نت فلیکس: ۴۰ بهترین فیلم برای پخش امشب

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-12-at-11-09-43-am.png

کارن گیلان در شیپور خاموش بازی می کند.


عکس نتفلیکس / CNET

اولین فیلم جدید این هفته از Netflix وارد می شود یک ترسناک است که به درستی عنوان یک داستان ترسناک کلاسیک دارد. این فیلم ایتالیایی به غیر از یک کابین در جنگل تنظیم گردیده است ، جایی که پنج غریبه برای بقا با یک جنگ وحشتناک روبرو هستند. با این وجود این وحشت مرموز و مملو از تروپ همان چیزی نیست که به نظر می رسد. این فیلم جذاب روز چهارشنبه وارد گردید.

این هفته حتی بهتر گردید: همچنین روز چهارشنبه Gunpowder Milkshake ، یک تریلر اکشن کانال جان ویک به بازار آمد که نتفلیکس از نشانه فیلمهایی که منتظر اکران در تئاتر بودند برداشت. درعوض ، تلنگر هیجان انگیز با بازی کارن گیلان نگهبانان کهکشان ، خانه ای را در استریمر در ایالات متحده پیدا می کند و داستانی درباره قاتلی را به ارمغان می آورد که یک دختر ۸ ساله را از شر یک سندیکا جنایت بی رحمانه محافظت می کند. فقط یک لحظه تعجب کنید و بقیه لیست بازیگران را شگفت زده کنید: لنا هدی ، کارلا گوگینو ، میشل یوه و آنجلا باست. خیره کننده.

چندین فیلم یک هفته از تماشای مجلل را متوقف می کند: The Beguiled ، خیابان ترس قسمت سوم: صوفیا کاپولا ، قسمت سوم: ۱۶۶۶ – آخرین فیلم در R.L . سه گانه ترسناک Stine – و هوم ، تک تک فیلم های گرگ و میش. That's Twilight، The Twilight Saga: New Moon، The Twilight Saga: Eclipse، The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1 و The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2. همه آنها را جمعه بگیرید. انگار که کافی نبود ، در بهترین شانس Netflix که یکی از آنها را از دست داده اید پایین بروید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

بیشتر بخوانید : ۵۰ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای Netflix | Fear Street قسمت اول بررسی: ترسناک Netflix RL Stine را به سطح بعدی می رساند

بهترین فیلم های اصلی Netflix

علمی – fi

اکسیژن (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com/

Netflix

شما زمان زیادی را صرف خواهید کرد با ملانی لوران (بد نام های بد نام) در این فیلم هیجان انگیز علمی-تخیلی. در داخل یك واحد كرایوی طبی مانند تابوت ، الیزابت هانسن از لوران از خواب بیدار می شود و می فهمد كه گیر افتاده ، اکسیژنش تمام می شود و نمی تواند دلیل حضورش را به یاد بیاورد. کلاستروفوبیک و دارای تنش بالا ، اکسیژن یک ورودی علمی-تخیلی جامد ، کارآمد و راضی کننده است ، بدون اینکه زمینی شکسته شود.

Stowaway (2021)

 http://www.cnet.com/

Platform (2019)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

از مجموعه جذاب فیلم های بین المللی نتفلیکس ، ترسناک علمی تخیلی اسپانیایی The Platform به وجود می آید. داستان با مفهوم عالی آن بر روی برج قرار دارد که در هر سطح از طریق یک سکو غذا به مردم می رساند. کسانی که در بالا هستند بهترین و فراوانترین گسترش را دارند که با پایین آمدن سطح پلت فرم ، بلعیده می شود. تفسیرهای اجتماعی در سراسر این هیجان دیستوپی وجود دارد ، که گاهاً تکان دهنده و گاه گاهی وحشتناک است که همه را به پایین تبدیل می کند.

Annihilation (2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

الكس گارلند شروع به ساختن نام تجاری خاص علمی تخیلی و وجودی سه تایی و وجودی خود با Ex Machina كرد و این قطار را با انهدام ادامه می دهد. Annihilation بر اساس رمان جف وندرمیر ، استاد زیست شناسی ناتالی پورتمن ، لنا را دنبال می کند در حالی که با کار در یک مرکز اسرارآمیز ارتش در حومه یک محل فرود شهاب سنگ ، غم از دست دادن همسرش را از بین می برد. با انبوهی از دانشمندان زن که در منطقه خطرناک کاوش می کنند ، نابودی غوطه ور گردیدن در تاریکی در چندین سطح است. این یک فیلم برای تأمل است که مدتها بعد از اعتبارات به پایان می رسد. توجه: این مورد در Netflix در انگلستان و استرالیا در دسترس است اما در ایالات متحده قابل استفاده نیست. با عرض پوزش!

هیجان انگیز

من به پایان دادن به چیزها فکر می کنم (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659021] یک هیجان روانشناختی که در عمق سوررئال فرو می رود. من فکر می کنم پایان دادن به همه چیز قطعاً برای همه مناسب نخواهد بود ، اما این شما را به ناامیدی های زن جوان (جسی باکلی) در قلب خود متصل می کند ، که با قطع رابطه هفت هفته ای خود با دوست پسرش جیک دست و پنجه نرم می کند ( جسی پلمونز). در حالی که کمی استقبال خود را بیش از حد می کند ، من فکر می کنم پایان چیزها همیشه شما را روی انگشتان خود نگه می دارد ، با فیلمبرداری جوی و بازی های قوی از تونی کولت و دیوید تئولیس به عنوان پدر و مادر کاملا عجیب جیک. طرفداران کارگردان ، نویسنده چارلی کافمن خوشحال خواهند گردید.

The Call (2020)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659021] دو فیلم به نام The Call در سال ۲۰۲۰ اکران گردید. فیلم کره جنوبی را تماشا کنید ، یک هیجان سفر در زمان ، یک تماس تلفنی. سئو یون بیست و هشت ساله در خانه کودکی خود تلفنی را در یک کمد دفن گردیده پیدا می کند. به صدا در می آید – و معلوم می شود تماس گیرنده ۲۰ سال زودتر در همان خانه زندگی می كند. پیچ و تاب تا آخرین لحظه ، به علاوه یک تعقیب و گریز موش و گربه وحشی که گذشته و حال را تغییر می دهد ، این را باید تماشا کنید.

Uncut Gems (2019)

 http://www.cnet.com با اجرای شایسته صدای اسکار آدام سندلر او را نامزد نکرد ، اما نوبت او در Uncut Gems قابل توجه است. Uncut Gems یک ادیسه تاول زده به دنبال یک جواهر الماس معتاد به قمار است. با خراش دادن به جرم جنایت دهه 70 سبک مارتین اسکورسیزی ، برادران Safdie شما را با یک هیجان و اضطراب از طریق نیویورک همراه می کند ، زیرا هوارد راتنر از Sandler باید یک عقیق گرانبها را بازیابی کند تا بدهی های خود را پرداخت کند. </p>
</p></div>
<div class=

من خانه را احساس نمی کنم in This World Anymore (2017)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر روز بدی داشته اید ، این ممکن است فیلم برای شما باگردید. هنگامی که پلیس از کمک به سرقت امتناع می ورزد ، روت و پرستار همسایه عجیب و غریب او امور را به دست خود می گیرند. من دیگر در این دنیا در خانه احساس نمی کنم قبل از اینکه داستانش را با شوخ طبعی حتی تاریک تر ، به مکان های تاریک تبدیل کند ، خصوصیات روزمره زندگی روزمره را مشاهده می کند. با لمس استعداد برادران کوئن ، ۹۶ دقیقه کاملاً بسته بندی گردیده شما به طرز شگفت انگیزی احساساتی خواهد گردید.

Horror

Vampires vs. the Bronx (2020)

 http://www.cnet.com/

بازی جرالد (۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر دوست دارید Haunting of Hill House ، سپس اقتباس مایک فلاناگان از رمان استیون کینگ بازی جرالد را بررسی کنید. کارلا گوگینو در نقش جسی بسیار عظیم است ، که با همسرش به تعطیلات می رود در یک خانه دریاچه ای جدا در آلاباما. تا حد زیادی به یک اتاق خواب چسبیده و می بینیم که مشکلات زوجین از بدتر به بدتر می رود ، در حالی که جسی در یک وضعیت غیرممکن قرار دارد و با دستبند به تخت بسته می شود و هیچ کس برای فرار او کمک نمی کند. بازی جرالد ، با ترسناکی مبهم و ناخوشایند از فلانگان ، به نتایج آرامش بخشنده رضایتمندانه منتهی می شود که برای شخصیت های جن زده اش به یک پیروزی آرام تبدیل می شود.

درام

حفاری (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com این درام خوب انگلیس با بازیگران برجسته کری مولیگان ، رالف فاینس ، لیلی جیمز و جانی فلین ، یک گنجینه مدفون گردیده را با بازیگران برجسته حفاری می کند. این فیلم براساس وقایع واقعی حفر کاخ ساتن هو در سال 1939 ساخته گردیده است و تعداد بی نظیری از آثار آنگلوساکسون پنهان گردیده در یک کشتی دفن را به دست می دهد. عاشقانه ، روشنفکر و متحرک ، The Dig کاملاً ظرافت است. </p>
</p></div>
<div class=

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

دادگاه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ دادگاه شیکاگو ۷ ، در پی محاکمه در زندگی واقعی گروهی از معترضان ضد جنگ ویتنام که به جرم توطئه برای دامن زدن به شورش ها متهم گردیده بودند ، به تبار خود ادامه می یابد. دادگاه شیکاگو ۷ با بازیگران گروه زیبایی از جمله جوزف گوردون-لویت ، ادی ردماین ، ساکا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، موضوعی است و پر از انرژی جذاب تئاتر.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۱۰۱] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

شاید فیلمی در مورد طلاق بهترین تجربه تماشا نباگردید ، اما داستان ازدواج نوئه باومباخ سفری است که می خواهید طی کنید. اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو بهترین عملکرد شغلی خود را به عنوان نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که از نظر عاطفی و لجستیکی فرایندهای حقوقی مربوط به جدا گردیدن مشارکت را آغاز می کنند. نقاشی گردیده با یک پیچیدگی عاطفی که شامل لحظات حساس و خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت خود غم انگیز است.

The Two Popes (2019)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت