بهترین تلویزیون ۶۵ اینچی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تلویزیون های ۶۵ اینچی به طور فزاینده ای در اکثر خانواده ها به گزینه ای محبوب تبدیل گردیده اند و اکنون از هر زمان دیگری مقرون به صرفه هستند. قیمت های فروش برای مدل های بودجه معمولاً زیر ۵۰۰ دلار افت می كنند و شما می توانید با كمتر از ۱۰۰۰ دلار یك تلویزیون ۶۵ اینچی واقعاً استثنایی تهیه كنید. از آنجا که تقریباً هر سازنده اصلی تلویزیون این اندازه را ارائه می دهد ، من ترجیح می دهم هنگام مقایسه همزمان تلویزیون های اینجا در CNET از صفحه نمایش های ۶۵ اینچی استفاده کنم. آنها خیلی بزرگ نیستند که اکثر اتاق های نشیمن را تصاحب کنند ، اما آنقدر بزرگ هستند که می توانند ویدیوی با کیفیت HDR و وضوح ۴K را به نمایش بگذارند.

لیست زیر نشان دهنده بهترین تلویزیون هایی است که من در آزمایشگاه آزمایش CNET بررسی کرده ام (برای سال ۲۰۲۱ ، این زیرزمین من ) است ، جایی که من مقایسه می کنم تلویزیون LED هوشمند ، تلویزیون QLED ، تلویزیون ۴K HDR ، تلویزیون Ultra HD و سایر گزینه های تلویزیون ۶۵ اینچی و آنها را در کنار یکدیگر لیست کنید تا ببینید کدام یک از آنها شایسته خرید هستند. در زیر آخرین توصیه های من با یادداشت های زیر است که باید بخاطر بسپارید.

  • آیا به دنبال سایز دیگری هستید؟ اتمام کنید: تلویزیون های ۳۲ اینچی ، تلویزیون های ۴۳ اینچی ، تلویزیون های ۵۵ اینچی و تلویزیون های ۷۵ اینچی .
  • بیشتر تلویزیون ها در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردیدند. مدل های جدید ۲۰۲۱ از بهار در دسترس قرار گرفتند. در صورت لزوم ، من بخشی از “چشم انداز ۲۰۲۱” را با هر آنچه در مورد جایگزینی این تلویزیون ها (تاکنون) می دانم آورده ام.
  • این لیست به صورت دوره ای به روز می شود.

بیشتر بخوانید: به چه اندازه تلویزیون نیاز دارم؟

سارا تیو / CNET

هیچ تلویزیونی که من تا به حال آزمایش کرده ام کیفیت این اندازه تصویر را برای این پول کم ارائه نمی دهد. سری TCL 6 2020 از کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود برخوردار است ، این امر به لطف فناوری mini-LED و کم نور گردیدن موضعی کاملاً آرایه ای است که به آن کمک می کند تا تقریباً در هر تلویزیون دیگری با این قیمت دایره داشته باگردید. این همچنین یک گزینه خوب برای گیمرها با حالت جدید THX است که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست زیاد است. به نظر می رسد که این کافی نیست ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ما است.

چشم انداز ۲۰۲۱: TCL می گوید این تلویزیون تا بیشتر سال ۲۰۲۱ در فروش باقی خواهد ماند. من انتظار ندارم که این تلویزیون جایگزین شود حداقل پاییز ، و ممکن است در کل سال بماند. TCL همچنین یک نسخه ۸K از سری ۶ را به فروش خواهد رساند ، اما فکر نمی کنم ارزش آن را داشته باگردید.

بررسی TCL 6-Series (2020 Roku TV) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

شما چه می گویید؟ شما فقط بهترین تلویزیون ۶۵ اینچی را می خواهید و می توانید هر آنچه را که می خواهید تهیه کنید؟ بفرمایید. در تست های من همزمان ، تلویزیون LG G1 OLED با کنتراست جهانی ، زاویه دید گسترده و یکنواختی عالی ، بهترین تلویزیونی است که من تاکنون بررسی کرده ام. به سختی تصویر LG CX را در زیر می زند و طراحی باریک تر و مناسب تری برای دیوار ارائه می دهد. اگر توانایی تهیه آن را دارید ، این تلویزیون ۶۵ اینچی است که می توانید دریافت کنید.

توجه داشته باشید که از ژوئن یافتن G1 با داشتن سهام کم یا در دسترس نبودن در اکثر بازرگانان دشوار است.

سری LG OLEDG1 ما را بخوانید مرور.

David Katzmaier / CNET

در حال حاضر برای صدها نفر کمتر از G1 بالا موجود است ، و با کیفیت تصویر تقریباً به همان اندازه خوب ، CX از سال ۲۰۲۰ انتخاب بهتری برای افرادی است که تلویزیون واقعا خوبی می خواهند اما پول برای سوزاندن ندارند. G1 در اندازه گیری های من کمی روشن تر بود و پردازش ویدئو کمی بهتر است ، اما تشخیص تفاوت بسیار سخت بود. تنها مزیت واقعی G1 سبک باریک بودن آن است ، اما CX کاملاً باریک است.

چشم انداز ۲۰۲۱: مدل جدید با نام C1 ، در حال حاضر با قیمت چند صد دستگاه بیشتر از CX در دسترس است. من هنوز بررسی نکردم برخی از ویژگی های جزئی جزئی و پردازش بهبود یافته را اضافه می کند اما من انتظار دارم کیفیت تصویر تا حد زیادی با CX یکسان باگردید.

بررسی سری LG OLEDCX ما را بخوانید.

دیوید کاتزمایر / CNET

به دنبال یک تلویزیون سطح بالا ۶۵ اینچ با کیفیت تصویر دیدنی و جذاب ، اما OLED نمی خواهید؟ Samsung QN90A بهترین شرط بندی شماست. این تلویزیون از فناوری QLED تقویت گردیده توسط mini-LED برای تصویر روشن تر از هر تلویزیون OLED استفاده می کند. کنتراست تماشایی OLED هنوز در تست های همزمان من پیروز گردید ، اما QN90A بیش از هر زمان دیگر نزدیک می شود. همچنین کمی ارزان تر از تلویزیون های OLED 2021 است ، اما ارزان تر از ۲۰۲۰ CX نیست.

بررسی سری Samsung QN90A (2021) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku بستر مورد علاقه ما برای پخش برنامه هایی مانند Netflix است ، و حتی بهتر است در این تلویزیون ۴K پخته شود. کیفیت تصویر در این تلویزیون ۶۵ اینچی TCL نمی تواند هیچ یک از مدل های بالا را از بین ببرد – وضوح ۴K و سازگاری HDR هیچ کمکی به تصویر نمی کند – اما برای اکثر افراد کاملاً مناسب است ، به خصوص با این قیمت .

بررسی سری ۴ TCL Roku TV (2021) را بخوانید.

گذشته از سری ۶ TCL در بالا ، این بهترین تلویزیون ۶۵ اینچی برای پولی که بررسی کردیم TCL دارای یک تصویر بهتر و سیستم HDTV هوشمند بهتر است بنابراین در کل یک تلویزیون برتر است ، اما گران تر است. اگر توانایی خرید سری ۶ را ندارید ، این Vizio انتخاب خوبی است

چشم انداز ۲۰۲۱: جانشین این تلویزیون سری MQ7-J است. روی کاغذ بسیار شبیه به نظر می رسد – تفاوت عمده در یک ریموت صدای جدید و انتخاب بیشتر اندازه است. در ژوئیه ارسال می شود و قیمت اولیه لیست به طور قابل توجهی بالاتر از نسخه ۲۰۲۰ است ، بسته به اندازه ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار بیشتر است.

بررسی Vizio M7-Series Quantum (2020) ما را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سری V Vizio گزینه مورد علاقه ما برای بودجه است تلویزیون روکو ۴ سری TCL در این اندازه. ما سیستم تلویزیون هوشمند روکو را بهتر دوست داشتیم (به نظر آشنا می رسد؟) ، اما سری V دارای مزایایی از جمله کنترل از راه دور بهتر با صدا و تنظیمات تصویر پیشرفته تر است. کیفیت تصویر بین این دو اساساً یکسان بود ، بنابراین اگر شما ترجیحی ندارید ، تهیه ارزانترین کیفیت منطقی است.

بررسی Vizio V655-J ما را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سامسونگ مارک تلویزیونی است که بیش از دیگران تلویزیون می فروگردید و یکی از محبوب ترین آن ها سری Q60A است. طراحی براق آن در مقایسه با تلویزیونهای دیگر موجود در این لیست برجسته است – اگرچه مدلهای OLED بسیار نازک حتی براق ترند – ویژگی ها و کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل های مقرون به صرفه مانند سری ۴ TCL ارائه می دهد ، و دارای مجموعه ای گسترده از اندازه ها تلویزیون های بالا همه مقادیر برتر هستند ، اما اگر تلویزیون سامسونگ می خواهید و توانایی خرید QN90A را ندارید ، این یک انتخاب عالی است.

بررسی سری Samsung Q60A (2021) ما را بخوانید.

سایر مواردی که می توانید در مورد خرید تلویزیون ۶۵ اینچی جدید بدانید

من کاملا مطمئن هستم که از هر یک از صفحه های تلویزیون بالا خوشحال خواهید گردید ، اما مجموعه جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باگردید ، بنابراین شاید شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید. این یک لیست سریع و کثیف است.

  • به نظر من بزرگتر بهتر است. تلویزیون های بزرگ ارزان تر از همیشه هستند و پول شما بهتر است برای اندازه صفحه نمایش بزرگتر به جای ارتقا جزئی در کیفیت تصویر صرف شود.
  • اگر سیستم تلویزیون هوشمند داخلی را با ویژگی های هوشمند دوست ندارید ، همیشه می توانید پخش جریانی رسانه را اضافه کنید. استفاده از آنها ارزان و آسان است و به روزرسانی های آنها بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند دارای رتبه برتر است. بهترین پخش کننده های رسانه را در اینجا مشاهده کنید .
  • بیشتر تلویزیون ها وحشتناک به نظر می رسند ، بنابراین ارزش دارد مجموعه جدید خود را با یک نوار صدا یا سیستم بلندگو دیگر جفت کنید. موارد خوب از حدود ۱۰۰ دلار شروع می شوند. بهترین نوارهای صوتی را اینجا ببینید .

حتی به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره خرید تلویزیون جدید و داشتن بهترین تجربه مشاهده بدانید.

توصیه ها و توصیه های تلویزیونی بیشتر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت