خلاصه قسمت ۵ سریال Sexy Beasts از نتفلیکس: 'Sex kung fu'

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis2-00-13-27-08-1.png

مانتیس با دلفین ملاقات می کند.


Netflix

این زندگی دوستانه زندگی آبزیان در قسمت ۵ از Sexy Beasts است. نینا ، یک دستیار اداری از سن دیگو ، به نظر من یکی از مصنوعی های ناراحت کننده تر را دارد. او یک دلفین است ، با پره و سوراخ سوراخ کامل. او یک گاوچران می خواهد. وی گفت: “من واقعاً ایده این را دوست دارم كه فقط با گاوچران و چند اسبم در یك مزرعه بزرگ زندگی كنم” ، گویی كه كابوی هر روز برای نگهداری به كابینت كنترل دما می رود.

رقابت برای جلب توجه دلفین های نینا ، میك ، یك پزشك جامع از لس آنجلس است. میک کرگدن است. او همچنین کابوس من است. به او اجازه می دهم تا به شما بگوید چرا: “من شاهزاده تکنو سلطان جنگجو میمون گاوچران روحانی در سفر قهرمان برای آزادسازی نوع بشر هستم.”

بقیه شرح های ما را می توانید در زیر بیابید:

خواننده ، من دکمه مکث را له کردم و فقط در تلویزیون فریاد “STOPPPPP” را زدم. بهتر می شود. او ظاهراً چیزی را تمرین می کند که “کونگ فو سکس” می نامد ، که احساس می کند این عمل برای تمرین کنندگان سنتی کونگ فو بسیار اهانت آور است و همچنین چیزی است که من برای سنجش اعتبار آن نمی گویم. (آیا می توانم یک خواننده حساسیت در اینجا پیدا کنم؟)

دنباله روی میک ، دومینیک است ، مدلی از لندن که به عنوان مانتیک نقاب می زند. او عاشق مهمانی است و می گوید همه وقت به او می گویند که شخصیت او نخبه است. درست. مطمئن. همیشه. تعداد زیادی از مردم.

گرداگرد این سه نفر داستین است ، دانش آموزی از تگزاس که لباس مترسک را به تن کرده است. او اسلحه ، اسب و چکمه دوست دارد! گودال گرم اوله داستین اینجا به نظر یک کابوی است. اوه پسر.

با شروع سرعت ، نینا بلافاصله آن چکمه ها را صفر کرد.

او می گوید: “او پسر چنین مردی است و این واقعاً داغ است” ، نه تنها میله را پایین می آورد بلكه آن را كاملاً برمی داشت. او در مورد میک خوانده است؟ او به او توجه می کند ، که او دوست دارد. دختر استانداردهای خود را بالا ببرید. دومینیک به او می گوید که او در حالی که در بهار تعطیلات بهار بود ، خود را در کنکون یافت.

در پایان ، او داستین را به خانه می فرستد زیرا ، این را بدست آورید: پوشیدن چکمه ها شاخص مناسبی نیست

پس از نابودی گاوچران ، دومینیک و نینا به بولینگ می روند ، جایی که آنها سعی می کنند شکم را ابتدا به پایین خط بکشند ، چیزی که م workثر نیست. از طرف دیگر ، او و میک با یک کالسکه اسب سوار در کشور سوار می شوند ، تجربه ای که او می گوید “مستقیماً از رویاهای من بیرون است”. برای اینکه روشن شود ، او هنوز یک پره روی سر دارد. در نهایت هنگام گرفتن آبجو به مراقبه می پردازند. کف بینی او کف می شود. STRAWS ، مردم. همچنین ، او در همان جمله از “chi” و “lovey-dovey” استفاده می کند. بنابراین. آره

و هنوز. و با این حال ، او میک را انتخاب می کند. حداقل او ژاکت خود را به او پیشنهاد می دهد. سرفه ، جیمز.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت