Robinhood با هدف ۳۵B دلار ارزیابی در IPO آینده است

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Robinhood

اعضای کنگره چشمشان به Robinhood است.


گتی ایماژ

برنامه محبوب سرمایه گذاری Robinhood در بازار عرضه اولیه اولیه خود به دنبال ارزیابی بازار تا ۳۵ میلیارد دلار است. روز دوشنبه ، در پرونده بایگانی به روز گردیده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، Robinhood گفت که قصد دارد ۵۵ میلیون سهم را با دامنه ۳۸ تا ۴۲ دلار ارائه دهد. این شرکت می تواند تا ۲٫۳ میلیارد دلار سرمایه جمع کند.

Robinhood در اوایل این ماه علناً برای IPO خود درخواست كرد . در پرونده خود ، این شرکت نشان داد که سال گذشته سودآور بوده و درآمد خالص ۷٫۴۵ میلیون دلار از درآمد خالص ۹۵۹ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ به دست آورده است. Robinhood همچنین گفت که از ۳۰ ژوئن حدود ۲۲٫۵ میلیون حساب بودجه در سیستم عامل خود دارد.

Robinhood خود را به عنوان یکی از پیش بینی گردیده ترین لیست های بازار سهام در سال تنظیم کرده است ، حتی اگر این شرکت با بررسی دقیق ادامه یابد. ماه گذشته ، روبنودی پس از آنكه تنظیم كنندگان مالی شركت را به نشان دادن اطلاعات نادرست و گمراه كننده به مشتریان متهم كردند ، حاضر گردید حدود ۷۰ میلیون دلار بپردازد. سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی همچنین گفت که این برنامه از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ دچار خسارات زیادی گردیده است که منجر به ضرر مشتری گردیده است ، بیشترین بارز در جریان افزایش سهام GameStop. همچنین این موضوع به هدف قانونگذاران تبدیل گردیده و منجر به استماع کنگره می شود.

Robinhood قصد دارد با نماد HOOD در نزدک تجارت کند. طبق CNBC انتظار می رود این شرکت در پایان هفته آینده اولین نمایش خود را انجام دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت