بهترین تحویل غذای سگ برای سال ۲۰۲۱

2021-07-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر پدر و مادر حیوان خانگی هستید ، یکی از مهمترین تصمیماتی که می گیرید این است که آنها روز به روز چه می خورند. و اگر در حال سفارش لوازم سگ به صورت آنلاین هستید ، مطمئناً می خواهید بهترین خدمات تحویل غذای سگ را برای دوست خزدار یا موی خود پیدا کنید. مشکل این است که ، با وجود گزینه های زیادی برای خرید آنلاین همه چیز – از جمله غذای سگ – یافتن گزینه مناسب برای همراه چهار پا و نیازهای غذایی آنها چالش برانگیز است.

جای تعجب نیست که سال گذشته منجر به رونق فروشندگان آنلاین عرضه حیوانات خانگی و تحویل غذای سگ گردیده است. تحویل غذای حیوانات خانگی یک صنعت کاملاً رقابتی است و به نظر می رسد گزینه های آنلاین آنلاین بیشتری برای خرید غذای سگ نسبت به نژادهای سگ وجود دارد. از پیشنهادات و مواد تشکیل دهنده گرفته تا مواد افزودنی موجود ، این لباس های تحویل غذای سگ واقعاً دامنه گسترده ای دارند ، به همین دلیل ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین خدمات تحویل غذای سگ را برای شما در سال ۲۰۲۱ پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین خوراك های سگ لذیذ برای خرید آنلاین

قبل از اینكه در غذای مخصوص سگ غوطه ور شویم ، باید بدانید كه گزینه های غذای سگ در سال ۲۰۲۱ فراتر از لهجه خشک یا كنسرو است. مخلوط های سفارشی ، غذای تازه سگ ، غذای خام سگ و غذای سگ در خانه وجود دارد. اساساً ، یک شرکت تحویل غذای سگ در آنجا وجود دارد که می تواند نیازهای غذایی هر سگ را تأمین کند.

بیشتر خدمات تحویل غذای تازه سگ از مواد طبیعی استفاده می کنند و بسیاری از آنها می توانند متناسب با نیازهای توله سگ شما باشند. در بسیاری از موارد ، می توانید غذای سگ را بصورت آنلاین خریداری کنید که با استفاده از یک متخصص تغذیه دامپزشکی و بدون مواد پرکننده “ضد تغذیه” مانند ذرت ، گندم ، سویا یا مواد نگهدارنده مصنوعی تهیه گردیده باگردید. بسیاری از گزینه های غذایی تازه ، فرآوری نگردیده سگ و حتی گزینه های غذای خام سگ برای بهترین حیوانات خانگی و کسانی که همراه سگ خود را در یک رژیم غذایی خاص نگه می دارند ، وجود دارد.

ممکن است بخواهید در رابطه با دامپزشک یا تحقیقات در مورد نژاد ابتدا تصمیم بگیرید کدام نوع رژیم سگ برای حیوان خانگی شما مناسب است. آیا می خواهید به عنوان مثال غذای خام سگ خود را سرو کنید؟ شاید غذای بدون دانه و مرطوب سگ یا لگن خشک خشک ترین معنی را داشته باگردید. آیا برای توله سگ یا سگ بزرگسال غذا لازم دارید؟ آیا می خواهید به آنها غذای سگ خانگی بدهید؟ یا کنسرو خوب است؟ حتی عمیق تر از این موارد است: شاید سگ شما سیب زمینی شیرین ، مرغ ، گوشت گاو ، طعم دهنده های ماهی یا غذای تازه سگ را که با برنج قهوه ای درست می شود ترجیح می دهد. برخی از سگ ها حساسیت دارند ، بنابراین خدمات تحویل وعده های غذایی سگ وجود دارد که این امر را نیز به خود اختصاص خواهد داد. تمام این عوامل را می توان با خدمات اشتراک غذای سگ برای یک پدر و مادر حیوان خانگی متمرکز بر تغذیه که به دنبال دریافت بهترین کیفیت غذای سگ در خانه است ، برطرف کرد.

مطمئناً ما در اینجا نیستیم تا اظهارات گسترده ای درباره بهترین نوع غذای سگ ارائه دهیم – این را به متخصصان می سپاریم – بلکه گزینه های خود را برای خرید آنلاین غذای سگ ارائه می دهیم. وقتی تعیین کردید کدام نوع چو برای بهترین دوست شما بهترین است ، می توانید سرویس تحویل را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت داشته باگردید.

همچنین در مورد هزینه تحویل غذای سگ ملاحظاتی باید در نظر گرفته شود. همانطور که حدس زده اید ، برخی از این خدمات غذای مخصوص سگ های لذیذ گران تمام می شوند ، اما برخی از خدمات تحویل غذای سگ ارزان قیمت نیز وجود دارد که باز هم کیفیت عالی را ارائه می دهند – برخی از آنها از ۱ دلار در روز شروع می کنند. اگر می دانید کجا را جستجو کنید معاملات بزرگی در زمینه تحویل غذای سگ نیز وجود دارد (نگران نباشید ، ما این کار را می کنیم). این گزینه های خدمات تحویل غذای تازه سگ ها را با دقت بخوانید ، از جمله Spot و Tango ، Chewy و NomNomNow ، تخفیف های سفارش برای اولین بار – مقداری تا ۵۰٪ تخفیف از کل سبد خرید یا سفارش اول شما.

بنابراین ، برای سگ های پرخور ، سگ های رژیمی ، سگهای مسن ، سگهای جوان ، سگهای بزرگ و سگ کوچک شما نیز: اینها بهترین خدمات تحویل غذای سگ و اشتراک غذای خانگی هستند. توجه داشته باشید که ما شخصاً از همه خدمات ذکر گردیده استفاده نکرده ایم. تعیین ما براساس اختلافات مشخص گردیده در زیر و پیشنهادات خاص هر یک است. با توجه به این ، اینها پیشنهادهایی است که می توانیم براساس تحقیقات خود به خانواده و دوستان خود ارائه دهیم. ما همچنان به صورت دوره ای این لیست را به روز می کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس تحویل کیت غذا برای سال ۲۰۲۱: تازه ، آشپز خانگی ، پیش بند آبی

گری جرارد اوتن / اسپوت و تانگو

این سرویس تحویل غذای سگ برای صاحب سگ متبحر است که همه چیز در مورد وعده های غذایی از مزرعه به میز و سلامت و رفاه سگ آنها است. غذای تازه سگ های اسپات و تانگو در درجه انسانی از مواد محلی پرورش یافته در نیویورک ، به صورت دسته های کوچک و بدون افزودنی مصنوعی ، مواد نگهدارنده یا مواد پرکننده ، تهیه می شوند. با این استانداردها ، جای تعجب نیست که در لیست بهترین تحویل غذای سگ در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

دستور العمل های غذای تازه سگ توسط متخصصان تغذیه دامپزشکی تهیه گردیده و در بسته بندی های متناسبی ارائه می شود (با توجه به وزن ، سن و سبک زندگی توله سگ تعیین می شود) برای شادابی در خلاuum مهر و موم گردیده اند. غذای سگ به صورت منجمد می رسد و فقط باید قبل از سرو کردن ، یخ زدایی شود. هر پدر و مادر حیوان خانگی ۵۰٪ تخفیف در اولین سفارش غذای سگ خود را دریافت می کنند و یک دوره آزمایشی دو هفته ای دارند تا آزمایش کند که آیا این سرویس تحویل غذا جواب می دهد. اگر در آن بازه زمانی تصمیم به انصراف بگیرید ، پول خود را پس خواهید گرفت.

فرکانس و قیمت گذاری : تحویل هفتگی ؛ بسته به وزن ، سن و نژاد سگ شما برای هر وعده غذایی و بالاتر ۲ دلار. می توانید ۵۰٪ تخفیف در اولین جعبه غذای تازه سگ خود را با کد تبلیغاتی CNET50 بگیرید.

یکی دیگر از خدمات تحویل غذای تازه سگ ، این استارتاپ محبوب انتخاب ساده ای برای لیست بهترین غذای حیوانات خانگی برای سفارش آنلاین بود.

سگها نیازهای غذایی منحصر به فردی دارند و The Farmer's Dog دریافت می کند: شما برای مثال به Chihuahua همان مقدار غذای سگ را نمی دهید که برای نیوفاندلند تغذیه کنید ، به همین دلیل سگ کشاورز یک پروفایل شخصی و رژیم غذایی برای سگ شما بر اساس نژاد ، سن ، سطح فعالیت ، وزن ایده آل و حساسیت ها است. این سرویس همچنین در صورت لزوم برنامه غذایی سگ شما را تنظیم می کند. سگ Farmer's Dog از مواد اولیه درجه یک انسانی (مانند دانه های چیا و روغن ماهی) برای ایجاد وعده های غذایی آسان و آماده برای سگ شما استفاده می کند – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بسته را باز کنید و اجازه دهید پوچ شما در آن حفاری کند. [۱۹۶۵۹۰۰۳] تعداد دفعات و قیمت: تعداد دفعات ایده آل تحویل غذا را بین هر دو تا ۱۲ هفته انتخاب كنید. ۱۶ تا ۹۰ دلار در هفته بر اساس اندازه سگ. Farmer's Dog 60٪ تخفیف برای اولین خرید شما را نیز ارائه می دهد.

کاملاً پذیرفته گردیده است که غذای تازه برای شما بهتر از غذای فرآوری گردیده است و بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی معتقدند که این مورد در مورد غذای خانگی نیز صدق می کند. اگر ترجیح می دهید به دوستان پشمالوی خود غذای تازه بدهید ، Nom Nom نزدیکترین غذایی است که می توانید به غذای خانگی سگ تحویل درب منزل برسید. این شرکت غذای حیوانات اهلی حیوانات خانگی کاملاً تقسیم گردیده و ساخته گردیده از مواد با کیفیت رستوران و متناسب با اندازه ، سن و وزن سگ شما را برای شما به عنوان یکی از بهترین خدمات تحویل غذای سگ برای سال ۲۰۲۱ انتخاب می کند.

Nom Nom در حال حاضر ارائه می دهد چهار دستور العمل غذای حیوانات خانگی تازه برای سگها و دو مورد دیگر برای گربه ها ، و همچنین مکمل ها و خوراکی ها. سایر شرکت های تولید غذای تازه سگ ، وعده های غذایی را در ظروف فله ای ارسال می کنند که ممکن است نامرتب باگردید ، اما نام نوم آنها را به صورت جداگانه بسته بندی می کند تا در زمان صرف غذا سر و صدایی کمتری ایجاد کند. ۴۹ تا ۳۲۸ دلار در ماه برای سگ ها ، بسته به اندازه سگ. برنامه غذایی برای گربه ها بین ۲۴۵ تا ۲۵۶ دلار است. اکنون ثبت نام کنید و ۵۰٪ در اولین سفارش خود صرفه جویی خواهید کرد.

اگر به دنبال آن هستید یک غذای ارزان قیمت سگ که هنوز هم برشی بالاتر از لرزشی است که در فروشگاه های مواد غذایی پیدا خواهید کرد ، Pet Plate شایسته یک نگاه دقیق است. با شروع برنامه از حداقل ۱ دلار در روز ، Pet Plate دستورالعمل های متعادل غذای تازه سگ را با تمام مواد مغذی مناسب برای یک رژیم غذایی مناسب ، طراحی گردیده توسط دامپزشکان ارائه می دهد.

این شرکت از گوشت USDA و غذای تازه برای ایجاد وعده های غذایی کاملاً پخته و متناسب برای تغذیه توله سگ استفاده می کند ، بنابراین تمام والدین حیوانات خانگی باید ظرف را باز کرده و غذای سگ خود را در آن بشورند. چهار دستور العمل مختلف برای غذای تازه سگ وجود دارد – مرغ ، گوشت گاو ، بوقلمون و گوشت بره – و اگر سگ شما ترجیح می دهد غذای خود را گرم کند می توانید غذا را در مایکروویو گرم کنید.

تعداد دفعات و قیمت: هفتگی برنامه های غذایی سگ بسته به سلامتی ، سن ، وزن و نژاد سگ شما فقط از ۱ تا ۱۹ دلار در روز شروع می شود. در حال حاضر می توانید ۵۰٪ تخفیف در اولین سفارش غذا و غذای خود را هنگام پرداخت صرفه جویی کنید.

اگر اینگونه باگردید بزرگترین انتخاب غذای سگ که به دنبال آن هستید ، Chewy اساساً آمازون محصولات حیوانات خانگی است. این خرده فروش آنلاین طیف گسترده ای از غذاها مانند غذای خشک سگ خشک ، توله سگ های درجه یک انسان ، غذای سگی و سایر وسایل را برای انواع حیوانات – نه فقط سگ ها – حمل می کند. با حمل و نقل و اشتراک خودکار غذاها و ملزومات خانگی خود ، دیگر هیچ نگرانی از بابت اتمام لگن زدن – یا پد گلدان یا داروی کرم قلب یا هر چیز دیگری وجود ندارد ، و در صورت تمایل ۵ تا ۱۰ درصد در مارک های انتخابی صرفه جویی خواهید کرد. ورود به سیستم. Chewy همچنین به دلیل سطح بالای مشتری خدمات خود ، که بصورت آنلاین ۲۴/۷ در دسترس است ، شناخته می شود. اگر از هر نوعی به لوازم حیوانات خانگی نیاز دارید ، احتمال زیادی وجود دارد که در Chewy موجود باگردید.

فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس خود را انتخاب کنید. قیمت گذاری به محصولاتی که سفارش می دهید بستگی دارد. ۳۰٪ تخفیف برای اولین بار سفارش و ارسال رایگان با هر سفارش بیش از ۴۹ دلار.

مانند Chewy ، PetFlow یک بازار آنلاین است که به همه چیز حیوانات خانگی اختصاص دارد ، نه فقط غذای حیوانات خانگی . این غذا برای گربه ها و سگ ها مناسب است و شما می توانید کالاهایی از جمله غذای تازه ، خشک یا کنسرو گردیده سگ را به صورت خودکار بر اساس یک برنامه تکرار گردیده انتخاب کنید تا هرگز کمبود غذا ، خوراکی یا سایر وسایل فیدو را نداشته باشید. تمام مارک های مورد علاقه خود را از غذای خشک ، کنسرو و سایر محصولات حیوان خانگی تهیه کنید. بعلاوه ، برای هر سفارش حمل گردیده ، PetFlow یک کاسه غذا به پناهگاه های حیوانات اهدا می کند ، بنابراین خریدی است که شما و سگتان می توانید از آن احساس خوبی داشته باشید.

فرکانس و قیمت گذاری: فرکانس ایده آل خود را از هر دو تا ۱۶ انتخاب کنید هفته ها قیمت به محصولاتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. با ۱۵٪ تخفیف از اولین سفارش یا ۳۰٪ تخفیف از اولین سفارش خود را با کد تبلیغاتی AUTO30 امتحان کنید.

BoxDog

BoxDog را به عنوان یک فکر کنید اشتراک غذاهای سرگرم کننده و لوازم جانبی برای چهار پا. این جعبه ها که هر سه ماه یکبار تهیه می شوند ، حاوی چهار سطل میان وعده غذای دست ساز سگ (کلوچه ، جویدن و موارد دیگر) ، یک مورد وگان برای مراقبت از پوست و دو مورد از لیست وسایل سگ ، اسباب بازی و اسباب بازی است. از بین انتخاب اسباب بازی های لاستیکی یا مخمل خواب دار ، کت های گرم سگ یا باند های شیک انتخاب کنید. شما همچنین می توانید خوراک ها و اسباب بازی های منحصر به فرد سگ از جمله سیگار برگ سگ یا “پوپاریلوس” ، کوکی های سگ بیکن کره بادام زمینی یا یک کوله پشتی سگ بخرید. می تواند یک اسباب بازی اضافی یا یک قطعه لباس سگ را فقط با ۱۰ دلار در هر جعبه اضافه کند. اگر همین الان سفارش دهید ، BoxDog یک هدیه ۴۰ دلاری در اختیارتان قرار می دهد.

غذای یکشنبه ها برای سگ ها

ما می دانیم ، می دانیم. این خیلی خوب به نظر می رسد. شاید اینگونه باگردید اما اگر به دنبال خراب کردن Spot در زمان صرف غذا هستید ، این مارک غذای مخصوص تولید سگ توسط دامپزشکان راهی برای انجام آن است. یکشنبه ها با استفاده از گوشت USDA که برای حفظ مواد مغذی خشک گردیده و مواد افزودنی نظیر گندم ، ذرت ، سویا یا گلوتن اضافه نمی شوند ، مانند گوشت تند تهیه می شوند. یک کیسه ۴۰ اونسی ۷۵ دلار قیمت دارد که ارزان نیست ، اما اگر مشترک بارهای ماهیانه شوید ۲۰٪ پس انداز خواهید کرد.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت