WWE Money in the Bank 2021: به روزرسانی های زنده ، نتایج و رتبه بندی مسابقات

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت نیکی کراس برنده پول در بانک گردید نیکی "تقریباً یک ابرقهرمان" کراس آسوکا ، ناتالیا ، تامینا ، الکسا بلیس ، لیو مورگان ، نائومی و زلینا وگا را شکست داد تا زنان بانوان را در مسابقه بانک پیروز شود. معلوم گردید که هوش ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

نیکی کراس برنده پول در بانک گردید

نیکی “تقریباً یک ابرقهرمان” کراس آسوکا ، ناتالیا ، تامینا ، الکسا بلیس ، لیو مورگان ، نائومی و زلینا وگا را شکست داد تا زنان بانوان را در مسابقه بانک پیروز شود. معلوم گردید که هوش بزرگترین ابرقدرت از همه است: نیکی در حالیکه شش زن دیگر ، در دو طرف سه نردبان قرار گرفته اند ، همانطور که در زیر می بینید ، پیروز گردیدند و برای این پرونده دعوا کردند. او بدون اینکه مورد توجه قرار بگیرد ، کیف را برید و برنده گردید.

حضور الکسا بلیس به طور حیرت انگیزی آشفته بود. لحظاتی از مسابقه ، Bliss سعی کرد تا با استفاده از جادو کیف را پایین بیاورد اما با یک Suplex آلمانی از Asuka قطع گردید. بعداً ، بلیس و وگا همزمان از نردبان بالا رفتند اما بلیس با هیپنوتیزم کردن ویگا را از رسیدن به پرونده بازداشت. سرانجام ، همه زنان سعادت را زیر یک دسته نردبان به خاک سپردند.

نیکی کراس یک ابرقهرمان زیبا را به خود جلب کرد و از نردبان پرید تا بقیه زنان را که به طور مشهودی در وسط حلقه جمع گردیده بودند ، صاف کند.

در همین حال ، ناتالیا و تامینا اغلب به عنوان اسپویلر بازی می کردند و بسیاری از تلاش های شرکت کنندگان برای صعود به پرونده را متوقف می کردند. جمعیت به آن وارد گردیده بودند – که گفته می شود ، آنها از تامینا و ناتالیا متنفر بودند ، زیرا قهرمانان برچسب به طور مداوم غوغا می کردند.

نائومی همچنین درخشش زیادی پیدا کرد ، هنگامی که لیو مورگان را به وگا زد ، که در یک نردبان پراکنده گردیده بود ، برچسب های کوچک را دو برابر کرد و به یک بمب قدرتمند ستمکار برخورد کرد. اوچ.

امتیاز: ۳٫۲۵ ستاره. همه زنان سخت کار کردند و مطمئناً برخی از شیرین کاری های وحشی که انتظار داشتید با بازی Money در مسابقات بانکی داشته باشید وجود داشت. اما این مسئله است: این همان چیزی است که انتظار داشتید. هیچ چیز بالاتر و فراتر از آن. این مسابقه همچنین فاقد قدرت ستاره بود. برای Tamina و Natalya یک مقدار غافلگیر کننده اوضاع وجود داشت ، اما جمعیت به ویژه برای هیچ کس ریشه نداشت.

نتایج Kickoff نمایش نتایج

پول در بانک حتی به درستی شروع نگردیده است و ما در حال حاضر قهرمانان جدیدی داریم. در مسابقه پیش نمایش pay-per-view ، T او Usos با غلبه بر Rey و Dominik Mysterio قهرمان مسابقات SmackDown Tag Team Championship گردید.

جیمی اوسو بعد از یک بازی ۱۱ دقیقه ای ری میستریو را سنجاق کرد. عجیب است که شاهد تغییر عناوین تیم برچسب در یک مسابقه Kickoff Show هستیم ، زیرا این امر می تواند اوج داستان جیمی و جی باگردید ، اما جمعیت از دیدن این تغییر خوشحال گردیدند.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت