بهترین ترموستات هوشمند سال ۲۰۲۱

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ترموستات هوشمند بیشتر از مدیریت سیستم گرمایش و سرمایش داخل خانه شما عمل می کند. این دستگاه های خانه هوشمند دارای برنامه فعال امکان تنظیم ترموستات شما را از راه دور در هرجایی که تلفن یا دستگاه همراه شما به یک شبکه Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه متصل است ، فراهم می کند ، بنابراین می توانید کنترل کنید که آیا در آنجا هستید فروشگاه های مواد غذایی ، در تعطیلات یا فقط روی مبل. بسیاری از مدل ها همچنین می توانند از طریق Siri ، Alexa یا Google Assistant صدا کنترل شوند.

برخی از سیستم های ترموستات هوشمند نیز از ویژگی های هوشمند مانند سنسور حرکت یا اشغال استفاده می کنند حسگری که تعیین می کند شما در خانه هستید یا بیرون و به طور خودکار دما – چه گرمایش و خنک سازی – را برای شما تغییر می دهد ، بدون اینکه مجبور شوید با سیستم HVAC خود کمانچه کنید. برخی دیگر از ویژگی های geofencing دارند: هنگامی که از خانه خود فاصله مشخصی می گیرید ، آنها به طور خودکار به حالت دور رفته و پس از بازگشت به حالت خانه برمی گردند. سپس ویژگی هایی مانند سنسورهای از راه دور ، یک کیت توسعه دهنده قدرت ، ترموستات هایی که با زیرساخت های موجود کار می کنند (به عبارت دیگر ، سازگار با Apple HomeKit ) و البته ترموستات هایی که میزان مصرف انرژی شما را اندازه گیری می کنند ، وجود دارد. خانه شما می تواند انرژی بیشتری داشته باگردید. به راستی ، یک ترموستات خانه هوشمند یک وسیله هوشمند کم مصرف است که هم برای محیط زیست و هم برای کیف پول شما مفید است.

حتی بهتر ، این گزینه ها چیزی بیشتر از یک ترموستات قابل برنامه ریزی ارائه می دهند – شما می خواهید یک ترموستات یادگیری باشید که در تنظیم درجه حرارت خانه شما متناسب با تنظیمات شما بهتر باگردید.

برای همراهی با این ویژگی های مدرن ، بسیاری از سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع متصل دارای طراحی های ابتکاری هستند. از شکل گرد گرفته تا یک صفحه لمسی پاسخگو ، ترموستات های هوشمند تفاوت زیادی با ترموستات سنتی شما دارند و تنظیم و نگهداری دمای مورد نظر شما را آسان می کنند. آنها همچنین می توانند هگردیدارهای هوشمندانه برای شما ارسال کنند ، با بقیه دستگاههای خانه هوشمند شما همگام سازی شوند و برخی حتی به دستورات صوتی پاسخ دهند.

بیایید مدل گزینه های موجود را براساس مدل بررسی کنیم. ما مشخص خواهیم کرد که چه چیزی هر مدل را از بقیه متمایز می کند و در نهایت یک برنده کلی از بهترین ترموستات هوشمند را از بسته انتخاب می کنیم. ما لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم ، اما در اینجا لیستی از ترموستات های هوشمند وجود دارد که اخیراً آزمایش کرده ایم:

Chris Monroe / CNET

ترموستات هوشمند Ecobee گزینه مورد علاقه من برای بهترین ترموستات هوشمند موجود است. بله ، با قیمت ۲۴۹ دلار گران است ، اما عملکرد و ویژگی هایی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن دارد – مخصوصاً اگر می خواهید با الکسا صحبت کنید بدون اینکه مجبور شوید یک Amazon Echo بخرید. اگر بلندگوی آمازون الکسا نمی خواهید یا به آن احتیاج دارید ، ترموستات Wi-Fi 169 دلاری Ecobee3 Lite نیز گزینه مناسبی است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ترموستات جدید Ecobee بخشی از بلندگوی الکسا است۱:۲۱

Chris Monroe / CNET

Thermostat Nest یک هوشمند با قابلیت دستیابی به الکسا و Google است ترموستات از Google – و این فقط ۱۳۰ دلار یا حتی گاهی کمتر است. در مقایسه با ترموستات های هوشمند گران قیمت ۲۵۰ دلاری ، این مدل ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. همچنین زیبا به نظر می رسد ، نصب و استفاده از آن در برنامه Google Home آسان است (یا با یک فرمان صوتی ؛ بلندگوهای هوشمند سازگار و نمایشگرهایی که به طور جداگانه به فروش می رسند) و عملکرد خوبی دارد. ترموستات ، ترموستات Nest گزینه ای عالی است.

بررسی ترموستات Nest را بخوانید.

Chris Monroe / CNET

Honeywell Home T9 یک ترموستات هوشمند ۲۰۰ دلاری از Resideo است . T9 با الکسا و دستیار Google کار می کند و عملکرد قابل اعتماد و یک برنامه جامع را ارائه می دهد. این دستگاه همچنین دارای سنسورهای رطوبت ، مجاورت و دما از راه دور است که آن را به هوشمندترین لوازم جانبی حسگر در اطراف تبدیل کرده است. سنسور Nest فقط خواندن دمای محیط را فراهم می کند ، در حالی که سنسور Ecobee فقط دارای قابلیت تشخیص دما و مجاورت است.

بررسی ترموستات هوشمند Resideo Honeywell Home T9 ما را بخوانید.

Tyler Lizenby / CNET

تست ترموستات

بیایید صحبت کنیم در مورد آزمایش. ترموستات های هوشمند با نصب شروع می شوند. نصب می تواند از ترموستات به ترموستات و بین سیستم های HVAC بسیار متفاوت باگردید ، اما مراحل اساسی لازم برای نصب این دستگاه ها وجود دارد. مثل همیشه ، در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد روند نصب ، با یک نصب کننده حرفه ای مشورت کنید. در اینجا مراحل کلی ذکر گردیده است:

  • برق ترموستات خود را در قطع کننده مدار قطع کنید
  • ترموستات قدیمی را بردارید
  • صفحه پایه ترموستات را با پیچ های موجود نصب کنید
  • سیم ها را به پایانه های سیم وصل کنید [۱۹۶۵۹۰۴۱] ضربه محکم و ناگهانی روی صفحه نما
  • روشن کردن قطع کننده مدار

آیا نصب ترموستات مخصوصاً دشوار بود؟ اگر چنین است ، چرا؟ بعنوان مثال برخی از مدلها به سیم C نیاز دارند که در صورت عدم نصب می تواند نصب را پیچیده کند. مطمئن نیستید سیم C چیست؟ از اینجا شروع کنید .

از آنجا ، من به سمت برنامه حرکت می کنم. هر ترموستات هوشمند یکی دارد. من برنامه را بارگیری می کنم و اگر قبلاً یک حساب کاربری ندارم ، یک حساب کاربری ایجاد می کنم. سپس ترموستات را طبق مراحل موجود در برنامه پیکربندی می کنم. این معمولاً به معنای اتصال به شبکه Wi-Fi محلی است ، و به ترموستات شما یک نام مانند “Hallway” یا “Bedroom” می دهد و سپس می توانید از ترموستات خود استفاده کنید.

برنامه چقدر خوب کار می کند؟ آیا دسترسی به تنظیمات ترموستات مورد نیاز آسان است؟ آیا ایجاد یک برنامه یا فعال کردن حصارکشی ساده است؟ این عوامل در نمره قابلیت استفاده از ترموستات ، همراه با ساده بودن سخت افزار ترموستات برای کنترل دستی وجود دارد.

من همچنین یکپارچه سازی خانه های هوشمند را آزمایش می کنم ، به خصوص سیستم های دارای صدا که می توانید از طریق دستیارهای صوتی مانند الکسا ، دستیار Google یا سیری به آنها دسترسی داشته باشید. اکثر ترموستاتهای متصل حداقل با یک دستیار صوتی سازگاری دارند و برخی دیگر مانند Ecobee3 Lite و ترموستات هوشمند Ecobee با هر سه کار می کنند. آیا دستورات صوتی مانند آنچه در یک مکالمه واقعی انجام می شوند به طور طبیعی جریان دارند؟ آیا ترموستات در واقع دما – گرمایش و سرمایش – را طبق دستورات شما تنظیم کرده است؟

همه این موارد نمره کلی ترموستات هوشمند را تعیین می کند و احتمال اینکه من آن را توصیه می کنم چیست.

راهنماهای خرید خانه های هوشمند تر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت