بهترین کلوپ اصلاح برای سال ۲۰۲۱: کلوپ تراش دلار ، هری و موارد دیگر

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر هنوز همه تیغ های خود را در داروخانه خریداری می کنید ، از دست می دهید. شما می توانید با چوب اصلاح محصولات با کیفیت بالاتر را بصورت آنلاین و با قیمت پایین دریافت کنید. اشتراک تراشیدن کلوب به طور معمول به شما امکان می دهد نوع برنامه و دفعات حمل و نقل را که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند انتخاب کنید.

نه تنها این ، بلکه بیشتر این خدمات فقط به تیغ محدود نمی شود – سایر ملزومات اصلاح ، مانند ژل اصلاح ، کره اصلاح ، شستشوی بدن و محصولات پس از اصلاح برای پوست های حساس اغلب بخشی از معامله هستند. Dollar Shave Club ، Billie با افزودن لوازم جانبی مانند کرم و ژل اصلاح ، اشتراک های اشتراک گذاری هری و سایر افراد به دنبال ارائه ارزش بیشتری به شما نسبت به آنچه قرار بود تنظیم کنید برای تیغ برند مورد علاقه خود در Amazon مشترک شوید و صرفه جویی کنید.

و تصور نکنید که یک باشگاه اصلاح فقط به بچه ها محدود می شود. به هر حال ، زنان نیز اصلاح می کنند ، و بسیاری از این خدمات محصولی را ارائه می دهند که هم به مردان و هم به مردان احتیاج دارد.

آیا می خواهید ریش تراش یکبار مصرف داروخانه خود را برای اشتراک تیغ ماهیانه خالی کنید؟ این راهنما به شما کمک می کند بهترین چوب اصلاح را انتخاب کنید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین محصولات مراقبت از پوست برای مردان برای سال ۲۰۲۱

Dollar Shave Club

یکی از اصلی ترین خدمات اشتراک تیغ ، معروف به ویدئوی ویروسی ۲۰۱۲ ، Dollar Shave Club برای اصلاح روزانه شما سه گزینه تیغ ارائه می دهد: دو تیغه ، چهار تیغه و شش تیغه. همه برای تیغه های تعویض و برای یک بار هزینه دسته کمتر از ۱۰ دلار در ماه هستند.

مارک Dollar Shave فقط به عنوان یک مارک مشترک اشتراک تیغ شروع به کار کرد و اکنون به چندین سری از محصولات نظافت مردانه از جمله مراقبت از پوست ، مو گسترش یافته است. مراقبت ، عطر ، دئودورانت ، اصلاح و مراقبت از دهان و دندان.

برای اولین سفارش شما ، Dollar Shave Club از شما می خواهد که یک بسته استارتر تهیه کنید ، که شامل دو بارگیری مجدد کارتریج ، یک دستگیره و کره اصلاح به قیمت ۵ دلار است. پس از دو هفته ، شما به طور خودکار از چهار کارتریج ریش تراش حمل می کنید و کره را با قیمتی در حدود ۲۵ دلار (اگر محصولات اضافی اضافه کنید) اصلاح کنید. شما می توانید کیت استارت Dollar Shave و محموله های مجدد خود را بصورت سفارشی تنظیم کنید که شامل شستشوی بدن ، شستشوی صورت ، شامپو ، خمیر دندان و مسواک نیز باگردید.

اگرچه مارک Dollar Shave برای آقایان طراحی گردیده است ، من باشگاه Dollar Shave Club را خریداری و استفاده کرده ام تیغ های تیغ در گذشته و آنها به خوبی برای پاها و زیر بغل های من کار کرده اند.

هری

تمرکز هری بر روی سادگی ، سبک و کار با کیفیت بالاتر برای محصولات اصلاح و نظافت خود است. فقط دو دستگیره برای انتخاب تیغ های مردانه آنها وجود دارد و یک نوع کارتریج ریش تراش. دسته وینستون آن فلزی است و دسته های لاستیکی بدون لغزش با قیمت ۲۰ دلار است. با پرداخت ۹ دلار ، می توانید Truman را تهیه کنید که دارای پوشش لاستیکی است و در رنگ های نارنجی ، سرمه ای و سبز وجود دارد.

مانند کلوپ تراش دلار ، هری دارای یک بسته ضروری برای شروع آرایش با ۵ دلار است که همراه با یک کارتریج تیغ و ژل اصلاح. با اشتراک در کلوب تراشیدن هری ، بسته به تعداد دفعات اصلاح خود ، هر دو ، سه یا پنج ماه هشت کارتریج جدید با قیمت ۱۵ دلار (به علاوه ژل اصلاح با هزینه اضافی ۶ دلار) دریافت می کنید.

علاوه بر تیغه ها ، هری همچنین فروش می کند شستشوی صورت ، مومیایی بعد از اصلاح ، صابون و سایر موارد مراقبت از بدن.

ص. من همچنین از تیغ های آنها با نتایج خوب اصلاح استفاده کرده ام. اگر شما واقعاً یک تیغ زنانه برای پاهای شاد می خواهید ، هری صاحب مارکی به نام Flamingo است که آنها را می فروگردید ، اما جعبه های اشتراک ارائه نمی دهد.

بیلی

جاه طلبی بیلی به عنوان یک کلوغ اصلاح ، تهیه تیغ های زنانه با کیفیت و محصولات مراقبت از بدن است که هزینه آنها بیشتر از مردان نیست. محصولات مراقبت شخصی و تراشیدن زنان معمولاً مشمول “مالیات صورتی” می شوند ، به این معنی که هزینه آنها بیشتر به این دلیل است که برای زنان به بازار عرضه می شود. این پنج تیغه دارد و یک نوار صابون زغالی در اطراف تیغه ها دارد تا به راحتی تیغ را برای لغزش راحت اصلاح کند. این شرکت سپس ماهانه چهار کارتریج تعویض (یا هر فرکانسی که برای تهیه مجدد پره تیغه انتخاب می کنید) برای شما ارسال می کند که ۹ دلار نیز هزینه دارد. بیلی همچنین لوسیون بدن ، کرم شستشوی بدن و اصلاح را به فروش می رساند.

آنچه من به خصوص در مورد این شرکت دوست دارم این است که با مبارزات انتخاباتی خود برای اصلاح موهای بدن ، موهای بدن زنان را جشن گرفته و عادی می کند. هر کسی می تواند عکسی از موهای بدن خود ارسال کند و شما می توانید عکس های دیگران را که در آن مشارکت داشته اند مشاهده کنید. در جامعه ای که غالباً هر نوع نقص جسمی را در زنان به وجود می آورد ، صریحاً طراوت بخش است.

Bevel

تراشیدن موهای درشت صورت دشوار است ، اما موهای پیچیده یا مجعد حتی سخت تر است. کیت اصلاح بول با توجه به رنگ مردان در نظر گرفته گردیده است تا نیازهای خاص پوست و اصلاح آنها را برطرف کند.

کیت اصلاح آنچه را که می خواهید در یک آرایشگاه مشاهده کنید تقلید می کند ، با برس اصلاح ، روغن پوست ، کرم اصلاح و مومیایی پس از اصلاح همه این محصولات پوستی دارای روغن های مرطوب کننده هستند تا از برجستگی ، سوختگی ریش تراش و موهای روی صورت و گردن شما جلوگیری کنند.

وقتی صحبت از ریزش موی واقعی می شود ، به جای کارتریج چند تیغه ، شما از تیغ ایمنی تک تیغه استفاده می کنید. کیت کامل ۷۶ دلار است و Bevel دوباره پره های تیغ ، روغن ، کرم اصلاح و مرهم را برای شما ارسال می کند.

تدارکات

برای مردانی که عاشق تراشیدن تیغ ​​مستقیم هستند یا فقط خود را کمی هیپستر می دانند ، تیغ تأمین وجود دارد. این تیغ ​​براق تک لبه از فولاد ضد زنگ درجه هوافضا ساخته گردیده است و از تیغه هایی به سبک انژکتوری استفاده می کند که تعویض آنها آسان است. طراحی منحصر به فرد آن باعث می شود تا از تیغ ایمنی معمولی جدا باگردید. اوه ، و این تیغ ​​با کیفیت بالا دارای ضمانت ۱۰۰ ساله است.

چرا بله ، البته یک مجموعه شروع کننده وجود دارد. این شامل دسته تیغ با تیغه های شش ماهه ، حالت اصلاح استاندارد ، برس اصلاح ، کرم اصلاح و پس از اصلاح با قیمت ۱۳۵ دلار است. فقط برای تیغ ، ۷۵ دلار است و تیغه های جدید ۶ تیغه برای ۸ تیغه است – که به گفته این شرکت تا ماه ها دوام خواهد آورد.

مانند Bevel ، تیغ تک لبه Supply نیز به گونه ای طراحی گردیده است که تحریک پوست ، برجستگی های تیغ ، داخلی مو و تیغ سوخته. طراحی منحصر به فرد و با کیفیت بالا به آن کمک می کند تا از تیغ ایمنی معمولی جدا شود.

بله ، این قیمت ها بسیار زیاد است ، اما Supply به شما یک آزمایش ۱۰۰ روزه را می دهد. اگر پس از امتحان آن را دوست ندارید ، می توانید بازپرداخت کنید.

Supply همچنین چند مورد اضافی را به فروش می رساند. با ۳۹ دلار ، می توانید یک کیف چرمی زیبا ، هر چند زائد تهیه کنید.

آه ، بله ، ژیلت. شرط می بندم شما در زندگی خود از یکی از تیغ های آن استفاده کرده اید. در پاسخ به همه این اشتراک های تیغ که در سال های اخیر ظاهر گردیده است ، ژیلت همچنین کلوپ اصلاح خود را برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه ارائه می دهد.

اشتراک تراشیدن برای مردان سه کیت استارتر ارائه می دهد: و دو بار شارژ مجدد تیغه

 • Mach3 – 8 دلار برای یک دسته تیغ و هشت کارتریج ریش تراش + ۱۰ دلار برای چهار بار شارژ مجدد
 • Planet Kind – 20 دلار برای یک ریش تراش و هشت بار پر کردن تیغه
 • این قیمت ها در واقع با آمازون قابل رقابت است ، حداقل برای برخی از محصولات ، و همه شارژ مجدد ژیلت در آمازون مشترک گردیدن و ذخیره نیست. اگر واقعاً می خواهید با تیغ های خود آن را “تنظیم کنید و فراموشش کنید” ، Gillette On Demand معامله بدی نیست.

  اوه ، و برای خانم ها ، می توانید تیغ ونوس ژیلت را به سفارش خود تهیه کنید. با پرداخت ۷ دلار ، یک دسته رایگان ، یک کارتریج تیغه ای ، به علاوه ژل دوش و یک قلاب دوش دریافت خواهید کرد. شارژ مجدد – که شامل چهار کارتریج نیز می باگردید – ۱۸ دلار قیمت دارد. می توانید برای دریافت مجدد آن هر ماه ، هر سه ماه یا هر شش بار ثبت نام کنید.

  اشتراکات آنلاین بیشتر

  پوشش بیشتر نظافت

  اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س questionsال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت