WWE Money in the Bank 2021: به روزرسانی های زنده ، برنده های بزرگ E ، نتایج و رتبه بندی مسابقات

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت Big E برنده پول مردان در بانک گردید Big E در مسابقه بانک پیروز گردید ، کوین اونز ، مت ریدل ، درو مک اینتایر ، شینسوکه ناکامورا ، ست رولینز ، جان موریسون و ریکوش را شکست داد. این شروع گردید به ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Big E برنده پول مردان در بانک گردید

Big E در مسابقه بانک پیروز گردید ، کوین اونز ، مت ریدل ، درو مک اینتایر ، شینسوکه ناکامورا ، ست رولینز ، جان موریسون و ریکوش را شکست داد.

این شروع گردید به طرز انفجاری: رولینز و موریسون در بیرون بحث می کردند که چه کسی پادشاه قطره واقعی است ، اما ریدل حرف آنها را قطع کرد اما رولینز را با ضربه پنالتی از صحرا زد. سپس ریكوش از بالای طناب شلیك كرد تا موریسون را بیرون بكگردید و ریدل به ماهواره ی چوب پنبه ای رولینز برخورد كرد.

طولی نکشید که دیدیم موریسون به یک چوب پنبه خود ضربه زد – بالای یک نردبان – و شینسوکه ناکامورا بر روی یک بازو بر روی یک نردبان سیلی زد.

در میانه راه قتل عام ، ریدل و ناکامورا بیمار گردیدند قابل اعتصاب و مبادله. در آنجا استعاره خوبی در مورد کشتی علمی وجود دارد که از برجسته ترین بازی های دربی تخریب است. آنها توسط مک اینتایر قطع گردیدند ، و او هر دو را با یک کلایمور دوتایی دک کرد. مک اینتایر خانه را پاکسازی کرد ، و به افراد خارج حمله کرد و سپس یک کلیمور را به رولینز زد.

با پاك كردن زمين ، او از نردبان بالا رفت ، اما در ادامه توسط يارهاي جيندر محل متوقف گردید. سپس محل بیرون می آید و مک اینتایر را با شلیک های صندلی خرد می کند و سه نفر او را بیرون می کشند.

ریکوشه ، همانطور که انتظار داشتید ، چیزی از این موارد بود یک حلقه برجسته در اینجا در حالی که ریدل بالای یک نردبان قرار داشت ، ریکوش در امتداد طنابهای بالا قدم زد و به طرف دیگر پرید. ریدل او را هل داد – فقط برای اینکه ریوشه از طناب بالا بپرد و یک ضربه شگفت انگیز را به بیرون از خانه وارد کند. او دوباره به داخل رینگ برگشت ، اما فقط یک RKO از ریدل به استقبال او آمد. بعد از اینکه ریدل چند RKO دیگر زد ، با یک Curbstomp از رولینز قطع گردید.

بعد زمان اوون بود که بدرخگردید ، و با Stunners به ​​چند نفر برخورد کند. او نردبان را مقیاس بندی کرد تا توسط رولینز مانع شود – که او را از طریق نردبان خارج بمباران کرد. همانطور که رولینز به دنبال پیروزی بود ، او خود متوقف گردید – توسط Big E ، که او را با انتهای بزرگ بالای نردبان کاشت. Big E از نردبان بالا رفت و در این مسابقه برنده گردید.

امتیاز: ۴٫۵ ستاره. عالی از ابتدا تا انتها.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت