CNN Plus اوایل سال ۲۰۲۲ راه اندازی می شود (اما کانال های زنده را پخش نمی کند)

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 عکسی از آرم قرمز CNN روی صحنه.

CNN متعلق به WarnerMedia است که انتظار می رود به زودی پس از اجرای برنامه ریزی گردیده CNN Plus با Discovery ادغام شود.


گتی ایماژ

سرویس خبری کابل CNN روز دوشنبه گفت که اشتراک سه بعدی دیجیتال بصورت مستقل را با نام CNN Plus در سه ماه اول سال ۲۰۲۲ راه اندازی می کند ، یک سرویس پخش جریانی که انتخاب برنامه خود را دارد اما دسترسی به هیچ یک از آنها را باز نمی کند کانال های سنتی CNN. شرکت اصلی WarnerMedia قیمت مورد انتظار و برنامه ای برای بسته نرم افزاری تخفیفی را با سرویس پخش جریانی دیگر خود ، HBO Max تأیید نکرد.

راه اندازی CNN Plus باید در میانه WarnerMedia تلاش کند تا را از AT&T ، مالک فعلی آن ، و ادغام با برنامه نویس کابل Discovery به یک رسانه سنگین وزن جدید متمرکز فقط بر روی تلویزیون ، فیلم و جریان. انتظار می رود که این معامله ، که در ماه مه اعلام گردید ، در اواسط سال ۲۰۲۲ بسته شود ، در حالی که برنامه ریزی گردیده CNN Plus قبل از آوریل باگردید.

اما رهبری شرکت جدید ، که برادران وارنر دیسکاوری نامیده خواهد گردید ، قول داد که هنگام اعلام اولین ادغام ، بودجه CNN Plus را ادامه دهد. علاوه بر این ، این ادغام چندین سرویس جریان را تحت یک سقف قرار خواهد داد ، نه تنها HBO Max و CNN Plus بلکه Discovery Plus.

CNN Plus فیدهای زنده شبکه های خبری خطی این شرکت را نخواهد داشت ، اما قصد دارد برنامه زنده ، درخواستی و برنامه های تعاملی خود را شامل هشت تا ۱۲ ساعت اخبار زنده روزانه در هنگام راه اندازی داشته باگردید. همچنین یک عنصر اجتماعی برای اشتراک در نظر گرفته گردیده است ، که به عنوان “یک م componentلفه جامعه” توصیف می شود و به مشترکین امکان می دهد “در مکالمات مستقیم” مستقیماً با مجریان و متخصصان ارتباط برقرار کنند.

این سرویس جدید همچنین دارای کتابخانه ای عمیق از برنامه های قبلی CNN مانند فصل های نمایش شامل آنتونی بوردین: قطعات ناشناخته ، استنلی توچی: جستجوی ایتالیا ، این زندگی با لیزا لینگ است و United Shades of America با W. Kamau Bell.

CNN یک برنامه واحد دارد که در خدمت هر دو CNN معمولی خواهد بود مشتریان و میزبان برنامه های CNN Plus نیز هستند. بنابراین افرادی که از طریق کابل یا ارائه دهنده تلویزیون پولی دیگر مشترک کانال CNN هستند ، می توانند از طریق برنامه به صورت مستقیم و جریان مستقیم شبکه های خود را تماشا کنند ، در حالی که مشترکان CNN Plus از همان برنامه برای باز کردن قفل محتوای اصلی آن سرویس استفاده می کنند (اما

CNN Plus یک سرویس پخش جریانی جدید دیگر را رقم می زند که در امتداد آنها قرار دارد ، زیرا غول های رسانه ای و فناوری هر دو طیف وسیعی از گزینه ها را برای رقابت با مواردی مانند Netflix . مانند دیزنی پلاس ، HBO Max ، اپل تی وی پلاس ، طاووس ، دیسكاوری پلاس ، پارامونت پلاس و دیگران كه قبل از آن بودند ، CNN Plus شرط بندی است كه دستورالعمل ویژه ای از برنامه های منحصر به فرد شما را به عنوان یک مشترک در تلویزیون در انتقال های بزرگ به آینده جریان ، فریب می دهد. اما برای شما ، این جنگ های به اصطلاح جریان در تعداد سرویس هایی که شما برای تماشای آنلاین برنامه نویسی مورد علاقه خود استفاده می کنید و اغلب باید هزینه آن را بپردازید تأثیر می گذارد. خراب می شود.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime بزرگ است ویدیو – اما نه …۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت