Netflix: 50 بهترین مجموعه تلویزیونی برای تماشای امشب

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nhie-208-unit-00940rc

فصل بازگشت Never Have I Ever این هفته را ببینید.


Netflix

Netflix جدیدترین مستندات جنایی واقعی خود را این هفته در قالب Heist ارائه می دهد ، كه از سه بزرگترین دزدی مذهبی در تاریخ معاصر آمریكا نام می برد. از طریق مصاحبه ها و اقدامات جدید ، برنامه ریزی یازده اوشن ، جلالها و اشتباهات خیره کننده ای را ببینید که در نهایت دستگیر گردیدن مجرمان را مشاهده کرد. شش قسمت در روز چهارشنبه وارد گردیدند.

بیشترین افت در این هفته فصل ۲ سریال Never Have I Ever است که درام کمدی ستایش گردیده از مینی کالینگ است. سریال جذاب-جوراب خاموش شما را می بیند که دیوی ۱۵ ساله در منطقه ناشناخته یک زندگی عاشقانه پر رونق گشت و گذار می کند و روابط بالقوه ای را با هر دو پاکستون و بن سرگرم می کند. مادر MVP Devi را فراموش نکنید ، یکی از خنده دارترین شخصیت های نمایش. همه فصل ۲ روز پنجشنبه وارد گردید.

همچنین این هفته فصل ۳ فیلم Explained است ، مستنداتی که توضیح همه چیز از سلطنت تا جراحی پلاستیک گرفته تا سگهای زیبا را به عهده خودشان می گیرند. جمعه ۱۴ قسمت را بگیرید. ورودهای هفته گذشته شامل فصل ۴ Atypical ، فصل ۲ Biohackers و فصل ۳ Virgin River بود. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که ممکن است از دست داده باشید به پایین پیمایش کنید.

بیشتر بخوانید : ۴۰ فیلم برتر برای تماشای در Netflix | پایان دندان شیرین توضیح داده گردید و تمام سوالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

عاشقانه

Bridgerton (2020 – )

 http://www.cnet.com/

Netflix

Bridgerton عملا نمایشی است كه برای ایجاد اعتیاد ساخته گردیده است. این قطعه دوره معروف به جین آستین است اما با جنسیت بیشتر علاقه دارد: با طراحی تولید مجلل و لباس های رنگارنگ ، این Regency London است ، مانند آنکه کمتر دیده اید. در اوایل قرن نوزدهم ، صحنه دوست یابی ، ماجراهای عاشقانه خواهر و برادرهای بریورتون توسط یک خبرنامه رسوا ، که توسط نسخه Regency London از Gossip Girl نوشته گردیده است ، صدا می شود و شخص دیگری به غیر از جولی اندروز صدا نمی کند. برای دیدن این تنگه در نظر بگیرید.

عشق (۲۰۱۶-۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659015] عشق یک آفرینش Judd Apatow است که بهترین ها را از Gillian Jacobs با استعداد (Britta in Community) و Paul Rust بیرون می کگردید. آنها به ترتیب در نقش میکی و گاس بازی می کنند ، یک زوج متضاد ، که به مکان های نامرتب ، ناامیدکننده و دوست داشتنی خاکی می روند که باعث می شود این یک نگاه صادقانه به رابطه ای باگردید که با گذشت زمان ایجاد می شود. آیریس آپاتو بعنوان بازیگر کودک ناراضی گاس معلم مربی برجسته ای است که تقریباً از هر چیزی رهایی می یابد.

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

Lovesick با یک پیش فرض رسیده برای شوخ طبعی که همه ما می توانیم مشاهده کنیم ، آسان و لذت بخش است. دیلن که عاشق ناتوانی است ، کشف می کند که به بیماری کلامیدیا مبتلا است و باید ردپای گذشته را ردیابی کند و به آنها اطلاع دهد که ممکن است به این بیماری نیز مبتلا شوند. یک روایت فلش بک ، همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه وقتی که تمرکز روی احساسات دیلن و بهترین دوست اوی نسبت به یکدیگر باگردید. هرگز به سرزمین صابون نمی رود ، با یک بازیگر حامی غیر عادی اما دوست داشتنی که در یک محیط گلاسکو با همسفرهای انگلیسی بازی می کند.

Thriller

Lupine (2021—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت