WWE Money in the Bank 2021: به روزرسانی های زنده ، قهرمانان جدید ، نتایج و رتبه بندی مسابقات

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت


WWE

یادداشت سردبیر: به نظر می رسد که طاووس در جریان مشکلات مالی با پول در بانک است. من در استرالیا از شبکه WWE این سریال را تماشا می کنم ، که در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد.

ما در نیمه راه پول در بانک ۲۰۲۱ هستیم و از قبل PPV قابل توجه بوده است. سرانجام این واقعیت این است که هواداران بازگشته اند ، اما قهرمانی قبل از شروع نمایش اصلی دست عوض کرد. ما در نمایشگاه KickOff قهرمانان تگ تیم SmackDown جدید را به دست آوردیم و ممکن است برنده مسابقه زنان پول در بانک شما را شگفت زده کند. به علاوه ، مسابقه قهرمانی WWE کمی متفاوت از آنچه انتظار داشتید پیش رفت.

ما هنوز مسابقه قهرمانی زنان خام را بین ریا ریپلی و شارلوت فلیر ، پول مردان در مسابقه بانك و البته رومن سلطنت در برابر اج برای قهرمانی جهانی داریم.

به این صفحه ادامه دهید تا من با نتایج و تجزیه و تحلیل زنده به روز کنید.

پول مردان در مسابقه نردبان بانکی

کوین اونز ، مت ریدل ، درو مک اینتایر ، بیگ ای ، شینسوکه ناکامورا ، ست رولینز ، جان موریسون و ریکوش در دومین مسابقه شب Money در مسابقه Money. به نظر می رسد Peacock با مشکلات جریانی گردیدیدی روبرو گردیده است ، اگرچه جریان Money in the Bank در شبکه WWE برای من (در استرالیا) خوب کار می کند.

این کار به طور انفجاری شروع گردید: رولینز و موریسون در بیرون بحث می کردند که چه کسی پادشاه واقعی است ، اما ریدل حرف آنها را قطع کرد اما رولینز را با ضربه پنالتی از صحرا زد. سپس ریكوش از بالای طناب شلیك كرد تا موریسون را بیرون بكگردید و ریدل به ماهواره ی چوب پنبه ای رولینز برخورد كرد.

طولی نکشید که دیدیم موریسون به یک چوب پنبه خود ضربه زد – بالای یک نردبان – و شینسوکه ناکامورا بر روی یک بازو بر روی یک نردبان سیلی زد. یک قهرمان پانزده بار پس از ساختن ریا ریپلی با ضربه زدن به شکل هشت.

این یک مسابقه فوق العاده بود. این دو زن با هم افسانه هستند ، همه کارهایی که می کنند م worksثر است. داستان چندان مانعی در اینجا نداشت – بیشتر این دو حرکت رد و بدل گردیده به مدت ۲۰ دقیقه بود. به نظر می رسد یک کار سخت است ، اما به طور مداوم سرگرم کننده بود و تا پایان عالی کار می کرد.

شارلوت فلیر انگشت های خود را در این مرحله به جمعیت داد و منجر به “ما بکی را می خواهیم!” شعار دادن نمی توان این مورد را در ThunderDome پیدا کرد …

موارد برجسته شامل ریپلی است که از پله های کنار حلقه به سرعت ضربه می زند. این آخرین مورد جالب نبود ، زیرا بعداً شارلوت از طناب بالایی به سمت خارج ماهواره زیبایی را مهار کرد. ریپلی از قدرت خود برای مقابله با درگیری شارلوت در یک سوپلکس عالی ایستاده استفاده کرد و هنگامی که شارلوت یک انتخاب طبیعی از طناب بالا برای دو شمارش بدست آورد ، بسیار عالی اتفاق افتاد. گردیدت عالی در کل.

امتیاز: ۴٫۲۵ ستاره. این دو عالی هستند و جمعیت تاکنون بیش از هر چیز به این موضوع علاقه مند بودند – با وجود چند “ما بکی را می خواهیم!” شعار دادن می توانید عقل نتیجه را زیر سال ببرید – ریپلی هنوز هم یک ستاره پیشرفته است و با این سرعت شارلوت تا زمان بازنشستگی یک قهرمان ۱۶۰ بار خواهد بود – اما این فوق العاده بود.


بابی لشلی بر کوفی کینگستون

بر کوفی کینگستون بیچاره تسلط دارد. به خاطر می آورید که او قهرمانی WWE خود را در عرض چند ثانیه به بروک لزنر از دست داد؟ این تقریباً زیاد بود – با این تفاوت که حدود ۱۰ دقیقه طول کشید.

این مسابقه با لشلی که با تلاش نیزه گرم شروع می شود آغاز می شود ، اما کینگستون برای یک شمارش دو شمارش از روی یک تلنگر غروب آفتاب می پرد. همه لشلی از آنجا بود ، زیرا مرد بزرگ کینگستون را به پایین و داخل رینگ زد. به خصوص هنگامی که لشلی کینگستون را در موقعیت حمل یک مأمور آتش نشانی قرار داد و کینگستون را در پیچ و مهره خارجی خواند ، بی رحمانه بود.

لشلی قفل هرت را در مرکز حلقه وارد کرد ، اما قبل از این که کینگستون را بیرون بزند ، کینگستون را بیرون داد. جمعیت شروع به تشویق کینگستون می کنند ، اما لشلی با سه Dominators او را می زند و سپس با Hurt Lock او را بیرون می کگردید.

امتیاز: ۳٫۵ ستاره. اینجا چندان رفت و برگشتی ندارد و طرفداران کینگستون با دیدن این که مردشان به این معلولات بسیار معیوب است دست و پنجه نرم می کنند. اما این هدف باعث گردید که لاشلی قوی به نظر برسد. این چیزی است که لشلی به آن احتیاج دارد: پس از سالها فقط مرد بودن در کارت پستال ، اکنون او به عنوان هیولای بی نظیر به تصویر کشیده گردیده است – بنابراین خوب است که آنها او را بی نظیر نشان می دهند.


AJ Styles و Omos عناوین برچسب خام را حفظ می کنند

بعد از یک قسمت در پشت صحنه با حضور Roman Reigns و Usos ، که عناوین جدید تیم خود را جشن می گرفتند ، به مسابقه Raw Tag Team Championship رسیدیم. این یک چیز خوب بود که AJ Styles و Omos را پس از اینکه اوموس با یک چوکسلام دو دستی سنجاق کرد ، حفظ کرد.

یکی را برای The Viking Raiders بیرون بریزید ، زیرا این جمعیت همه در مورد AJ Styles بودند. وقتی اریک او را در گوشه ای لگد زد ، شعار بزرگی برای AJ شروع گردید و وقتی AJ با کمک اوموس یک طوفان شیرین بالای طناب را به اریک زد ، شور و شوق آنها برای The Phenomenal One بیشتر گردید. AJ بعد از بازی با عنوان خود – در کنار Omos – مورد تشویق بزرگ قرار گرفت.

این مسابقه اقدامات خارق العاده ای داشت ، مخصوصاً بین اریک و AJ. عموس مشهور به سبز است ، اما او به اندازه کافی در مسابقه شرکت داشت. او باید قدرت و اندازه عظیم خود را به نمایش بگذارد ، از جمله چیزهای دیگری که مطبوعات نظامی با انتقاد از ایوار ، اما او در حدی نبود که واقعاً لذت را خراب کند. بخشی وجود داشت که اریک و ایوار از تخلفات دایم برای قطع Omos استفاده می کردند ، در طی آن فروش Omos فاقد بود. اما این یک معامله بزرگ نبود.

وقتی اریک و ایوار AJ Styles را با یک تجربه وایکینگ کاشتند ، یک پایان نادرست خوب به دست آوردیم ، اما Omos توانست با فشار دادن اریک به سمت Ivar ، که AJ را سنجاق می کرد ، آن را از بین ببرد. بعد از اینکه AJ و Ivar از معادله خارج گردیدند ، Omos اریک را برای پیروزی کاشت. کراس آسوکا ، ناتالیا ، تامینا ، الکسا بلیس ، لیو مورگان ، نائومی و زلینا وگا را شکست داد و بانوان Money Money را در مسابقه بانکی به دست آورد. معلوم گردید که هوش بزرگترین ابرقدرت از همه است: نیکی در حالیکه شش زن دیگر ، در دو طرف سه نردبان قرار گرفته اند ، همانطور که در زیر می بینید ، پیروز گردیدند و برای این پرونده دعوا کردند. او بدون اینکه مورد توجه قرار بگیرد ، کیف را برید و برنده گردید.

حضور الکسا بلیس به طور حیرت انگیزی آشفته بود. لحظاتی از مسابقه ، Bliss سعی کرد تا با استفاده از جادو کیف را پایین بیاورد اما با یک Suplex آلمانی از Asuka قطع گردید. بعداً ، بلیس و وگا همزمان از نردبان بالا رفتند اما بلیس با هیپنوتیزم کردن ویگا را از رسیدن به پرونده بازداشت. سرانجام ، همه زنان سعادت را زیر یک دسته نردبان به خاک سپردند.

نیکی کراس یک ابرقهرمان زیبا را دید و از نردبان پرید تا بقیه زنان را که به طور مشهودی در وسط حلقه جمع گردیده بودند ، صاف کند.

در همین حال ، ناتالیا و تامینا اغلب به عنوان اسپویلر بازی می کردند و بسیاری از تلاش های شرکت کنندگان برای صعود به پرونده را متوقف می کردند. جمعیت به آن وارد گردیده بودند – که گفته می شود ، آنها از تامینا و ناتالیا متنفر بودند ، زیرا قهرمانان برچسب به طور مداوم غوغا می کردند.

نائومی همچنین درخشش زیادی پیدا کرد ، هنگامی که لیو مورگان را به وگا زد ، که در یک نردبان پراکنده گردیده بود ، برچسب های قهرمانی را دو برابر کرد و به یک بمب قدرتمند ستمکار برخورد کرد. اوچ.

امتیاز: ۳٫۲۵ ستاره. همه زنان سخت کار کردند و مطمئناً برخی از شیرین کاری های وحشی که انتظار داشتید با بازی Money در مسابقات بانکی داشته باشید وجود داشت. اما این مسئله است: این همان چیزی است که انتظار داشتید. هیچ چیز بالاتر و فراتر از آن. این مسابقه همچنین فاقد قدرت ستاره بود. برای Tamina و Natalya یک مقدار غافلگیر کننده اوضاع وجود داشت ، اما جمعیت به ویژه برای هیچ کس ریشه نداشت.

نتایج Kickoff نمایش نتایج

پول در بانک حتی به درستی شروع نگردیده است و ما در حال حاضر قهرمانان جدیدی داریم. در مسابقه پیش نمایش pay-per-view ، T او Usos با غلبه بر Rey و Dominik Mysterio قهرمان مسابقات SmackDown Tag Team Championship گردید.

جیمی اوسو بعد از یک بازی ۱۱ دقیقه ای ری میستریو را سنجاق کرد. عجیب است که شاهد تغییر عناوین تیم برچسب در یک مسابقه Kickoff Show هستیم ، زیرا این امر می تواند اوج داستان جیمی و جی باگردید ، اما جمعیت از دیدن این تغییر خوشحال گردیدند.


منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت