۵ نکته ای که باید قبل از خرید صفحه خورشیدی در نظر بگیرید

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-642840821

گتی ایماژ

تأمین انرژی خانه خود با یک منبع انرژی تجدید پذیر مانند صفحات خورشیدی مزایای زیادی دارد. شما می توانید رد پای کربن خود را کاهش دهید ، قبض آب و برق خود را کاهش دهید و احساس راحتی کنید که می دانید به نوعی به سلامت کلی کره زمین کمک می کنید. برای بهتر کردن شرایط ، انگیزه های برای تشویق شما برای نصب صفحات خورشیدی وجود دارد.

البته ، تغییر به خورشیدی نیز نیاز به مقدار زیادی برنامه ریزی و بررسی دارد. اگر شما در زمینه انرژی های تجدیدپذیر برای خانه خود کاملاً جدید هستید ، این می تواند ترسناک باگردید و دانستن دقیق اینکه از کجا باید شروع کنید دشوار است. به چه نوع صفحه خورشیدی نیاز دارید؟ چگونه آنها را نصب می کنید؟ چگونه می توانید مطمئن باشید که بیشترین بهره را از آنها می برید؟ اینها همه س questionsالاتی است که ممکن است در طول راه رفتن شما به سمت انرژی های تجدیدپذیر تغییر کند.

خوشبختانه ، شما مجبور نیستید این مسائل را از راه سخت رقم بزنید. این پنج موردی است که شما باید قبل از خرید صفحه خورشیدی به آنها فکر کنید.

بیشتر بخوانید : کربن خنثی به چه معناست؟

مکان ، مکان ، موقعیت

قبل از خرید خورشیدی می خواهید مطمئن شوید که در واقع مکانی برای قرار دادن آنها دارید. بسیاری از صفحات خورشیدی بر روی سقف خانه نصب گردیده اند و خانه های قدیمی ممکن است قبل از پشتیبانی از صفحات خورشیدی نیاز به تعمیرات ، اصلاحات و یا حتی تعویض کامل داشته باشند.

همچنین می توان در بعضی از مناطق صفحات خورشیدی را در حیاط ها نصب کرد. اگر فضای در دسترس داشته باشید ، اگر نصب سقف بسیار پرهزینه یا غیرممکن باگردید ، این یک گزینه بالقوه است.

مهم نیست که صفحات را در کجا نصب کرده اید ، باید مطمئن شوید که می توانید موقعیت بهینه را برای آنها بدست آورید. در نیمکره شمالی بهتر است با صفحه های خورشیدی رو به جنوب روبرو شوید ، زیرا در آنجاست که بیشترین نور مستقیم را در طول روز دریافت می کنند. در نیمکره جنوبی ، عکس این امر درست است: پنل ها باید رو به شمال باشند.

بیش از یک نوع صفحه خورشیدی

همه صفحات خورشیدی یکسان نیستند. اول ، شما می خواهید انتخاب خود را بین پانل های خورشیدی فتوولتائیک – در غیر این صورت به عنوان الکتریکی خورشیدی شناخته می شوند – و پانل های حرارتی خورشیدی در نظر بگیرید. فتوولتائیک بسیار رایج است و از سلولهای خورشیدی برای تبدیل مستقیم نور خورشید به برق استفاده می کند. از طرف دیگر ، صفحات حرارتی خورشیدی از آینه ها برای تمرکز نور خورشید استفاده می کنند و معمولاً برای گرم کردن آب استفاده می شود. حرارت خورشیدی کارآمدتر است اما فقط هنگام خاموش گردیدن خورشید حداکثر می شود. پانل های PV دارای تنوع و ماندگاری بالاتری هستند.

علاوه بر نوع پنل خورشیدی که می خواهید ، باید مواردی را که برای هر خرید عمده می خواهید در نظر بگیرید: مواردی مانند عملکرد ، دوام ، و گارانتی اینها همه متفاوت خواهد بود ، و بعضی از پانل ها برای نیازهای خاص شما مناسب ترند. قبل از تصمیم گیری حتماً تحقیق خود را انجام دهید و منابع معتبر و سایر تجارب کاربر را جستجو کنید تا بهترین اطلاعات را بدست آورید.

بررسی کنید که آیا به مجوز احتیاج دارید یا نه

هر شهر ، شهرستان و ایالت قوانین متفاوتی دارد نوبت به نصب صفحات خورشیدی در املاک مسکونی می رسد. قبل از انجام هرگونه نصب ، مهم است که به کدهای شهر مراجعه کرده و اطمینان حاصل کنید که از تمام قوانین و دستورالعمل های منطقه بندی محلی پیروی می کنید. انجمن صنایع انرژی خورشیدی منابع بسیار خوبی را برای استفاده از هرگونه کارنامه قانونی که ممکن است مانع شما شود جمع کرده است.

بخاطر داشته باشید که تقاضای مجوزهای لازم ممکن است مدتی طول بکگردید ، هم برای ارسال و هم برای تأیید. برای شروع نصب پنل های خورشیدی لزوماً یک خرید ضروری نیست ، اما صبر و شکیبایی لازم است.

تمام هزینه ها را در نظر بگیرید

صفحه های خورشیدی مطمئناً در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی می کنند و هرچه بیشتر با استفاده از انرژی تجدیدپذیر ، وقتی شاهد کاهش هزینه قبض آب و برق خود هستید ، در نتیجه صرفه جویی بیشتری خواهید داشت. با این وجود هزینه هایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

هزینه اولیه پانل ها وجود دارد که می تواند بسیار گران باگردید. شما می خواهید در نظر بگیرید که آیا امکان پرداخت کامل این هزینه وجود دارد یا اینکه نیاز به تأمین هزینه خرید دارید. اطمینان حاصل کنید که نرخ بهره و چگونگی افزایش آن را در طول زمان محاسبه کرده اید. همچنین می توانید پنل های خورشیدی را اجاره کنید .

روند نصب خود به احتمال زیاد به استخدام پیمانکار احتیاج دارد و شما باید هزینه های مربوط به آن را در نظر بگیرید – از جمله هرگونه تغییراتی که برای اسکان در خانه شما لازم است صفحات خورشیدی همچنین ممکن است مجوزها با هزینه یکبار مصرف ارائه شوند. سرانجام ، تعمیر و نگهداری احتمالی مورد نیاز در طول عمر پانل ها را در نظر بگیرید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال بازی: [۱۹۶۵۹۰۲۶] این را تماشا کنید:

چگونه قرار دادن ذرات در استراتوسفر ممکن است فقط …۱۱:۴۳

تخفیف ها و مشوق های مالیاتی را بررسی کنید

اگرچه صفحات خورشیدی گران به نظر می رسند ، به خصوص اینکه با هزینه های قابل توجهی روبرو هستید ، باید این واقعیت را بخاطر داشته باشید که برخی از مناطق دارای انگیزه های برای

دولت فدرال به صاحبان خانه هایی که پنل های خورشیدی نصب می کنند اعتبار مالیاتی ارائه می دهد. بعضی از ایالت ها هنگام استفاده از انرژی خورشیدی تخفیف مالیاتی و تخفیف مالیاتی ارائه می دهند. حتماً از این فرصت ها برای كاهش هزینه تعویض انرژی خورشیدی استفاده كنید.

آیا صفحات خورشیدی برای شما مناسب هستند؟

صفحات خورشیدی محبوبیت بیشتری پیدا می كنند ، اما برای هر خانه یا بودجه مناسب نیستند. ممکن است ملک شما نتواند از پنل های خورشیدی نهایت استفاده را ببرد ، یا فرایند نصب مشکلات دیگری را در اطراف خانه شما نشان می دهد که باید برطرف شوند. همچنین ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که صفحه های خورشیدی صرفاً هزینه های زیادی را صرف می کنند تا منطقی برای وضعیت شما باگردید.

اما برای بسیاری ، پنل های خورشیدی به صورت صورتحساب های کم مصرف تر ، اثر کربن کوچکتر و تکیه کمتر ، تسکین می دهند. روی شبکه سنتی درباره صفحات خورشیدی بیشتر بخوانید:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت