب کند.

و ممکن است فیلم واکنش Dead Guay-Free Dead Guy را ساخته باگردید امکان پذیر است. اکنون همه چیز کاملاً متعارف است.

 تیزر Loki season 2

“هوم ، آقای Laufeyson ، پرونده شما می گوید شما باید یک فصل دیگر هم انجام دهید. موفق باشید.”


Marvel Studios

اعلامیه پس از اعتبارات

تمبری به پرونده پرونده TVA لوکی برخورد می کند و نشان می دهد که “لوکی در فصل ۲ برمی گردد” – جدول زمانی ادامه خواهد داشت .

از آنجا که WandaVision به عنوان یک مینی سریال و [TheFalconandTheWinterSoldier ساخته گردیده است اولین نمایش زنده MCU دیزنی پلاس است که برای یک فصل دیگر تأیید می شود در فیلم بعدی Captain America . بنابراین ، Laufeyson را تبریک می گوییم.

فراتر از نمایش های زنده ، انیمیشن What If؟ همچنین فصل دوم را دریافت خواهد کرد.

 Miss Minutes ترسناک است

Hey y'all.


Marvel Studios

تهدید Miss Minutes

وقتی لوکی و سیلوی به ارگ ​​می رسند ، Miss Minutes (تارا استرانگ) با شرورترین “Hey y'all” تاریخ ظاهر می شود. معلوم گردید كه او عروسكی برای كسی است كه در تمام مدت باقی مانده است.

او به آنها پیشنهادی می دهد: می توان آنها را دوباره به جدول زمانی مقدس وارد كرد “به طریقی كه امور را مختل نكند.” لوکی می تواند به جای متحمل گردیدن [اینهمهشکستتحقیرآمیز ، انتقام جویان را در نبرد نیویورک شکست دهد ، Thanos را بکگردید ، دستکش Infinity را بگیرد و تاج و تخت Asgard را تصاحب کند. سیلوی می تواند تمام وقت خود را هنگام فرار از TVA فراموش کند و “فردا فقط با یک عمر خاطره خوش از خواب بیدار شود.”

ادعا می کند که جفت Variant در جدول زمانی با هم هستند ، اما آنها آن را رد می کنند. احتمالاً یک حرکت عاقلانه است – احتمالاً آنها در مقابل ابر قتل علیوت رها گردیده و با هم خورده گردیده اند ( RIP Classic Loki ).

Miss Minutes همچنین برخی پرونده ها را به Ravonna می دهد تا بخواند ، تنظیم نقشه پشتیبان He Who Remains در صورت کشتن لوکی و سیلوی. ایده خوب دیگر.

در جستجوی اراده آزاد

OG Mobius در دفتر کار خود با راونا مواجه می شود ، اما او به راحتی از هرس جلوگیری می کند و بر او غلبه می کند. او پیشنهاد خود را برای بازسازی TVA به چیزی بهتر رد می کند ، و به یک پورتال زمانی تبدیل می شود و به یک مقصد ناشناخته تبدیل می شود.

ما همچنین کشف کردیم که زندگی Ravonna قبل از TVA به عنوان مدیر دبیرستان Franklin D. Roosevelt – قبلا اشاره گردیده بود با حضور قلم از مدرسه در دفتر TVA او. دیپلم دانشگاه ایالتی اوهایو که بالای میز او آویزان است ، نام او را ربکا تورمینت نشان می دهد. شکارچی اصلی B-15 در سال ۲۰۱۸ گروهی از Minutemen را به دفتر ربکا هدایت می کند و ثابت می کند که همه کارگران TVA متغیر هستند.

 B-15 و Mobius

عوامل شورشی TVA آماده می شوند برای واقعیت جدید آنها (واقعیت ها؟).


استودیوهای مارول

در کمیک ها ، ربکا تورمینت نام مستعار بود که توسط راونا (۱۹۴۵۹۰۰۵) استفاده می گردید. آن نسخه از شخصیت نیز عاشقانه با کانگ درگیر است.

به نظر می رسد آخرین نگاه اجمالی به این نسخه های Mobius و B-15 در TVA داریم ، زیرا آنها تقسیم جدول زمانی را مشاهده می کنند و از خط قرمز فراتر می روند. مانیتور موبیوس می گوید: “برای همه زمان ها ،” هیچ بازگشتی وجود ندارد. “

B-15 را ترک می کند تا شعار آژانس را به پایان برساند. “همیشه”.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

برای چه چیزهای جدید برای پخش جریانی ژوئیه ۲۰۲۱۴:۱۰

مکالمه MCU

همانطور که آرم استودیوی مارول در ابتدای قسمت ظاهر می شود ، ما شروع به شنیدن خطوط از نقاط مختلف در جدول زمانی MCU و زندگی واقعی می کنیم. در اینجا موارد روشن وجود دارد:

 • “راه رفتن ، تیک تاک”. – سام ویلسون در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی .
 • “اینگونه مشت می زنید.” – هوپ ون داین در مرد مورچه ای .
 • “واکاندا برای همیشه!” – T'Challa در Black Panther .
 • “شما در مورد من چیزی نمی شنیدید.” – اسکات لانگ در فیلم Ant-Man.
 • “بگذارید تو را متوقف کنم” – ناتاشا رومانوف در انتقام جویان.
 • “رقص کردن ، برادر” – پیتر کوئیل در نگهبانان کهکشان.
 • “او دوست کار است.” – ثور در ثور: راگناروک .
 • “من می توانم این کار را تمام روز انجام دهم” و “بله من می دانم.” – ۲۰۱۲ استیو راجرز تا ۲۰۲۳ استیو راجرز در Avengers: Endgame .
 • “من به شما وحشیگری نشان می دهم.” – هانک پیم در مورچه مورچه.
 • “کودک بالاتر ، سریعتر ، سریعتر.” – کارول دانورس در کاپیتان مارول .
 • “ما یک هالک داریم.” – لوکی در انتقام جویان: جنگ بی نهایت .
 • “ما می خواهیم روی آن سفینه فضایی بپریم و از اینجا برویم. می خواهی بیایی؟” – Korg in Thor: Ragnarok.
 • “ما زمان را به عنوان یک حرکت یک طرفه تصور می کنیم.” – فیلسوف آلن واتس در زندگی واقعی.
 • “یک قدم کوچک برای انسان …” – نیل آرمسترانگ در زندگی واقعی.
 • “چگونه جرات می کنند!” – گرتا تونبرگ در زندگی واقعی.
 • “رویای من …” – ملاله یوسف زی در زندگی واقعی.
 • “ما برای حق تجربه صلح جنگیده ایم.” – نلسون ماندلا در زندگی واقعی.
 • “هدف باشکوه!” – لوکی کلاسیک در قسمت ۵٫ لوکی.
 • “با انگیزه زنان در سراسر جهان.” – الن جانسون سیرلیف ، رئیس جمهور پیشین لیبریا در زندگی واقعی.
 • “غم و اندوه چیست ، اگر عاشق استقامت نباگردید؟” – Vision در WandaVision قسمت ۸ .
 • “من قیام خواهم کرد.” – مایا آنجلو در زندگی واقعی.
 • “چشمهایت را باز کن.” – سیلوی در قسمت ۵٫ لوکی.

ما همچنین آهنگ ۱۹۴۵ را می شنویم It's Been a Long، Long Time (به طور خاص نسخه ارکستر هری جیمز ، با آواز کیتی کالن) ، که ممکن است استیو آن را بخاطر بسپارید راجرز و پگی کارتر در پایان زمان انتقام جویی: پایان بازی و اولین تک آهنگ کایلی مینوگ من باید خیلی خوش شانس باشم با رقص در جدول زمانی متناوب خود ، می رقصند. اوه نگاه کن ، دهه ۸۰ باشکوه است.

مشاهدات ، س questionsالات WTF و تخم مرغ های عید پاک

 • سالها بازدید: پایان زمان ، ۲۰۱۸٫
 • نام کانگ در اعتبارات بین المللی نیز وجود ندارد – سیلوی نام واقعی بود كه قبلاً در آن آشكار گردیده بود.
 • كاسرا فراهانی ، طراح تولید ، به مارول دات کام ، كه سنگ سیاه را توضیح می دهد ، ارگ “درجا از سیارك تراشیده گردید.” وی خاطرنشان کرد که این سنگ در TVA قابل مشاهده است – مجسمه های موجود در دفتر راونا ، جلوی جبهه قاضی در دادگاه تایم و آسانسور به اتاق نگهبانان وقت از سنگ تراشیده گردیده اند. من حدس می زنم که او که باقی می ماند در برابر برخی از سبک های خود مقاومت نکرد.
 • چهار مجسمه در ارگ شبیه نگهبانان زمان است ، اما تنها سه مجسمه وجود دارد و چهار مجسمه وجود دارد. در کمیک ها ، او که می ماند چهارمین نگهدارنده زمان (۱۹۴۵۹۰۰۵) را تبعید کرد ، بنابراین احتمالاً سرآغاز آن داستان است.
 • نسخه MCU از “او که می ماند” شبیه Immortus است ، یکی از بسیاری از گزینه های Kang در کمیک ها.
 • او که لباس شنا بنفش شیک را نشان می دهد ، رنگ بنفش را از لباس طنز کانگ آینه می دهد.
 • TempPad او متفاوت از آنچه که TVA استفاده می کند – زیبایی آن نشان دهنده طراحی ارگ او است. من توجه او را به جزئیات تحسین می کنم.
 • هنگامی که راونا موبیوس را به زمین می اندازد ، می گوید: “دوباره به اینجا برگرد.” چه اتفاقی افتاده در کف دفتر راونا ؟! مرواریدهای من ، من آنها را به چنگ می آورم.
 • ما هنوز به طور کامل اهمیت پیوند زمان و مزخرف لوکی و سیلوی را درک نمی کنیم.
 • اگر لوکی و سیلوی جای او را می گرفتند برای او که می ماند چه اتفاقی می افتاد؟
 • به نظر می رسد احتمالاً لوکی و راونا در تلاشند تا نظم را به جدول زمانی بازگردانند. شاید؟
 • سیلوی قرار است بعد چه کاری انجام دهد؟ در دفتر وحشتناک “او که می ماند” بیرون بیایید؟
 • آیا Miss Minutes به عنوان فرمت اراده “او که می ماند” دوام خواهد داشت؟ او که می ماند؟
 • ما هرگز ندیدیم که موبیوس با جت اسکی سوار شود ، اما این ممکن است در فصل ۲ اتفاق بیفتد.

ماجراجویی لوکی دیزنی پلاس در حال حاضر انجام گردیده است ، اما مارول ] در سال ۲۰۲۱ . What is…؟ روز چهارشنبه ، ۱۱ اوت بعدی است و به دنبال آن Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در تاریخ ۳ سپتامبر به سینماها می آید. [۱۹۶۵۹۱۱۹]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت