WWE Money in the Bank 2021: زمان شروع ، نحوه تماشا و NBC Peacock

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 20210709-mitb-thumb-date-b0bcd1f4cf64a0efb1ca20df6748741f

WWE

آخرین رویداد پرداخت به ازای هر بازدید WWE که در مقابل جمعیت زنده برگزار گردید WrestleMania – و قبل از آن ، اتاق حذف در مارس گذشته بود. بنابراین این واقعیت که مخاطبان زنده بازگشته اند و Money in the Bank در مقابل جمعیت ظرفیت واقعی افراد واقع خواهد گردید ، خود دلیل برای تماشای آن است.

البته این تنها دلیل نیست. در این نمایش دو مسابقه نردبان Money in the Bank وجود دارد ، یکی برای زنان و دیگری برای مردان ، که در آن برنده در هر زمان که انتخاب می کند ، یک عنوان کسب می کند. در رویداد اصلی ، رومن رینز در یک مسابقه که مطمئناً خوب خواهد بود ، از قهرمانی جهانی خود در برابر اج دفاع می کند.

شارلوت فلیر در جنبه خام همه چیز ، رئا ریپلی را برای مسابقات قهرمانی زنان خام به چالش می کگردید و کوفی کینگستون برای مسابقات قهرمانی WWE بابی لشلی شلیک می کند. .

نحوه تماشای: Peacock، WWE Network

همانطور که احتمالاً تاکنون می دانید ، Peacock خانه جدیدی است که برای WWE در هر بازدید مشاهده می کند. شبکه WWE در اصل به سرویس پخش تلویزیونی NBC's Peacock مهاجرت کرده است و آنجاست که برای تماشای Money in the Bank 2021 خواهید رفت. طاووس دارای سه طبقه است: رایگان ، حق بیمه و حق بیمه Plus. برای تماشای محتوای WWE ، به یک اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که شما ۵ دلار در ماه پس می گیرید ، کمتر از ۱۰ دلار برای شبکه WWE.

اگر خارج از ایالات متحده باشید ، به طور معمول Money in the Bank 2021 را در شبکه WWE مشاهده خواهید کرد.

زمان شروع

پول در بانک در ۱۸ ژوئیه در Fort Worth ، Dickies Arena تگزاس انجام می شود. برای کسانی که بلیط زنده ندارند ، از ۵ pm شروع می شود. PT / 8 بعد از ظهر ET . طرفداران درگیر در سراسر حوض باید دیر بیدار بمانند ، زیرا نمایش در ساعت ۱ بامداد به وقت انگلیس آغاز می شود. در استرالیا ، پول در بانک از ۱۰ صبح AEST آغاز می شود.

کارت بازی

  • قهرمانی جهانی: رومن سلطنت (ج) در مقابل اج.
  • قهرمانی دبلیو دبلیو ای: بابی لشلی (ج) در مقابل کوفی کینگستون.
  • پول مردان در مسابقه بانک: ریدل در مقابل درو مکینتایر در مقابل ریکوشت در برابر جان موریسون در برابر بیگ ای در مقابل کوین اونز در مقابل شینسوکه ناکامورا در مقابل ست رولینز. در مقابل الکسا بلیس در برابر نیکی کراس
  • قهرمانی زنان خام: ریا ریپلی (ج) در مقابل شارلوت فلیر.
  • قهرمانی تیم برچسب خام: AJ Styles and Omos (c) در برابر The Viking Raiders.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت