معامله روز دوشنبه: این مجموعه رنگارنگ از چاقوهای آشپزخانه Cuisinart فقط ۱۳ دلار است

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 cuisinart-knives.png

Cuisinart

گاهی اوقات نیاز به برش دادن گوجه فرنگی با چاقوی کاملاً تیز است تا متوجه شوید که وضعیت تیغه آشپزخانه شما بسیار وخیم گردیده است. اگر با کشوی پر از چاقو کار می کنید و یکی از آنها تیز نیست ، می توانید با عجله و با پرداخت هزینه بسیار کم موضوع را برطرف کنید. مجموعه ای از چاقوهای آشپزخانه Cuisinart با شش محافظ تیغه ای متناسب با پرداخت ۱۳ دلار در آمازون – از ۵۰ دلار کمتر در معرض فروش است. Best Buy نیز همین قیمت را دارد.

بسته پیشنهادی تخفیف شامل چاقوی آشپز ۸ اینچی ، چاقوی برش ۸ اینچ ، چاقوی نان ۸ اینچ ، چاقوی سانتوکو ۷ اینچ ، چاقوی کاربردی ۵٫۵ اینچ است. و یک چاقوی خشک کن ۳٫۵ اینچی. هرکدام دارای محافظ تیغه محافظ مخصوص به خود هستند تا بتواند آنها را تیز نگه دارد (شش چاقو به اضافه شش محافظ “یک مجموعه ۱۲ تکه” هستند) ، حتی در کشوی مخوف. این چاقوهای روکش دار سرامیکی از برند معتمد آشپزخانه Cuisinart در بررسی خریداران دارای امتیازات بسیار خوبی هستند ، صاحبان جدید از وضوح (قطعا یک مزیت برای چاقوها) و همچنین راحتی در هنگام نگه داشتن آنها لذت می برند.

این یک مجموعه سطح بالا نیست ، اما اگر یک راه حل سریع یا دنباله اصلی برای یک آشپز جوان ، خانه دوم یا RV باشید ، این مجموعه باید کلاهبرداری را انجام دهد و در کل ۱٫۲۰ دلار از کل هزینه آن است -هزینه پایین اگر به دنبال سلاح های پیشرفته آشپزخانه هستید ، می توانید لیست های بهترین چاقوهای آشپز و بهترین تیغه های آشپزخانه مستقیم به مصرف کننده را بررسی کنید.

اولین بار در سال گذشته منتشر گردید. با جزئیات معامله جدید به روز گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت