بهترین سیستم های سینمای خانگی سال ۲۰۲۱

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نوار صدا Vizio Elevate با Dolby Atmos سقف را بلند می کند۳:۳۷

اگر می خواهید صدا را در تلویزیون خود به روز کنید ، گزینه های زیادی وجود دارد ، اما ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید نوار صوتی یا سیستم سینمای خانگی را بخرید. اگر می خواهید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید ، هیچ چیزی گیرنده گیرنده AV و چند مکنده Dolby Atmos را نصب نمی کند و اگر به دنبال چیزی ساده و مقرون به صرفه هستید ، نوار صدا جواب می دهد.

نوارهای صدا جمع و جور هستند و عملکرد بسیار خوبی را در بسته بندی مقرون به صرفه ارائه می دهند. حتی می توانید ویژگی هایی با ویژگی های پیشرفته مانند Atmos و جریان Wi-Fi را دریافت کنید. تنها چیزی که معمولاً امکان پذیر نیست ، امکان به روزرسانی آنهاست – اگرچه برخی از نوارهای صدا با ساب ووفرهای جداگانه و بلندگوهای عقب جفت می شوند. اگر می خواهید بلندگوها را با هم ترکیب کنید ، یک گیرنده AV برای شما مناسب است.

گیرنده ها چیزهای زیادی را در یک جعبه بسیار کوچک ارائه می دهند ، و برخلاف نوارهای صدا ورودی های HDMI زیادی برای جای دادن دارند بسیاری از منابع مختلف توانایی مخلوط کردن و مطابقت بلندگوهای و سیستم ها همانطور که مناسب می دانید نیز می تواند یک سرگرمی جذاب باگردید. اگر تصمیم دارید که به مسیر سینمای خانگی بروید ، حداقل در ابتدا نیازی به سیستم صدای فراگیر ندارید. من حدود ۵ سال یک گیرنده Marantz و یک جفت بلندگوی ایستاده Bowers و Wilkins بصورت استریو اجرا کردم و احساس نمی کردم از دست رفته ام.

هر مسیری را که انتخاب می کنید – میله های صوتی یا سیستم های AV – باید وجود داشته باگردید برای تو چیزی اینجا باش اینها بهترین سیستمهای سینمای خانگی موجود هستند.

وقتی صحبت از هجوم می آید ، خیلی بهتر از Roku Streambar نمی شود. این بلندگو هم نوار صوتی تقویت کننده گفتگو و هم پخش کننده داخلی ۴K را در یک بسته ارائه می دهد. اگر بلندگوهای باس یا صدای بلند بیشتری می خواهید ، سیستم نیز قابل ارتقا است.

بررسی Roku Streambar ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

خرده فروشی با قیمت ۱۲۰۰ دلار ، بسته تئاتر مرجع کلیپش در حال حاضر با فروش یک سوم آن این مجموعه دارای صدای عالی از یک سیستم جمع و جور ۵٫۱ کانال است و برای آپارتمان ها یا اتاق های بازی بسیار مناسب است. برای فیلم ها عالی و برای موسیقی هم بد نیست. فقط یک گیرنده اضافه کنید.

بررسی Klipsch Reference Theatre Pack را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

اگر چیزی وجود داشته باگردید که ما برای انتخاب خود خراب گردیده ایم این بلندگوهای استریو مقرون به صرفه است و با پرداخت ۴۶۹ دلار ، ۳۰۳۰is پخش عالی فیلم و موسیقی را ارائه می دهد. در حالی که ۳۵۰ دلار Elac Debut 2.0 B6.2 بسیار ارزان تر و شفاف تر است ، Q Acoustics یکنواخت تر است و پاسخ باس بهتری دارد. این باعث می شود که ۳۰۳۰i برای شرایط سینمای خانگی مناسب تر باگردید ، مخصوصاً اگر از ساب ووفر استفاده نمی کنید.

بررسی Q Acoustics 3030i ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

این چند سال دارد و نمی شود ویدیوی ۸K را تصویب کنید ، اما صادقانه ترین آنهایی را که می توانید اکنون نمی خواهید بخرید ، رک بزنید. Onkyo TX-NR696 هنوز یک جایزه انتخاب CNET Editor دریافت می کند و تقریباً هر آنچه را که می خواهید در یک گیرنده از جمله پخش جریانی Dolby Atmos و Chromecast دارد. همچنین فوق العاده به نظر می رسد.

Ty Pendlebury / CNET

در حالی که بلندگوهای چرخان آن جالب هستند ، اما چیز ما در مورد نوار صوتی برتر Vizio بهترین صدا را دوست داریم. این سیستم Dolby Atmos شامل یک ساب ووفر و بلندگوهای کانال عقب است که آن را به نوعی ترکیبی بین یک سیستم مبتنی بر گیرنده و یک نوار صدا تبدیل می کند.

بررسی Vizio Elevate P514A-H6 را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

اگر بهترین عملکرد Dolby Atmos را از یک تک آهنگ بخواهید soundbar ، هیچ چیزی بهتر از Sennheiser Ambeo نمی شود. ارزان نیست و کم هم نیست ، اما اگر بهترین را می خواهید ، همین است.

صدا یونایتد

بیرون می آیم و می گویم ، گیرنده های سازگار با ۸K در حال حاضر آشفته هستند. گذشته از اینکه در حال حاضر اساساً هیچ ویدئوی ۸K در دسترس نیست ، با اشکالی که مانع پخش برخی منابع ویدیوی ۴K می شود ، تحت تأثیر آنها قرار می گیرد. با این حال ، اصلاحاتی در راه است و راه حل هایی نیز وجود دارد ، اما اگر هم اکنون یک گیرنده ۸K می خواهید ، Denon AVR-S960H بهترین انتخاب شماست.

بررسی Denon AVR-S960H ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت