فیس بوک به عقاید بایدن درباره واکسیناسیون عقب می رود

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1329088094

رئیس جمهور آمریكا جو بایدن متوقف می شود تا در ۱۶ ژوئیه هنگام عزیمت از كاخ سفید از خبرنگار ان بی سی پیتر الكساندر سال كند.


تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

فیس بوک و دولت بایدن در آخر هفته پس از آنکه رئیس جمهور جو بایدن گفت رئیس جمهور گفت که سیستم عامل های فن آوری مانند غول رسانه های اجتماعی با اجازه دادن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 ] واکسن به صورت آنلاین پخش می شود.

بایدن روز جمعه در زمین چمن کاخ سفید گفت: “آنها مردم را می کشند.” “تنها بیماری همه گیر ما در بین افراد غیر واکسینه گردیده است.”

سخنگوی فیس بوک با انتقاد از اتهامات بایدن ، خاطرنشان کرد: بیش از ۲ میلیارد نفر به اطلاعات قابل اعتماد در مورد COVID-19 و واکسن ها دسترسی پیدا می کنند. فیس بوک به عنوان بخشی از تلاش برای هدایت مردم به سمت منابع معتبر ، یک مرکز آنلاین برای اطلاعات COVID-19 دارد. وی گفت: بیش از ۳٫۳ میلیون آمریکایی از ابزار یاب واکسن فیس بوک نیز استفاده کرده اند.

سخنگوی فیس بوک در بیانیه ای گفت: “ما متهم نمی شویم به اتهاماتی که واقعیت ها از آنها پشتیبانی نمی کند.” “حقایق نشان می دهد که فیس بوک به نجات جان انسانها کمک می کند. دوره”.

روز شنبه در یک وبلاگ ، فیس بوک از دولت خواست تا “انگشت نگاری” را متوقف کند و جزئیات تلاش خود را برای واکسیناسیون مردم و کاهش اطلاعات غلط در مورد واکسن ها بیان کرد.

گای روزن ، معاون رئیس صداقت فیس بوک ، در این پست گفت: “دولت بایدن تصمیم گرفته است که تعداد معدودی از شرکت های رسانه های اجتماعی آمریکایی را مقصر بداند.” “واقعیت این است که پذیرش واکسن در میان کاربران فیس بوک در ایالات متحده افزایش یافته است.”

این نظرات در حالی افزایش می یابد که تنش بین واشنگتن و فیس بوک افزایش می یابد ، در حالی که سیاستمداران و نهادهای نظارتی تلاش می کنند قدرت شرکت های بزرگ فناوری در جهان را کنترل کنند. بایدن قبل از پیروزی در ریاست جمهوری ایالات متحده نسبت به فیس بوک انتقاد می کرد و در ژانویه ۲۰۲۰ به نیویورک تایمز گفت که او “طرفدار” فیس بوک یا مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ نیست.

آخرین اظهارات بایدن یک روز پس از آنکه ویولک مورتی جراح عمومی ایالات متحده مشاوره ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه اطلاعات غلط بهداشتی “تهدید فوری” برای مردم در میان بیماری همه گیر COVID-19 است. اگرچه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک می گویند که آنها تلاش های خود را برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست بهداشتی افزایش داده اند ، اما گسترش این نوع محتوا هنوز هم به عنوان یک مشکل شناخته می شود. به بیماری همه گیر و جلوگیری از واکسیناسیون آمریکایی ها . این سازمان از شرکت های رسانه های اجتماعی و همچنین افراد می خواهد تا در مبارزه با اطلاعات نادرست بهداشتی کمک کنند.

“مورتی در گزارشی گفت:” به عنوان ژنرال جراح ، كار من كمك كردن به مردم است كه در سلامت و سلامت بمانند و بدون محدود كردن گسترش اطلاعات نادرست بهداشتی ، زندگی آمریكا در معرض خطر است. ” “از شرکت های فن آوری و رسانه های اجتماعی که باید تلاش بیشتری برای رفع شیوع سیستم عامل های خود انجام دهند ، تا شناسایی و جلوگیری از به اشتراک گذاشتن اطلاعات نادرست ، مقابله با این چالش نیاز به یک رویکرد تمام جامعه دارد ، اما برای مدت طولانی حیاتی است. سلامتی موقتی ملت ما. “

روز یکشنبه در سی ان ان ، مورتی مسئولیت اطلاعات نادرست را در شبکه های اجتماعی به گردن گرفت.

” این سیستم عامل ها باید تشخیص دهند که آنها در افزایش سرعت و مقیاسی که اطلاعات غلط در آن گسترش می یابد ، “مورتی گفت.

مورتی همچنین روز پنجشنبه در جلسه توجیهی در کاخ سفید در مورد مشاوره صحبت کرد. در آن جلسه توجیهی ، جن پسکی ، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت که حدود دوازده نفر وجود دارند که ۶۵ درصد از اطلاعات غلط واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند. به نظر می رسد این آمار از گزارش ماه مه منتشر گردیده توسط مرکز مقابله با نفرت دیجیتال منتشر گردیده است.

پساکی روز پنجشنبه نیز به طور خاص فیس بوک را صدا کرد و گفت که دولت پست های مشکل دار را برای غول رسانه های اجتماعی پرچم گذاری می کند.

پسکی گفت: “حدود ۱۲ نفر هستند که ۶۵٪ اطلاعات غلط ضد واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تولید می کنند ، همه آنها در فیس بوک همچنان فعال هستند ، حتی برخی از آنها حتی در سیستم عامل های دیگری که فیس بوک دارد نیز ممنوع است.” ] فیس بوک گفت که بیش از ده صفحه ، گروه و حساب از برخی از افرادی که Psaki در جلسات مطبوعاتی ذکر کرده حذف گردیده است. این شبکه اجتماعی اعلام کرد که بیش از ۱۸ میلیون قطعه اطلاعات غلط COVID-19 نیز از بین رفته است.

“ما با کارشناسان دولت ، مقامات بهداشتی و محققان همکاری کرده ایم تا علیه اطلاعات غلط COVID-19 و واکسن ها برای محافظت از مردم اقدامات تهاجمی انجام دهیم. سلامتی ، “سخنگوی فیس بوک در بیانیه ای گفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت