بایدن گفت: “فیس بوک مردم را نمی کشد”

2021-07-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1234059694

رئیس جمهور آمریكا جو بایدن بار دیگر اظهار امیدواری كرد كه فیس بوك اطلاعات نادرست واكسن پلیس را در سیستم عامل آنها بهتر كند.


عکس درو آنجرر / گتی ایماژ

رئیس جمهور آمریكا جو بایدن روز دوشنبه انتقاد خود را از سكوهایی مانند فیس بوك برگرداند ، و روشن كرد كه این اطلاعات غلط واكسن است كه “باعث كشته گردیدن مردم” می شود ، نه شركت.

“فیس بوك مردم را نمی كگردید ، “بایدن به خبرنگاران گفت.” [۱۲۶۵۹۰۰۶] برترین های ویراستاران

برای بیشترین روز در CNET مشترک شوید بررسی های جالب ، داستان ها و فیلم های جالب.

هفته گذشته از بایدن س wasال گردید که پیام او برای سیستم عامل هایی مانند فیس بوک چیست؟ در پاسخ ، بایدن گفت “آنها مردم را می کشند” ، و اضافه کرد که “تنها بیماری همه گیر ما در بین افراد غیر واکسینه گردیده است.”

این اظهارات باعث افزایش تنش بین بایدن و فیس بوک گردید و غول رسانه های اجتماعی عقب نشینی کردند علیه رئیس جمهور جمعه ملاحظات. روز شنبه ، گای روزن ، معاون رئیس صداقت فیس بوک ، در یک پست در وبلاگ خود ، گامهایی را که این شرکت برای مقابله با اطلاعات نادرست واکسن و تشویق مردم به واکسیناسیون برداشته ، تشریح کرد. روزن گفت: “در زمانی كه موارد COVID-19 در آمریكا در حال افزایش است ، دولت بایدن تصمیم گرفته است كه تعداد معدودی از شركتهای رسانه های اجتماعی آمریكایی را مقصر بداند.”

ژنرال جراح ایالات متحده ویوك مورتی هفته گذشته نیز مشورتی را ارائه داد و گفت: اطلاعات غلط “تهدید فوری” برای مردم در میان همه گیر است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، جن پساکی همچنین گفته بود که حدود ده نفر هستند که ۶۵٪ اطلاعات غلط واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند. به نظر می رسد این داده هایی که پسکی ذکر کرده از گزارشی است که در ماه مارس توسط مرکز مقابله با نفرت دیجیتال منتشر گردیده است.

روز دوشنبه ، وقتی بایدن اظهارات خود را علیه فیس بوک نرم کرد ، او همچنان شرکت را تحت فشار قرار داد تا برای مقابله با اطلاعات نادرست واکسن اقدامات بیشتری انجام دهد.

“امید من این است كه فیس بوك به جای آنكه شخصاً تصور كند ، به نوعی می گویم فیس بوك مردم را می كگردید ، كه آنها در مورد اطلاعات نادرست ، اطلاعات غلط ظالمانه در مورد واكسن كاری می كنند.” بیش از ۱۸ میلیون قطعه اطلاعات غلط COVID-19 گرفته گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت