اشتون کوچر یک راه حل ساده برای عصبانیت در شبکه های اجتماعی دارد

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 kutcher-still1

اشتون کوچر افکار زیادی در مورد رسانه های اجتماعی ، ۵G و سایر موارد دارد.


ریچارد پیترسون / CNET

بگذارید واقعیت را بپذیریم ، رسانه های اجتماعی می توانند یک آشفتگی داغ باشند. برای یافتن کانون اهانت و اظهارنظرهای ملتهب ، که به طور مداوم افزایش می یابد ، نیازی به سختی به دنبال ندارید. اشتون کوچر بازیگر و سرمایه گذار فناوری روشی فریبکارانه ساده برای مهار حداقل مقداری از آن مسمومیت دارد و این مربوط به دکمه “مانند” است.

یا به عبارت دقیق تر ، دکمه “دوست نداشتن”.

در حالی که شبکه های اجتماعی “پسندیدن” یا “دل” دادن به پست را آسان می کنند ، عملکرد موازی در سیستم عامل هایی مانند توییتر یا اینستاگرام وجود ندارد. کوتچر استدلال می کند که یک دکمه عدم پذیرش بیانگر اختلاف نظر بسیار ناپایدار است. به اعتقاد وی ، این امر موجب نفرت بسیاری از رسانه های اجتماعی خواهد گردید.

“اگر ما فقط راهی ساده و بدون اصطكاك به مردم بدهیم تا بگویند” من با این حرف مخالفم “، احتمالاً مقدار زیادی از نوع بلعنده منفی را كه در داخل رسانه های اجتماعی وجود دارد كاهش می دهید.” مصاحبه روز چهارشنبه.

افکار وی درباره دکمه “دوست نداشتن” فقط یکی از مواردی است که وی پس از حضور در یک رویداد ۵G که هفته گذشته توسط AT&T در نیویورک برگزار گردید ، در یک مصاحبه به اشتراک گذاشت. کاچر را شاید بخاطر ایفای نقش در برنامه های '۷۰s Show ، Punk'd یا ، اخیراً ، سریال The Ranch نتفلیکس می شناسند ، اما او در ۱۵ سال گذشته با شرط بندی های هوشمند در شرکت هایی مانند Uber ، Airbnb و برنامه تجارت یک سرمایه گذار فناوری بوده است. Robinhood ، که آماده است تا اواخر سال جاری به معرض دید عمومی قرار گیرد. او همچنین یک فضانورد احتمالی است که بلیط خود را پس از اینکه همسرش ، میلا کونیس ، بازیگر ، از وی خواست تا از این سفر بگذرد ، بلیط خود را با پرواز Virgin Galactic فروخت.

با توجه به این رویداد ، او البته بحث کرد علاقه وی به ۵G و همچنین بازی و رویکردش برای سرمایه گذاری اخلاقی. اما این سوالی در مورد شبکه های اجتماعی بود که به کوتچر لحظه ای مکث داد و متفکرانه ترین پاسخ او را به دنبال داشت.

اگر فقط بتوانیم لحظه ای صحبت كنیم

فقدان “دوست نداشتن” یا “قلب” به این معنی است كه مردم نظرات خود را ارسال می كنند یا پاسخ می دهند. کوتچر گفت ، در حالی که بعضی از آن ها چرخاننده و فوق العاده توهین آمیز است ، بیشتر نظرات از یک مکان بی گناه می آید ، حتی اگر لحن یا اصطلاحات آن احساس تهاجمی تر از آن باگردید.

 unknown.png

کوتچر (سمت راست) در یک صفحه AT&T بود و در مورد کاربردهای ۵G بحث می کرد.


AT&T

وی گفت: “افراد مختلف به طرق مختلف صحبت می كنند.” “انتقاد همسرم از من بسیار متفاوت از انتقاد من از همسرم است ، نه تنها از نظر محتوا ، بلکه از نظر انتقاد به یکدیگر. و ما در زندگی بحث هایی داشته ایم که فقط در مورد عدم درک من از من بوده است.

“حالا این را در مورد غریبه ها اعمال كنید.”

این سو mis تفاهم اساسی و توانایی ارزیابی زمینه ها و زمینه نظرات و پاسخ ها – کاری که اگر با آنها رو در رو صحبت کنید بهتر می توانید انجام دهید – دلیل اصلی بسیاری از اختلافات است که از کنترل خارج می شوند.

“بنابراین آنچه اتفاق افتاده است این است که شما این افزایش گسترده را دارید ، و کوچر گفت: “ذهنیت اوباش در مورد این تگردیدیدها” و سپس مردم وحشت زده می شوند. “

در روزهای اولیه

کوتچر در میان اولین کسانی بود که قدرت رسانه های اجتماعی را تشخیص داد و زودتر روی سیستم عامل هایی مانند توییتر پرید. در آن زمان ، حال و هوا تجربه می گردید ذهنی ، و شما بخاطر گفتن یا پرسش اشتباه مجازات نگردیده اید.

وی گفت: “این جامعه بود كه می توانستید ایده ها را امتحان كنید.” “لازم نبود که حق با تو باگردید.”

اما اکنون ، حتی پرسیدن یک سوال اشتباه نیز می تواند توده ای را دعوت کند. در سال ۲۰۱۱ ، یک توئیت کاچر در مورد اخراج جو پاترنو ، مربی قدیمی فوتبال ایالت پن ، با واکنش گسترده ای روبرو گردید و وی را وادار کرد تا استفاده از سیستم عامل را کاهش دهد.

او در مصاحبه گفت: “حالا این سرت را بریده ، تو را لغو کن ، کارت تمام است.” “این بیشتر از اینکه در رسانه های اجتماعی باگردید ، در مورد جامعه نظر است. جامعه تحمل نمی کند.”

کوتچر همچنین معتقد است که انگیزه افراد برای اظهارنظر منفی است زیرا این بهترین روش برای جلب توجه است.

وی گفت: “اگر ما می خواهیم رسانه های اجتماعی تغییر كنند ،” من فکر می كنم كه سیستم های تشویقی باید تغییر كنند.

چرا ۵G هیجان انگیز است

همه گیری همه گیر توجه شما را به کنفرانس ویدیویی بهتر جلب کرد و ۵G آماده ارائه این تجربه بهتر است. تأخیر کم ، یا پاسخگویی نزدیک به زمان واقعی و قابلیت فیلمبرداری با وضوح فوق العاده بالا بسیار مهم خواهد بود زیرا جلسات بیشتری از طریق کنفرانس تلفنی در حال انجام است.

كوچر زمانی را در مورد شش سال پیش به خاطر آورد كه یك سیستم كنفرانس ویدیویی درجه نظامی را بررسی كرد. وی وقتی س askedال کرد که چرا این کار ضروری است ، پاسخ این بود: “هنگامی که شما در مورد رفتن به جنگ تصمیم می گیرید یا خیر ، می خواهید ببینید آیا ژنرال عرق می کند یا خیر.”

با تصمیمات مهمتری که در حال حاضر درباره تماس های ویدیویی اتفاق می افتد ، او می داند که چرا ۵G حیاتی است. این امر مربوط به تجارت و حوزه پزشکی است ، جایی که پزشکان می توانند بیماران خود را از راه دور ببینند.

بهبود تأخیر و پهنای باند ۵G نیز برای اتومبیل های خودران کلید خواهد بود. کوچر گفت که او در استارتاپی به نام Helm.ai سرمایه گذاری کرده است که متخصص هوش مصنوعی برای فناوری های خودمختار است. کوتچر گفت:

در زمینه بازی های ۵G

مزیت اولیه ۵G این است که شما را از یک کنسول ثابت جدا کند. او در Backbone سرمایه گذاری کرده است ، استارت آپ ساخت یک کنترل کننده بازی بی سیم با تأخیر صفر که با تلفن هوشمند شما جفت می شود.

درست در خارج از اتاق مصاحبه ما ، AT&T نمایشی از Google Stadia را که در تلفن Pixel فقط به شبکه ۵G متصل است اجرا می کند. هدف این بود که نشان دهد تجربه چقدر شباهت به خانه بودن در یک کامپیوتر سیمی دارد.

کوتچر خاطرنشان می کند که وی بازی نیست.

وی با اشاره به تجربیات مشابه واقعیت افزوده Pokemon Go ، گفت: “آنچه بیشتر من را در این مورد هیجان زده می كند این تصور است كه بازی فقط نباید روی صفحه باگردید.” “بازی می تواند در اینجا باگردید.” پاسخگویی فوق العاده

۵G همچنین باید معجزه هایی را برای واقعیت مجازی ایجاد کند ، از بین بردن تاخیر ویدئویی که ممکن است تجربه را ناخوشایند کند ، از بین می برد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

پخش Stadia در حال اجرا با AT & T's 5G۱:۱۳

سرمایه گذاری اخلاقی

كوچر گفت كه بررسی تأثیرات اجتماعی یک سرمایه گذاری بالقوه در تصمیم گیری وی مهم است.

“او گفت:” اگر ما نشانه ای داشته باشیم كه اثر ثانویه یا ثالثی وجود دارد كه می توانیم پیشگیرانه ، پیشگیرانه پیش بینی كنیم كه ماهیتی منفی باگردید ، ما فقط سرمایه گذاری نخواهیم كرد. ” “من زیاد به کسب درآمد اهمیت نمی دهم.”

اما او خاطرنشان کرد که بسیاری از شرکت هایش در مراحل اولیه رگردید خود هستند. این شرکتها سرانجام تمایل به چرخش دارند و شخص مسئول را به یکی از مهمترین عناصر سرمایه گذاری خود تبدیل می کنند.

“اغلب اوقات ، شرکتی که در ابتدا در آن سرمایه گذاری کرده اید شرکتی نیست که بسیار بزرگ و گسترده شود ، درست است؟ ” او گفت. “از آنجا که شرکت های در مراحل اولیه ، به ویژه اگر بنیانگذار هوشمند باشند ، دائماً در حال پیشرفت شرکت هستند.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت