۲۰۲۲ آئودی RS3 یک سدان جمع و جور ۴۰۱ اسب بخار است که حالت رانش دارد

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این سایه تیز و جدید سبز یکی از دو رنگ جدید برای سال ۲۰۲۲ به همراه خاکستری است.


آئودی

در ماه ژوئن ، آئودی یک نگاه اجمالی به ماشین جمع و جور RS3 آینده داد ، که قدرت پنج سیلندر و دیفرانسیل عقب جدید را برای اوقات خوب پر سر و صدا ارائه می دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که همه چیز را بررسی کنیم.

آئودی روز دوشنبه از ۲۰۲۲ RS3 رونمایی کرد. در حالی که این خودرو به دو فرم سدان و پنج درب هاچ بک به اروپا می رود ، ایالات متحده فقط محرمانه این سدان خواهد بود. برخی از علاقه مندان ممکن است در این مورد دستپاچه شوند ، اما سلام ، ما هنوز چهار درب را دریافت می کنیم – و مشخصات آن بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. ایالات متحده آمریکا. نه تنها این افزایش ۳۹۴ اسب بخاری است که این اتومبیل در تکرار قبلی خود ایجاد کرده است ، بلکه قدرت آن بیشتر از قدرت اروپا است. در مورد هاچ بک اکنون خیلی ناراحت نیستیم ، ما هستیم؟ از طریق چهار چرخ با گیربکس اتوماتیک هفت کلاچه دو کلاچه به زمین برخورد می کند ، RS3 نیروی محرک کافی را ایجاد می کند تا در ۳٫۸ ثانیه به سرعت ۶۲ مایل در ساعت برسد. گشتاور نیز افزایش یافته است و از ۳۵۴ پوند فوت به ۳۶۹ پوند فوت رسیده است.

تیزرهای منتشر گردیده از ماه ژوئن یک سدان استتار گردیده را نشان می داد ، اما این بسته بندی وینیل دقیقاً چیزی را پنهان نمی کرد. به نظر می رسد RS3 در این سایه سبز تهاجمی به نظر برسد ، با یک مشبک بزرگ مشکی به خوبی در برابر سایر قطعات تزئینی سیاه و براق بازی می کند. سپر جلو با برخورد زیاد هوا ، بسیار تهاجمی است ، در حالی که سپر عقب برخی از عناصر تزئینی و یک جفت لوله بزرگ لوله بزرگ را به آن اضافه می کند.

در داخل ، همه پیرایش های سنتی آئودی RS در آنجا وجود دارد. دوخت کنتراست شش ضلعی روی صندلی های اسپرت برای اولین بار به رنگ سبز موجود است اما رنگ های مشکی و قرمز نیز موجود است. بسته های اختیاری وجود دارد که می توانند نقش و نگارهای رنگی را در فضای داخلی نیز گسترش دهند و خطوط همرنگ را به تشک های کف ، کمربند ایمنی و دریچه های هوا اضافه می کنند. صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی کابین خلبان مجازی استاندارد است و شامل صفحه نمایش های مخصوص RS برای کمی انحصار اضافی است. یک صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی در داشبورد وظایف سرگرمی و سرگرمی را شامل می شود ، و دکمه های فیزیکی آن برای کنترل آب و هوا در زیر آن قرار دارد.

به اندازه کافی عجیب ، سه فرمان وجود دارد. نمونه استاندارد دارای یک ته صاف است ، اما اگر یکی از به روزرسانی های بسته طراحی را انتخاب کنید ، در موقعیت ساعت ۱۲ نوار رنگی به دست می آید. چرخ سوم یک چرخ گرد استاندارد با سنسورهای خازنی است که با کمک راننده خودرو کار می کند. بدون توجه به چرخ ، یک دکمه RS جدید وجود دارد که به سرعت به حالت های رانندگی مخصوص RS سوئیچ می کند.

اگر واقعاً رنگ سبز را دوست دارید ، آئودی شما را با یک بسته طراحی اختیاری که طرح رنگ را در داخل کشور گسترش می دهد ، پوشانده است.


آئودی

آئودی فقط زیبایی در RS3 جدید را افزایش نداد. این خودروساز انواع مختلفی از زیر پوست را اضافه کرده است که باید آن را کاملاً کارآمد سازد. دیفرانسیل عقب جدید RS Torque Splitter سیستم Haldex قدیمی را به نفع تنظیماتی تنظیم می کند که می تواند گشتاور را بهتر بین هر چرخ عقب جابجا کند ، و یک حالت رانش جدید می تواند بیشترین استفاده را از آن ببرد. سیستم تعلیق اسپرت خودرو برای عملکرد بهتر به روز گردیده و میراگرهای تطبیقی ​​نیز برای برخی خراش های اضافی در دسترس هستند. ترمزهای فولادی شش پیستون استاندارد است ، اما خریداران می توانند برای جلوگیری از توقف بیشتر ، سرامیک های جلو را ارتقا دهند.

آئودی RS3 2022 پاییز امسال به بازار عرضه می شود. در حالی که هنوز قیمت گذاری ایالات متحده اعلام نگردیده است ، قیمت سدان RS3 از ۶۲۰۰۰ یورو آغاز می شود. به عنوان مثال ، قیمت اولیه RS3 2020 در ایالات متحده بیش از ۵۶۰۰۰ دلار (۴۷،۴۲۴EU) بود ، بنابراین ما علاقه مند خواهیم بود که ببینیم جدید در اواخر امسال کجا فرود می آید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت