WWE Money in the Bank 2021: نتایج ، بازگشت جان سینا ، رتبه بندی مسابقه و تجزیه و تحلیل

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت Roman Reigns قهرمانی جهانی را حفظ کرد قبل از مسابقه ، ما یک بخش پشت صحنه داشتیم که در آن رولینز Edge را به دلیل بیرون بردن او از تصویر عنوان مقصر دانست ، و اعلام کرد که برای هر کسی که در مسابقات ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Roman Reigns قهرمانی جهانی را حفظ کرد

قبل از مسابقه ، ما یک بخش پشت صحنه داشتیم که در آن رولینز Edge را به دلیل بیرون بردن او از تصویر عنوان مقصر دانست ، و اعلام کرد که برای هر کسی که در مسابقات اصلی پیروز می شود ، در صف بعدی خواهد بود. این به پایان رسید ، زیرا Reigns قهرمانی جهانی خود را با کمک Seth Rollins حفظ کرد.

این مسابقه با یک نگاه خیره کننده و دوئل آغاز گردید “بیایید رومی برویم! / بیایید لبه برویم!” شعار دادن مسابقه با کندی ، در حرکات بزرگ سبک و در موقعیت های سنگین آغاز گردید. این روش معماری Roman Reigns (مسابقات طولانی و پراهمیت رویداد اصلی) بوده است و همچنین احتمالاً به این دلیل است که پس از مسابقه نردبان انفجاری که به تازگی دیده اند ، به مردم فرصت جمع آوری انرژی را می دهد. در حالی که Reigns مشت خود را برای یک سوپرمن پانچ مشت می کند اما Edge شمارا به هم می ریزد ، همه چیز برعکس می شود ، سپس آنها با چکمه های بزرگ همزمان یکدیگر را تراز می کنند.

Edge بازگشت را تجربه كرد و منجر به قفل گردیدن Reigns در STF گردید و سپس به crossface منتقل گردید. پادشاهی هایی که قبل از گرفتن طناب با برتری مشخصی فروخته می شوند. Edge سپس به دنبال نیزه رفت اما Reigns آن را به یک گیوتین تبدیل کرد. Edge از دست من فرار می کند و برای مقابله با هر دو نفر در خارج از من ، جایی که Reigns به دنبال نیزه ای از خودش می رود ، فرار می کند – اما Edge حرکت کرد ، و باعث گردید Reigns از طریق مانع سقوط کند. Edge سپس به حلقه حلقه می کند تا شمارش معکوس ref را متوقف کند ، سپس دوباره رول می شود و بلافاصله با یک نیزه Reigns را مرتب می کند. او رول می کند و Reigns را برای دو شمارش در داخل قرار می دهد. چیزهای خوب

با رسیدن مسابقه به دنده چهارم ، یک ضربه برگشتی به دست می آوریم. Reigns ساعت Edge را با یک سوپرمن پانچ ، باعث می شود Edge به ref ref بکگردید. Reigns پس از آنکه Edge از همان قسمت صندلی استفاده کرد تا Reigns را در WrestleMania و SmackDown خفه کند ، یک صندلی را از بیرون متلاشی می کند. Edge می لغزد و با ضربه سر Reigns را سلطنت می کند ، سپس Reigns را با پایه صندلی در سطح عرضی قرار می دهد.

Usos برای کمک به Reigns پایین می آیند ، اما قبل از اینکه بتوانند سطح عرضی Edge را در Reigns بشکنند ، توسط Mysterio مسدود گردیده است. در حالی که رفرنس هنوز خاموش است ، رولینز به حلقه برخورد می کند و با ضربه زدن فوق العاده به Edge ضربه را از بین می برد. Reigns برای یک نیزه شوت می زند ، اما Edge با نیزه خودش ضد ضربه می زند. داور جدید برای شمارش دو حساب سر می زند. چیزهای عالی .

Edge برای Spear دیگری آماده می شود ، اما رولینز به پیش بند می آید. Edge او را بوت می کند – سپس برمی گردد تا یک نیزه بزرگ از Reigns بخورد. Reigns حفظ می کند. رولینز پس از پایان مسابقه به رینگ ضربه می زند تا Edge را از بین ببرد ، اما Edge با مقاومت روبرو می شود و آنها با جمعیت درگیر می شوند.

رتبه: ۴٫۲۵ ستاره. از نظر علمی ، اقدام گردیدید ، پایان انفجاری. آنچه شما از یک رویداد اصلی Roman Reigns در سال ۲۰۲۱ انتظار دارید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت