Amazon Prime Video: 25 بهترین سریال تلویزیونی برای تماشای امشب

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 el-cid-amazon-studios-2

فصل بازگشت El Cid این هفته فرا رسید.


آمازون استودیو

این هفته در Amazon Prime Video می توانید فصل ۲ سریال El Cid ، یک درام تاریخی درباره رودریگو دیاز دی ویوار ، شوالیه و فرمانده جنگ در قرون وسطی اسپانیا را تماشا کنید. این نمایش مملو از نبردها ، رابطه جنسی و فریب ناسالم است. همه چیزهای خوب در روز پنجشنبه وارد گردیدند.

طی چند هفته گذشته تعداد بسیار کمی از سریال های جدید در حال ورود هستند. شما می توانید به عقب برگردید و به جولای ژوئیه بنشینید یک زن معمولی یا دنبال پول ، یک تریلر جنایی دانمارکی به دنبال پلیسی که از یک شرکت انرژی سایه تحقیق می کند ، پس از مرگ یک کارمند پیدا گردید. برای گزینه های مشاهده بیشتر ، به دنبال بهترین نمایش های اصلی آمازون برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید ، بروید.

بیشتر بخوانید : ۲۰ بهترین فیلم برای تماشای فیلم Amazon Prime Video | هر آنچه برای ثبت نام در Amazon Prime Video باید بدانید

بهترین سری اصلی Amazon Prime Video

Thriller

کمدی

حقیقت جویان (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

آمازون

زوج کمدی طولانی مدت سایمون پگ و نیک فراست (Shaun of the Dead ، Hot Fuzz) با بازی Truth Seekers که یک کمدی شگفت آور تاریک با یک لبه شوم است ، روی صفحه کوچک قرار گرفت. فراستی نقش گاس ، یک محقق غیر عادی را بازی می کند ، زمانی که او برای شرکت باند پهن دیو (پگ) کار نمی کند و در خانه های وحشتناک در سراسر انگلستان وظایف خود را انجام می دهد. قالب شبانه روزی با حل کردن یک توطئه بزرگتر ، با چند ستاره مهمان که به وضوح توپ دارند ، تبدیل می شود. این لیست در لیست بهترین پروژه های Pegg و Frost قرار نخواهد گرفت ، اما بسیار سرگرم کننده است ، مخصوصاً در حوالی هالووین.

] آمازون استودیو

این مجموعه منحصر به فرد با استفاده از تکنیک انیمیشن Rotoscoping داستان زن جوانی را روایت می کند که پس از یک تصادف رانندگی تقریباً مرگبار ، متوجه می شود که می تواند زمان را دستکاری کند. جذاب ، درست است؟ بهتر می شود: باب اودنکرک نقش پدر مرده آلما را بازی می کند ، که از او برای تحقیق در مورد قتل او کمک می گیرد. Undone که هم زمان و هم مکان را خم می کند ، برای کسانی که به دنبال مواد عمیق هستند ، سورئال است و به زیبایی وجودی دارد.

آمازون استودیو

رسوایی جنسی در پارلمان انگلستان؟ با بازی هیو گرانت و بن ویشاو؟ شما می توانید از راسل دیوید برای دراماتیک کردن این برش از سیاست های اواخر دهه ۷۰ انگلیس تشکر کنید. جرمی ثورپ ، عضو لیبرال پارلمان ، می خواهد عاشق سابق ناراضی نورمن را ساکت کند قبل از اینکه کارش در هم ریخته شود. توطئه قتل ، محاکمه بزرگ و نظارت رسانه ای را از طریق لنزهای تاریک و خنده دار A Very English Scandal تماشا کنید.

آمازون استودیو

یک خانم خانه دار دهه ۵۰ که کمیک استندآپ می شود؟ این سریال درخشان از خالق دختران گیلمور ، امی شرمن-پالادینو ، پر از نمایش های پر زرق و برق از راشل بروسنهان و الکس بورستاین است که با گفتگوهای مطابقت دارد. در یک نیویورک پر جنب و جوش و در حال تغییر ، مهتاب قهرمان دلپذیر ما به عنوان یک کمدین ، ​​در حالی که وظایف خود را به عنوان یک زن خانه دار یهودی آمریکایی در کلاس های بالاتر انجام می داد ، کار می کند. The Marvelous Mrs. Maisel با تصاویر دیدنی ، گرما و زینگرهای چشمگیر ، بسته کامل آن است.

آمازون استودیو [۱۹۶۵۹۰۱۳] اگر به نحوی قطار Fleabag از کنار شما رد گردید ، وقت آن است که بگذارید با نیروی کامل و باورنکردنی به شما برخورد کند. فیبی والر-بریج در این سریال کمدی خارق العاده که بازی می کند ، می نویسد و بازی می کند. زنی ۳۰ نفره که کافه ای را اداره می کند زندگی پر از جنس با شوخ طبعی را پشت سر می گذارد که فاجعه هایی را که هنوز با آنها کنار نیامده است پنهان می کند. Fleabag تقریباً با کلمه به کلمه عالی ، با یک دستگاه شکستن دیوار چهارم ، تمام تلاش خود را می کند تا شما را شوکه کند و شما را نابود کند ، در حالی که مسخره است.

I Love Dick (2016-2017)

 http: //www.cnet.com/cepts19659042 برگزیده https://www.cnet.com/cepts19659022 برگزیدار آمازون 196651313 پس از WandaVision در کاترین هان می روید؟ جادوگر محبوب جدید مارول در یک فصل از این کمدی 2016 با عنوانی به یادماندنی بازی کرد. نام شخصیت او به همان اندازه به یاد ماندنی است: کریس کراوس ، هنرمند و فیلمساز که به همراه همسرش به تگزاس نقل مکان می کند. او به سرعت عاشق اسپانسر مشارکت او می شود ، که کوین بیکن بازی می کند. بله ، کوین بیکن در این کار است. پویایی ازدواج او در حالی تغییر می یابد که شیفتگی او همه چیز را به روشهای هوشمندانه و تحریک آمیز و بزرگسالان به چالش می کگردید. متأسفانه ، من عاشق دیک نیستم که یک فصل دوم به ثمر برساند ، اما اولین بار به ارزش وقت شما است. </p>
</p></div>
<div class=
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت